Końska rewia mody cz. V (2011)

eee tam, jakbym się zawzięła nad blueberry to bym go już miała dawno dorwanego, póki co zawzięłam się na skompletowanie wszystkich petrolo-creamo-turkiso-choco  😁
i brakuje mi już mocca-petrol tylko  😅
wątek zamknięty
Ktore to jest kolor? Turkis czy sky?  🙄

http://verkopen.marktplaats.nl/photopopup/461792927/2
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2011 07:45
turkies
wątek zamknięty
dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 lipca 2011 09:52
te owije będą pasowały do anky straw ?



wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 lipca 2011 09:55
Juliadna, zdaniem mojego monitora kolory są niemal identyczne, pytanie czy kolor owijek jest oddany w 100%.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2011 09:57
juliadna, arivle ma rację, na kompie wydaje się ok, ale owije masz robione w pomieszczeniu, koń stoi na dworze... Może poproś o zdjęcie w świetle dziennym? Albo masz sklep w okolicy i możesz tam z padem podjechać?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2011 10:03
te owijki brali chyba do eskadrona gelba 👀
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 lipca 2011 10:16
Gdzie do gelba!
Do polo padu flax ktoś je miał 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2011 10:35
hmm rece bym sobie dala uciac ze do gelba, ale mozliwe 😉
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
06 lipca 2011 10:45
bo na zdjeciu katalogowym wyglądają bardziej na gelb. I na pewno ktoś je do gelba brał...
wątek zamknięty
dziewczyny jakie owije nieeskadronowe będę pasowały do czapraka toffee/gelb? Ew. czy gdzieś dostanę jeszcze pasujące eskadronowe?
Precelku? Ty powinnaś wiedzieć 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lipca 2011 11:08
Anaa - KuCuNiO ma na sprzedaż bodajże owijki toffe full i jakieś gelb chyba też 😉
wątek zamknięty
Juliadna, mam i Flax i Straw i te owijki pasują pośrednio i do tego i do tego  🙂
Spróbuję w wolnej chwili zrobić foto porównawcze.
wątek zamknięty
Medziiik, dzięki!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 lipca 2011 13:39
Azbuka a mogła byś zrobić dzisiaj ? :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lipca 2011 20:14
Miał ktoś z was taki czaprak ?
Jak wrażenia?

schooling
[url=http://www.decathlon.com.pl/PL/czaprak-quot-1976-quot-niebieski-170148674/#]albo taki[/url]
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 lipca 2011 20:30
Zarzućcie jakiś fajny kolor (Eskadron, Anky, ES, Schockemohle, Lami-cell... Cokolwiek!) dla gniadego hucyka  :kwiatek:
Szmatoholicy mi nie pomagają 😉 Chcę coś w fajnym kolorze, słodkiego, fajnego. Nie byłam na początku do tego koloru przekonana, ale jednak zdobyłam ankę madeira i jak zobaczyłam jak kucynce w niej słodko, to uznałam, że potrzebujemy jeszcze czegoś kucykowo-kolorowego-słodkiego 😉
Jak w końcu ktoś nam kliknie zdjęcie na żywo, to podrzucę. Niciak navy jest za mało słodki na niej. Myślałam o smurfie, ale obudziłam się z ręką w nocniku bo na ebayu na razie go nie ma wcale.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lipca 2011 20:33
hm Limegreen, pink,violet
albo

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2011 20:41
Kastorkowa, nie miałam ale widziałam i korzystałam, niefajnie się układa pod siodłem, ale za to jest całkiem wytrzymały jak za taka cenę 🙂

Maddie, to, co wkleiła Kastorkowa jest całkiem spoko, plus może jeszcze coś jak Anka Dusty Lilac/Pink Lilac? 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 lipca 2011 21:04
Livia lavendera jak wiesz już mam i nie za bardzo chcę inwestować w te same kolory 😉 Ale Dusty Lilac... Fajnie by było dorwać! Hmm... Chyba zacznę inwestować w Ankowe róże , skoro kucykowi w nich o dziwo ładnie  😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2011 21:06
Maddie, a jak jesteś szalona na lato, to polecam Ankową Orchideę - o dziwo, jak różów nie lubię, tak ten mi się spodobał 🙂 Jak dorwę koleżankę, dla której go kupowałam, to na pewno wstawię fotkę  😜
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 lipca 2011 21:13
No co ty gadasz? 😀 Ten kolor zawsze wydawał mi się taki "ooo fuuuj" i "iłłłł"  😁
No i tak się stało, że kupiłam komplet lavender  😵 Zablokujcie mi ten wątek! Kolejna szmata... Ale mimo wszystko ciągle jeszcze chcę terrę i ciekawi mnie raspberry na żywo, bo w końcu też róż 😉
Albo banana lub jakiś oczokonkret pomarańczowy Ankowy!
wątek zamknięty
Juliadna, nie za bardzo mi wyszło, ale się starałam  😀
Owijki Horze i Flax

oraz Straw
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2011 21:22
Maddie, mnie też się wydawał taki a fe, a jak zobaczyłam to zupełnie zmieniłam zdanie 😉 Gratuluję Lavendera  😁

Azbuka, te owijki wydają się być tylko ciutkę jaśniejsze i żywsze 🙂 Widać na koniu jakąś różnicę? 🙂
wątek zamknięty
Livia, te owijki jeszcze konia nie widziały  😉 Jak przymierzę to pokażę .
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 lipca 2011 21:29
Livia a widzisz, coś szalonego chciałam i kupiłam nudnego lavendera  😁 Ale DL, a ja VS używam 🤔

I co do owijek horze i flaxa - a jednak dobrze kojarzyłam, że te owijki do polopadu ktoś miał  😎
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 lipca 2011 21:47
Azbuka :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Kasztanek i Anky Lake Blue  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.