Końska rewia mody cz. V (2011)

darolga   L'amore è cieco
23 maja 2011 11:40
Zairka - to wrzuciłaś jako załącznik ;-) Ale w załączniku można przecież, bo nie rozjedzie forum i nie ładuje się długo, więc  w sumie dalej na legalu działasz  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 11:53
darolga RACJA 😡 ale fakt ze na legalu 😂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
23 maja 2011 12:07
darolga, to kliknij zdjęcie z załącznika i zobaczysz czy się nie rozjeżdża. 😎 Dopuszczalny rozmiar jest wszędzie taki sam - max 800 pikseli na długim boku!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 12:34
juz zmienione 😡 wybaczcie 🙇
na dzień dzisiejszy ogłaszam że wyleczłąm sie ze szmatoholizmu, nie wiem na jak długo ale puki co sprzedaje co mi sie mniej podoba z czystym sumieniem i nie kupuje ze szmat nic w zamian 🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 maja 2011 12:44
Zairka, zazdroszczę i życzę wytrwałości 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 maja 2011 15:32
dziewczyny ma któraś zdjęcie dralona z kolekcji auberiene ?

edit :

brillant Yellow & Lemon
brilliant Yellow owijki Lemon

wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
23 maja 2011 15:48
**Ola** Fryzik jeszcze mi nie pozował. 🙂 Jak dorwę, to wstawię.
wątek zamknięty
juliadna czekam na przeceny i brillant yellow bedzie moj<dzieki Tobie, albo przez Ciebie ;p > , tak samo jak beige  😁  a mialam sie leczyc... ale i tak dlugo wytrwalam. wiec jeszcze troche poczekam i bedzie TEN CZAS kiedy bede mogla sobie cos zprezentowac ;D
wątek zamknięty
natt92, czekam razem z Tobą ;d ale ja chciałam tylko sand, potem beige teraz już widziałam yellow i znów kusi, AAA!
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
23 maja 2011 20:31
A mnie zupelnie NIC nie rusza, ani z nowych, ani ze starych kolekcji. No może jakby mi ktoś coś za darmo dawał, to bym się zastanowiła 😉

uzierałam co mi się podobalo, w sumie jest tego parę sztuk, a reszta mi zbędna.

Cudowne uczucie  💃
wątek zamknięty
s. bralas coś ? 😲  🤔  😁
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
23 maja 2011 20:43
S to grzech i swiętokractwo!
powinnaś zostać wykluczona z tego wątku 🙂
wątek zamknięty
Strucelka
Dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
a ja kupiłam stripka umbra/ebory/rose  💃 💃
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 maja 2011 21:05
korsik oo 🙂 jest ładny 😀
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
23 maja 2011 21:25
SrokateSzczęście, nic nie brałam 😉 juz mnie tak nie cieszy jak kiedyś np taki widok:



morganka, byłoby dobrze, bo tak to jest jeszcze szansa, że coś mi się spodoba
wątek zamknięty
czy to copper (nie wiem czy dobrze napisałam) tam wystaje?  😍
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
23 maja 2011 21:28
si 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 21:42
A mnie zupelnie NIC nie rusza, ani z nowych, ani ze starych kolekcji. No może jakby mi ktoś coś za darmo dawał, to bym się zastanowiła 😉

uzierałam co mi się podobalo, w sumie jest tego parę sztuk, a reszta mi zbędna.

Cudowne uczucie  💃


ja juz tez nie mam cisnienia, witam w klubie 😎 :kwiatek:
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
23 maja 2011 21:44
nie mów tego tak głośno, bo i Ciebie będą chcieli z tego wątku wykluczyć 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 21:45
ja to powiedziałam już dzisiaj i to przed Toba 😂
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
23 maja 2011 21:51
no w sumie... tylko kto by tam Tobie wierzył  😂

ja się przekonałam, że wszystko, dosłownie wszystko jest do zdobycia, czasem to kwestia czasu, czasem pieniędzy, a niekiedy wystarczy determinacja. Naprawdę można wyciągnąć spod ziemi perełki nie do zdobycia. więc jak mi za pare lat wróci szmatoholizm, to będę znów zbierać 😉 nic straconego.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 21:58
u mnie to pewnie kwestia ostatnich ciezkich przezyc i braku czasu żeby siedziec na volcie i jezdzic do stajni 😉
wątek zamknięty
s. ten turkis  😎  😍
ja też myślałam jakiś czas temu czyby nie sprzedać swojej kolekcji.. Ale z drugiej strony, niech leżą i nabierają wartości  😁
wątek zamknięty
a ja dodaje zakupionego dzis 🙂😉)) eskadronika kanarkowego 😉)) cytrynka kochana 😉)) zdjęcie nie oddaje uroku bo jest oczojebny 😉
i drugi to fuksja bloom 😉)) ze starszej kolekcji
chciałam to drugie dać na szmatoholików ale nie wiem jak
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
24 maja 2011 05:54
Precelku, Ty to nie masz wyboru, bo obdzieliłabyś wszystkich szmatoholików w Polsce i jeszcze ze dwie szafy by Ci zostały 😉
A Turkis cud miód 🙂

wątek zamknięty
lenka1z zdjęcie jest w miarę dobre , ale wrzuc je do wątku : szmatoholicy. (coś mam problem z komputerem i nie mogę linku wstawić) z opisem jaki to czaprak z której kolekcji itd a dziewczyny ci powiedzą czy ładne czy ne lanie czy dobre zdj czy nie 😉. Potem ewent coś przerobia i jeśli zaakceptuja to za jakiś czas quanta wstawi do szmatoholikow 😉

jezu czaje się na komplet zwykły cotton choco lub brillanta beige ale postanowiłam ze zbieram na mattesa i veredusy  😵
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
24 maja 2011 07:30
Nie linczujcie mnie, ale ja się na niemieckim forum odnaleźć nie mogę, a szukam cottona beige, jakiegoś ludzkiego zdjęcia, które oddaje kolor. To podobny odcień do sanda?
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
24 maja 2011 07:39
Bee.,

na koniu

na sucho

dwa różne kolory jak dla mnie, ale skłaniałabym się, że na koniu jest przekłamany.
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
24 maja 2011 07:54
kurcze, dzięki s. , kolor sand ankowy kocham miłością wielką, ale pad nijak mi pasuje, poza tym ta nowa seria anky jest za przeproszeniem o kant d* rozbić. no i nie wiem, nie wiem. może poczekam aż re-voltowicze zakupią cottona beige?  🤣 jeszcze raz dziękuję s.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.