Końska rewia mody cz. V (2011)

morganka
zato ta brazowa skora idealnie do koloru czapraka.  😉


wątek zamknięty
s.   happiness is easy
22 maja 2011 14:57
Juliadna, 22 w szafie czy z tymi, co dopiero dotrą? Chyba każdy prędzej czy później dochodzi do takich wniosków 😉

morganka, piekny Rudziszon  💘
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 15:07
gdyby mnie sytuacja życiowa naprawdę przymusiła do sprzedaży czapraków to 90% eskadronów by poszło. zostałyby tylko maritimy, jeden zielony, terra, może grey i niciaki.
ale ja lubię mieć wybór. i lubię go ubierać adekwatnie do pory roku czy nastroju  🤔wirek: 😂

jak będę miała ujeżdżeniówkę to może przetestuję te pady jarpola granatowy z miodem i cynamonem  😍

może mi ktoś dokładnie zmierzyć pad dl es?
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 maja 2011 15:17
właśnie policzyłam ile kasy miałabym po sprzedaniu całego sprzętu jeździeckiego, i wyszło około 2400zł  🤔 😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 maja 2011 15:24
Arimona, s., dzięki 🙂 W jednolitych kolorach jest bardzo fajnie, chciałam jednak mieć też coś z tą "nutką szaleństwa" 🙂

sei, derkę mam standardową XL, jeszcze na koniu nie była ale mogę na dniach przymierzyć 🙂

juliadna, aleś babo uzbierała 🙂 A ja się przeraziłam że mam 16  😂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 maja 2011 15:53
sei - na szybko  😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 😉

Siss  - Cudna ciężko pracuje, ale za tydzień w sobotę jedziemy obejrzeć jak jej idzie, jak dobrze to zabieramy ją już do domu 🙂

Juliadna- ja też lubię rude w zieleni, ale już mam 3 zielone i wolałabym coś innego ;p ( widziałąm Twój grass i już kusi 😀 )

morganka - Twój kasztan to prawdziwy kasztan i wcale ten zielony napierśnik nie wygląda źle, mi się podoba ;]

a co do nougata to już mam eskadrony nougat łezkę, cottona i brillanta hehe także już wystarczająco tego koloru
wątek zamknięty
Juliadna ładnie w jade 🙂 I like it
a szmaty, oj tam oj tam, wcale nie za dużo  🤣
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 maja 2011 16:29
s. już tymi  😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
22 maja 2011 16:52
Polopady : może ktoś szuka

brown:
[[a]]http://cgi.ebay.de/Eskadron-Polo-Pad-braun-/180670060352?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item2a10c65740[[a]]

moon
[[a]]http://cgi.ebay.de/TOP-Eskadron-Polo-Pad-DR-moon-nachtblau-TOP-/120725936038?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item1c1bd397a6[[a]]

fango
[[a]]http://cgi.ebay.de/Eskadron-Polo-Pad-/160588707264?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item2563d535c0[[a]]
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
22 maja 2011 19:19
Arimona to brązowe to moje ukochane Devoucoux, ale się okształciło i od miesięcy na nim nie jeżdze. Facet nie może dotrzeć żeby go dopasować i cyrk....
Cudna widze że z nugatem mamy ten sam gust 🙂 ja też go uwielbiam i nie wiem czy brać impulsa nougata czy brilianta creme z royalowej najnowszej kolekcji
a prócowałaś błękit?


zdjecie za duze!
wątek zamknięty
Czy znalazlabym tu jakąś dobrą duszyczkę , która ubrałaby mi w coś fajnego kobyłkę ?🙂
Czekam na sugestie 🙂

:kwiatek:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 maja 2011 20:02
angie560, jak mi napiszesz w co, to ubiorę 😉

edit: dodaje w szmaragdzie, kocham ten kolor 😍
wątek zamknięty
morganka kupuj impulsa, bo ja tez ciągle się zastanawiam 🙂 ale nie lubię impulsów dlatego go jeszcze nie mam

co do błękitu to mam light blue ;]

a beige z nowej kolekcji i sand są takie boskie, że sama nie wiem który wybrać ;p
wątek zamknięty
Może jakieś pady Euro - stara ( Superior , granat + brąz/krem/rudy) , Z krzyżami , pasami , herbami , kolorystycznie np. granat , brąz , toffiee , ecru , zieleń 🙂
Próbuj 🙂
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
22 maja 2011 22:41
cudna ja też mam lightblue ale jeszcze nie rozdziewiczony, czeka na CSN Olsze 🙂
masz jakieś zdjęcia na kasztanie może?
po zobaczeniu tego zdjęcia
decyduje się na beige 🙂 tylko ciekawe czy nauszniki z nougata będą pasować

edit : link
wątek zamknięty
Arimona
Dziękuję  :kwiatek:

morganka
Z tego co się orientuję można zamówić dowolny zestaw kolorystyczny (ale wtedy pewnie będziesz musiała się liczyć z dość długim czasem oczekiwania).
Taki pad jak mój znajdziesz w zakładce Promocje

Obfociłam dziś derę, niestety robiłam to w biegu, na innej klaczy (właściwa "nosicielka" derki okulała i nie chciałam jej targać 😉). Akurat na nią derka jest zbyt mała, ale przynajmniej fajnie wyszły kolory:
[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Wiosna%202011/dera2.jpg?t=1306100378[[a]][/img]

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Wiosna%202011/dera.jpg?t=1306100378[[a]][/img]
wątek zamknięty
morganka - haha jestes taka sama jak ja, ja jak zobaczylam to samo foto to już wiedziałam ze beige też muszę mieć, a tak to chciałam tylko sand;p


ale kurcze, brillant kupę kasy, a cotton już tak fajnie nie wygląda moim zdaniem

a co do light blue to mój też nierozdziewiczony, a koń w treningu także nie prędko go założę raczej :>

armara
-  super wygląda ta derunia na gniadochu ;]
wątek zamknięty
cudna_11
Dziękuję  :kwiatek: IMO obłęd jest na karej, mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła to udowodnić zdjęciowo 😉

morganka
Koniecznie zmień to zdjęcie w link, bo o ile db widzę pochodzi z niemieckich portali - dziewczęta z reitforum.de potrafią tu wpaść i robić raban 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 23:02
armara, super to wygląda  😜

dziewczyny ja od początku mówiłam że jak dla kasztana to beige 🙂 tylko że ja zostaję przy cottonie  😁
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 23:07
armara cudna! 😜

Beige na gniadym. Niestety zdjęcie nie najlepsze, ale może coś tam widać:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 maja 2011 23:25
chciałam go sprzedać, ale chyba głupia byłam 🤬
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
22 maja 2011 23:29
Mils piękny czaprak- i tak ładnie widać tą granatową lamówke 🙂

royal briliant piękny! ja też przepadłam 🙁

Zairka ładnie wam ! co to za odjebisty kolor?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 00:11
Polopad flax :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 maja 2011 06:52
Zairka ciebie się nie spodziewała że wstawisz za duuże foto  🤬 Ale bardzo ładnie w flaxie 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 maja 2011 09:46
armara totalny szał w ciapki!!

Misia co racja to racja 😉 kupuj i się nie zastanawiaj!

Zairka dobrze, że go zatrzymałaś 🙂
wątek zamknięty
Zairka, sprzedaj! (Mi) 😀
wątek zamknięty
mils, Na karym zdecydowanie lepiej się prezentuje 🙂 Jak masz jakieś foto to wstawiaj🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 11:38
Zairka ciebie się nie spodziewała że wstawisz za duuże foto  🤬 Ale bardzo ładnie w flaxie 🙂

co ty mowisz 👀 wstawiam przez galerie a ona automatycznie przeciez zmniejsza 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.