Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 18:39
Odniosłam się do końcówki "-owa", bo to mnie drażni najbardziej. 😉

"Pursat" mimo że jest imieniem konia (również nazwą miejscowości), jest tak egzotycznie brzmiącym słowem, że 90% ludzi zapewne nie spotkało się z nim wcześniej. Oprócz tego po turkmeńsku można je tłumaczyć jako "czas" lub "moment", co w przypadku Pursata-konia ma dla mnie znaczenie symboliczne - bo Pursat to był jeden z najlepszych momentów mojego życia.

Pursatką byłam, bo chciałam nadać sobie płeć na forum, kiedy zaczynałam z niego korzystać.

Teraz możesz odnieść to do mojego nicku i treści poprzedniego posta.
No to ja jestem Erickowo-Śniegowa, a jeszcze rok temu byłabym Erickowo-Śniegowo-Wojtusiowo-Murzową  😁
Ale tak poważnie mówiąc, to często o właścicielkach koni mówią tak po prostu znajomi ze stajni, nie to że same każą się tak nazywać.
Forumową żabę znam osobiście jako Żywcową, a forumową Agnieszkę jako Bakaratową albo Baksową. Wcale same tego nie wymyśliły.
Na mnie na szczęście nikt nigdy nie mówił "Erickowa" tylko to mój Ericzek jest Dżuliokoniem!
ludzie ogarnijcie sie, czasami po prostu nie ma pomyslu na nick, poza tym jest on sprawa indywidualna i każdy może sobie ustawić jaki mu sie zywnie podoba... to forum mnie zaczyna załamywac  🙄


Biorę to sobie do serca i zmieniam swoje żałosne życie. Możecie mnie trzymać za słowo.
Felkowo-lolkowo-dżetowo-fajtfulkowa.
noen   A story of a fighter of our human race
01 czerwca 2011 20:47
a mnie wkurza, że często ludzie mylą mnie z neonem  😁 Jestem noen 😀iabeł:

Noen, ciesz się, że Cię z Somebody i z Ktosiem nie mylą 😉

Na temat: wkurza/zasmuca mnie obecny ton wątku WKKW. To taki szlachetny sport i ciekawy temat, a tu takie... ech.
noen   A story of a fighter of our human race
01 czerwca 2011 20:53
wł. Felix-Huston, forever felicis!, a skąd zgadła co to znaczy ? 😁 Google translate ? 😀
Raczej studia, praca i takie-takie   😉 🚫
edit: uff, czyżby, czyżby ogurek ratował wkkwwątek? edit2: Nie, nie da się.
Wkurza/męczy mnie J A Z G O T.  EOT
[quote author=Pursat link=topic=785.msg1027806#msg1027806 date=1306937634]
Ooo, ja też się podpisuję pod słowami Sankaritariny. Mi się takie nicki kojarzą z wyjątkowo małą kreatywnością. 😉


napisała Pursat . Była Pursatka  🤣 🤣 🤣 nie odbierz tego za wrzut ale mnie rozbawiła kompilacja twojego nicku i tresci posta
[/quote]
To się nie liczy. Mnie chodziło o nicki z przyrostkiem "owa" -> Pursatowa musiałoby być 😉
Z resztą to tylko skojarzenia, a nie stworzenie jakiegoś stereotypu🙂 Sporo jest takich nicków quniar, ale i nie tylko -> chociażby "KarolaHeliowa" też kończy się na -owa a quniorą raczej nie jest 😉
Z resztą, haaaaalo, to tylko rzucenie myśli, a nie jakaś krucjata przeciwko przyrostkowi "owa". Interpretacje ludzi dotyczące tego forum zaczynają mnie załamywać. 😁

[quote="Julie"]Ale tak poważnie mówiąc, to często o właścicielkach koni mówią tak po prostu znajomi ze stajni, nie to że same każą się tak nazywać.[/quote]
Taaak? A to ciekawe spostrzeżenie 🙂 Na żywo chyba nigdy nie słyszałam, żeby ktoś nazywał właścicieli koni od imienia konia z przyrostkiem "owa". U nas mówią zazwyczaj "ta od [imię konia]". W pensjonatach byłam " od Pallasa", a nie Pallasową 🙂 Parę osób z czasów bez własnego konia ciągle ma mnie zapisaną w telefonie jako " od C.[imię klaczy]" albo "moje imię - imię klaczy", bo przez chwilę jeździłam na jednej klaczy i to taki mój ulubiony koń był.
Sankaritarina, nie no weź bzdury, ilu z nas po stajniach się woła 'po koniu'..

Nie widzę tu żadnych tłumaczeń, raczej zarzut cienki w uszach 😉
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=785.msg1028177#msg1028177 date=1306958071]
uff, czyżby, czyżby ogurek ratował wkkwwątek? edit2: Nie, nie da się.
[/quote]
Nie chodzi mi o dyskusje z halo, ale wkurza mnie, że pod komentarzem do czyjegoś przejazdu, tutaj czy pod sprawozdaniami na ŚK od razu ktoś dopisze "a ty to nawet L nie przejedziesz" czy coś w tym stylu. Jak ktoś chce się pokazywać na zawodach musi być przygotowany na komentarze. I tak jeźdźcy mają spokój, że nie przychodzi na zawody 40tyś wrzeszczących kiboli
I tak jeźdźcy mają spokój, że nie przychodzi na zawody 40tyś wrzeszczących kiboli


Hahaha, najepiej z transparentami  👍
Ale mnie w zasadzie wkurzył/zniesmaczył jazgotliwy, napastliwy ton, tym razem akurat w tym wątku, czytać nie idzie. Po co dystans i kultura na forum. Może zróbmy wreszcie ustawkę i obrzućmy halo kamieniami.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 czerwca 2011 07:56


[quote="Julie"]Ale tak poważnie mówiąc, to często o właścicielkach koni mówią tak po prostu znajomi ze stajni, nie to że same każą się tak nazywać.

Taaak? A to ciekawe spostrzeżenie 🙂 Na żywo chyba nigdy nie słyszałam, żeby ktoś nazywał właścicieli koni od imienia konia z przyrostkiem "owa". U nas mówią zazwyczaj "ta od [imię konia]". W pensjonatach byłam " od Pallasa", a nie Pallasową 🙂 Parę osób z czasów bez własnego konia ciągle ma mnie zapisaną w telefonie jako " od C.[imię klaczy]" albo "moje imię - imię klaczy", bo przez chwilę jeździłam na jednej klaczy i to taki mój ulubiony koń był.

[/quote]

no to jak tak niestety robię...nawet mam tak ludzi w telefonie powbijane...Magda Karidowa.Asia Madrytowa.... 😉

[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=785.msg1028413#msg1028413 date=1306965625]
I tak jeźdźcy mają spokój, że nie przychodzi na zawody 40tyś wrzeszczących kiboli


Hahaha, najepiej z transparentami   👍
Ale mnie w zasadzie wkurzył/zniesmaczył jazgotliwy, napastliwy ton, tym razem akurat w tym wątku, czytać nie idzie. Po co dystans i kultura na forum. Może zróbmy wreszcie ustawkę i obrzućmy halo kamieniami.
[/quote]bez przesady,każdy chce żyć 🤣

też się zgadzam z tym,że w momencie kiedy zapisuję się do konkursu i w nim startuję,zdaję sobie sprawę z tego,że w pewien sposób staję się osobą publiczną i każdy ma prawo wyrazic swoją opinię...prawdziwą,czy nie...krzywdzącą czy też nie,ale ma prawo...takie prawo sportu.

ale halo wkurza mnie swoją pseudo wszechwiedzą...i chyba wolę stricte teoretyków snujących swoje bardziej lub mniej trafne filozofie od ludzi z rozdwojoną jaźnią - wielkie teorie,założenia...a nie umieją ich an samych sobie i swoim podpopiecznych skutecznie zastosować...gdzie tu konsekwencja?skoro uważam,że coś jest właściwe,to dlaczego to nie działa?
koń się może pomylić,cżłowiek może się pomylić...ale o pomyłce człowieka koń nie ma prawa się dowiedzieć...bo lepsza jest zła decyzja,niż jej brak.
W takim razie wkurza mnie, że pewnie wszyscy myślą, że mam nick od imienia konia 😵

Ktoś, dobrze mówisz (ad halo)
Mnie w ogóle często nicki drażnią. Najbardziej takie, gdzie nie da się potem zwrócić do posiadacza nicka.
Jak:  @g@, aaaanetkaaaa1, adhdxd, znnz2 i setki innych.
I takie szczegónie wydumane w rodzaju : aliciezwali czy jakoś tam.
No o kupie już nie wspomnę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 czerwca 2011 08:25
Orzeszkowa, a nie od rozmiaru mózgu?😉
Wkurzają mnie oferty i reklamy różnistych  sklepów wysylane na priv.
Umiaru nie mają.
Ktoś, dobre 😎
Ktoś, rozumiem, dzięki.
Tania, mów mi Felek  😎
Orzeszkowa to na pewno od Elizy Korwin-Pawłowskiej, primo voto Orzeszkowa 😉
edit: ja nie dostaję żadnych ofert na pw, widocznie nie jestem odpowiednim targetem  🙁
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=785.msg1028579#msg1028579 date=1307002554]
Ktoś, rozumiem, dzięki.
Tania, mów mi Felek  😎
Orzeszkowa to na pewno od Elizy Korwin-Pawłowskiej, primo voto Orzeszkowa 😉
edit: ja nie dostaję żadnych ofert na pw, widocznie nie jestem odpowiednim targetem  🙁
[/quote]
wł. Felix-Huston, forever felicis! - Ciebie to ja robię metodą "kopiuj-wklej"
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 czerwca 2011 09:28
Niektórych nicków nie sposób wpisać inaczej jak metodą kopiuj-wklej  😁 W sumie ciekawa jestem, jak inni odbierają mój nick  🤔 Nigdy się nad tym jakoś specjalnie nie zastanawiałam. Wszędzie mam ten sam  😁
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 10:32
Wkurzają mnie oferty i reklamy różnistych  sklepów wysylane na priv.
Umiaru nie mają.


To zgłaszaj do moderacji, to jest niezgodne z regulaminem.
Ja też nie dostaję żadnych reklam na PW.

Wkurza mnie avatar Felix-Houston.... Agaty! Jesteś niedobra! Tu się ludzie odchudzać próbują, a Ty co mi tu z takim avatarem wyjeżdżasz...  😉

[quote author=Ktoś link=topic=785.msg1028494#msg1028494 date=1306997802]
[quote="Julie"]Ale tak poważnie mówiąc, to często o właścicielkach koni mówią tak po prostu znajomi ze stajni, nie to że same każą się tak nazywać.[/quote]
no to jak tak niestety robię...nawet mam tak ludzi w telefonie powbijane...Magda Karidowa.Asia Madrytowa.... 😉
[/quote]

Ja też tak zapisuję w telefonie  😁
(Pozdrów ode mnie Magdę Karidową 😀 Jak jej idzie w tym sezonie startowym, wiesz może?)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 czerwca 2011 11:40
dopiero rozpoczynają sezon...ale pozdrowię 😉
Ja zaczynam wpisywanie od imienia konia. Bo imię konia zapamiętam na pewno, a imię właścicielki już niekoniecznie. I gdybym chciała do niej zadzwonić nie wiedziałabym czy szukać Asi czy Gosi.
Więc wpisałabym- "Madryt- Asia"  😉

tez mnie wkurza to "-owa"  🤔 ale nie na tyle, co inne rzeczy na forum
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2011 12:17
Tania, nie musisz robić kopiuj-wklej. miej otwartą szybką odpowiedź i kliknij na nick, to bardzo ułatwia życie =)
Hehehe, to ja chyba wolę nie wiedzieć co inni o moim nicku myślą 😁 😀

Ktoś, Oooo... to może na Pomorzu takie językowe zwyczaje są 🙂 Skoro Julie też tak mówi, a wy z "regionu przy morzu" przecież.

[quote="Orzeszkowa"]Wkurza mnie avatar Felix-Houston.... Agaty! Jesteś niedobra! Tu się ludzie odchudzać próbują, a Ty co mi tu z takim avatarem wyjeżdżasz..[/quote]
Ooo tak! ja tu od rana na żarciu dla królików.... 😁
Tania, nie musisz robić kopiuj-wklej. miej otwartą szybką odpowiedź i kliknij na nick, to bardzo ułatwia życie =)


A jak się otwiera "szybką odpowiedź"?
Ja to w ogóle nie miałam pojęcia o istnieniu takich cudów.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2011 14:42
Julie,  profil/opcje wyglądu forum/tryb użycia szybkiej odpowiedzi/pokazuj, domyślnie włączona.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 czerwca 2011 15:04
Sankaritarina, Ty dla mnie nadal jestes Sankriata 😀
a ja ostatnio napisałam "Sanktarina" 🤣....jakoś nie moge sobie tego z głowy wybić 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się