Sesja/Studia i t d ;)

dzis zalicznie z patologii (ustne) a ja ledwo ogarnęłam pół materiału... mam bardzo pesymistyczne myśli... 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
02 czerwca 2011 08:40
Ja dziś mam zerówkę z prawa karnego i zaliczenie z praw człowieka. Ani na jedno ani na drugie nic nie umiem, chociaż się uczę od niedzieli... Zobaczymy, jak to wyjdzie. Proszę o kciuki od 16:45 do 20 😉
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 10:38
Dzisiaj moja chwila prawdy, muszę poprawić rozdział metodologiczny i nauczyć się na jutrzejszy mega egzamin.
Jak jutro nie zdam to mam po ptokach, bo Pani profesor przyjeżdża do nas raz na miesiąc z Ukrainy. Więc, ani ja nie pojadę do niej na 2gą szansę, ani ona nie zrobi wyjątku dla nas i nie przyjedzie wcześniej.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 czerwca 2011 13:30
Dacie radę dziewuchy ! 🙂 kciuki będą


Ja dziś poprawiłam mikro na 3  🏇 i oczywiście z łaską na co Dr do mnie " No wie Pani, dałam Pani to 3, żeby Pani te laborki zaliczyła ... ale jak Pani nie zacznie się JUŻ uczyć to Pani egzaminu nie zda"  🤔 Pomijając że napisałam wszystko, ale to nic  🏇 mikro już z bańki i sru !

Jutro psajcholodżi jeszcze  😲
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 czerwca 2011 16:43
Jutro sądny dzień i zaczynam panikować 🤔
Boję się tego, czy facetowi nie przyjdzie do głowy, żeby zrobić nam jakąś mało sympatyczną niespodziankę...
Moon   #kulistyzajebisty
02 czerwca 2011 17:21
Łiiiiii, wymiatam!
Rozwaliłam dziś koło z paleo na 5 (a się okazało, że od zeszłego roku doszło 6 nowych okazów małży! O.O na szczęście, chociaż raz szczęście mi dopisało i nie dostałam tych nowych) i mam 5 na koniec w ćwiczeń = jestem zwolniona z egzaminu!  😅
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 czerwca 2011 17:39
Moon
Gratulacje! 😀
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 19:21
normalnie aż wam się pochwalę, bo mnie coś zaraz k**** rozerwie.
Zaglądnęłam na moją teorie w pracy, postanowiłam ją poczytać i może jeszcze jakieś przecinki po poprawiać, ale tak w ramach przerwy i  poprawienia sobie humoru : "jaka jestem zajebista, że to już całe mam".
Czytam czytam i coś mi się nie zgadza. Nie poznaję niektórych zdań, jakby nie moje na 3 stronach. Myślę, cóż to jest? Szukam przypisów po wszystkich kopiach mojej pracy [a trochę ich mam dla bezpieczeństwa], myślę może się nie skopiowały, znalazłam - jest, i brzmi "s.155" . I mnie k**** rozerwało w pół. Napisałam tekst i miałam sobie pewnie dodać przypisy później... i nie dodałam, a teraz nie dojdę z której to książki, nie mam czasu na kolejnego tripa do biblioteki wiec co ? no radośnie wykasowałam 3 strony które teraz muszę skądś uzupełnić. 😵 😵

edit: ja sie nadaję do nagród darwina, do samokrytyki i wszędzie... ;(
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 czerwca 2011 19:57
Moon gratki 🙂

ninevet ale siupa :< ale dasz radę, wierzę w Cię
Moon   #kulistyzajebisty
02 czerwca 2011 19:59
Dzięki laski, kciuki się przydały, proszę jeszcze o takowe 10 i 16.06  :kwiatek:

Nine, ty to masz przeboje... 🤔 Współczuję babo, ale cała volta w Ciebie wierzy, więc dasz radę!  :emota200609316:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2011 20:01
ninevet, trzymaj się biedaku.

Ja też 10 proszę o bardzo mocno zaciśnięte kciukasy!
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 20:10
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: ale w tym wypadku to już jest tylko moja wina, nie biedaku, a kretynko, idiotko etc.  🤬

Idę się uczyć na jutrzejszy mega egzamin, proszę o kciuki o 8😲0 oczywiście ja za was dalej trzymam i nie puszczam.  :kwiatek:

teraz jak emocje opadły mogę spokojnie pogratulować Moon i Subaru  😅 no i Scottie mów jak poszło !
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2011 20:12
ninevet, to z przemęczenia, nie głupoty.
Scottie   Cicha obserwatorka
02 czerwca 2011 20:29
Zaliczyłam zerówkę z prawa karnego, na 3. Zadowolona nie jestem, bo znałam odpowiedz na pytanie, za ktore dostalabym 4, ale.. zawahalam sie, bo reszta grupy miala inaczej i w koncu nie wiedzialam, czy to dobrze, czy zle. Stwierdzilam, ze wole pisac egzamin w większej grupie i zaznaczylam zla odpowiedz 😉 Ale grunt, ze zaliczylam!

A prawa człowieka to byla praca zespolowa- jestem dobrej mysli, mam nadzieje, ze obejdzie sie bez poprawki, bo chcialabym sesje zakonczyc w poniedzialek 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 czerwca 2011 20:58
Scottie super 😀 moje mikro tez bylo praca grupowa 😀 gdyby nie kolezanka to nie wiem czy bym zaliczyla ;p
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 czerwca 2011 22:13
ninevet
Znam ten ból niestety... Właśnie na końcowym etapie pisania jest najgorzej. Pamiętam jak ostatniej nocy przed oddaniem pracy promotorowi siedziałam i dziubałam właśnie drobiazgi. Położyłam się dopiero nad ranem na totalnym wkur*ie i kompletnie wymęczona. Pomijam już fakt, że dopiero po oprawieniu 3 egzemplarzy pracy zauważyłam, że brakuje oświadczenia i adnotacji o stanie prawnym 😵
Pomyśl sobie, że to już finisz, teraz będzie z górki 😉
Niezmiennie życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Scottie
Najważniejsze, że z głowy 😉
Tym bardziej, że prawo karne do najłatwiejszych nie należy...


Dziś szykuje mi się dłuuuga noc z notatkami na jutrzejszy egzamin, boję się jak diabli 🤔
Ktoś dziś markuje??
Ja dziś jadę na seminarium już z oprawionymi pracami - jak się okaże, że coś jest do poprawki to się zastrzelę!


Ninevet, nie przejmuj się, nikt nie będzie sprawdzał który cytat pochodzi z której książki.
powinnam siedzieć nad notatkami, bo mam jutro zaliczenie z neurologii i geriatrii, a w niedzielę z fizykoterapii a nie mam siły... i robię wszystko, żeby się nie uczyć :P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 czerwca 2011 10:05
Ale sobie poszłam na zajęcia..
Byłam już przy przystanku, kiedy zadzwoniła kumpela i powiedziała bym nie przychodziła, bo konferencja jest i nas zwolnili 😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 czerwca 2011 10:15
im więcej terminów mnie goni na raz. tym większy odczuwam bezsens i zniechęcenie. po prostu nie chcę mi się siadać do czegoś czego i tak wiem że nie zaliczę  😕 powoli wyłania mi się kalendarz zaliczeń i egzaminów w sesji... dziewczyny za co  🤦
13.14.15.16.17 codziennie coś. często po kilka cosiów dziennie jak ja mam to niby zrobić?
i jeszcze mam w tym czasie oddać 4 projekty no przecież jak? kiedy?  😵
trzynastka   In love with the ordinary
03 czerwca 2011 11:19
Dziewczyny zgarnęłam 4 z egzaminu, czwarty wynik w grupie  😜 nie wiem jakim cudem ! 🙂

Sei - nie martw się, ja zaczynam projekt "6 w 2" czyli planuje zaliczyć sześć przedmiotów w dwa dni, jak mi się uda to Tobie się uda wszystko 🙂 🙂 Będę z Tobą ! 🙂  :kwiatek:

Udorka, Pauli - a mam do was pytanie, bo mam dwa "ni to przypisy", czyli mam dosyć długi tekst [konkretnie opisaną typologię] i to jest trochę pozmieniane, trochę przepisane i w przypisie dałam "coś tam coś tam strony od 47-56" czy coś takiego przejdzie ? uznają, że to jeden długi przypis, czy da się zrozumieć, że napisałam to w oparciu o te strony ?
Trochę nas zmartwili, bo wczoraj się dowiedziałam, że nie mogę mieć więcej niż 20 % przypisów w pracy. Z jednej strony to dużo jest ale z drugiej jak mi właśnie policzą takie rzeczy jak wyżej opisywałam, czyli korzystałam z danego materialu ale nie przepisałam słowo w słowo to może być cienko.
[quote author=empik.com]
Wiecie, że dzisiaj w Polsce mamy... Dzień Dobrej Oceny! Dlatego życzymy wszystkim osiągania niezwykle wysokich not, zwłaszcza studentom w trakcie sesji! Miłego dnia! 🙂
[/quote]
Z empikowego fejsbuka 😉

Dziewczyny, powodzenia na egzaminach! 😅
powodzenia wszystkim na sesji 😀

ja właśnie się dowiedziałam, że dostałam 3- z anglika (ale jest zaliczone hihi) i 4 z dydaktyki.

I najlepsze. ide sobie na uczelnie patrze na zegarek o mam jeszcze 5 minut. 1 raz się nie spóźnię na ćwiczenia a tu co? Zajęć nie ma  🤣 🤣

I skończyłam moją teczkę zawodu 😀😀😀 ktoś chce ocenić?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 czerwca 2011 12:28
ninevet, gratulacje! i dalej trzymam kciuki również 🙂

tak w ogóle dziewczyny poszukuję dobrego programisty i/lub osoby radzącej sobie dobrze w tworzeniu baz danych. może jakiś wasz TŻ jeśli nie wy same się tym zajmuje? albo ktoś z rodziny? sprawa bardzo pilna 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 czerwca 2011 13:10
Uporałam się z notatkami z pol. zagr. pl! 😅
Zajęło mi to jedyne 3 dni 😵 . Teraz tylko pozaznaczać najważniejsze daty, przeczytac i wsio 🙂

Zaraz się za rosyjski biorę 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 czerwca 2011 13:39
Ja dzisiaj zaliczyłam 2 analizy z chemii , została mi całościówka tylko i psycho na 3  😀 Kocham te moje trójczyny miłością wielką.
Ah, cudowny tydzień. Jeszcze tylko statystyka, koło i analiza z chemii i sesja ... 😲
Moon   #kulistyzajebisty
03 czerwca 2011 13:59
Ha, Nine wymiatasz!  😅
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2011 15:03
Udorka, Pauli - a mam do was pytanie, bo mam dwa "ni to przypisy", czyli mam dosyć długi tekst [konkretnie opisaną typologię] i to jest trochę pozmieniane, trochę przepisane i w przypisie dałam "coś tam coś tam strony od 47-56" czy coś takiego przejdzie ? uznają, że to jeden długi przypis, czy da się zrozumieć, że napisałam to w oparciu o te strony ?
Trochę nas zmartwili, bo wczoraj się dowiedziałam, że nie mogę mieć więcej niż 20 % przypisów w pracy. Z jednej strony to dużo jest ale z drugiej jak mi właśnie policzą takie rzeczy jak wyżej opisywałam, czyli korzystałam z danego materialu ale nie przepisałam słowo w słowo to może być cienko.

Moim zdaniem jak najbardziej może tak zostać i nikt nie powinien się do tego przyczepić.
Oczywiście o ile dobrze cię zrozumiałam 😉


Egzamin za mną 💃
Wszytko ściągnęłam, więc spodziewam się, że zaliczę 😉 Dostałam też zaliczenie z ćwiczeń, z których facet straszył komisem. Także bilans dnia wyszedł dodatni.
Meta już coraz bliżej 🏇
trzynastka   In love with the ordinary
03 czerwca 2011 16:21
Pauli na przykładzie. Mam typologie społeczeństw ob. I ona tam się dzieli na 4 różne typy. Wiadomo, ze sama tej typologii nie wymyśliłam ale tak naprawdę z książki mam przepisane tylko nazwę typologii i ten podział. Reszta jest bardziej lub mniej moją wersją. I np u mnie ma to 1,5 strony a w książce zajmuje stron 10. To moge to wtedy tak opisać ?


No i gartuacje, do przody !🙂

Sei, Moon - dzięki  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2011 16:48
Czyli dobrze zrozumiałam. Według mnie może być tak opisane, a w każdym razie ja bym tak zrobiła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się