Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
16 lipca 2011 22:54
Moja z przedwczoraj
Dziewczyny mam nadzieje, że przywieziecie jakąś fotoleracje z Książa 🙂
Ava Agatka jest kapitalna. Bardzo mi się podoba 🙂
Dorzucam mojego Karego



Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lipca 2011 11:11
kare_szczescie ojejejej jaki piękny! ładnie mu w niebieskim  😍
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
18 lipca 2011 07:41
Nad fotorelacją pracuję, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni, bo zdjęcia okupiłam spalenizną  😁 Jak wyjeżdżałam, to byłam pewna, że mam troszkę czerwone ręce, dopiero na przygodnej stacji Orlenu dotarło do mnie, że ręce, plecy i dekolt mam w kolorze prosiaczkowym  😂

edit:
[url=https://picasaweb.google.com/PolskieKonie/VIIKrajowyCzempionatMOdziezyKoniRasySlaskiejKsiaz17072011WYBORCZEMPIONKIKLACZEK#]zdjęcia[/url]
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 lipca 2011 07:55
Kare_szczescie - cudo  😜
AleksandraAlicja - spieczona to Ty byłaś już jak ja dotarłam, mam nadzieję, że mocno nie boli 😉 Na fotorelację też czekam, jestem ciekawa, czy będę mieć takie samo zdanie o koniach, jak na żywo...
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
18 lipca 2011 08:35
Następna partia- czyli pokazy
ogier Lokan:

ogiery Drab i Pikolo, oba po Hutor:

kadryl:

20-letnia klacz Lokana wraz z potomstwem- córką Lotną po Palant i wnuczkiem po Hutor:

dwie córki Lokany- Lorena po Palant z klaczką po Tramer i Lawenda po Arabetto:


kare_szczescie, stoicie w EquiVerso?
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 lipca 2011 09:04
Lokana jak na te 20 lat i 14 źrebiąt nie wygląda źle.
kolorwiatru świetne zdjęcie  😉

Kurcze ślązaki to piękne konie 😜
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 lipca 2011 09:41
AleksandraAlicja, super zdjęcia. 🙂
Lokan na żywo prezentuje się wręcz zjawiskowo  😜
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
18 lipca 2011 09:45
Klasa ogierków rocznych:
zwyciężył Zento (Lothario-Zafira po Jogurt)


drugi był Eldorado (Jarsen-Elwira po Arabian)

trzeci Alger (Nefryt-Amira po Hutor)

czwarty Rewelios (Lotos-Rebelia po Evento)


więcej: [url=https://picasaweb.google.com/PolskieKonie/VIIKrajowyCzempionatMOdziezyKoniRasySlaskiejKsiaz17072011OGIERKIROCZNE#]klik[/url]

Piszcie coś, bo zaraz oberwę za post pod postem  👿       no to czemu nie edytujesz?  😤
bo oberwę za zbyt dużą liczbę zdjęć w poście?   😁
Klaczki roczne:
Zwyciężyła Labella (Bulwar-La Scala po Nomen)


druga była Baszta (Hutor-Brawura po Rapid)


Natomiast oprócz tych dwóch ślicznotek mnie bardzo podobały się Banderola (Burgund-Blinka po Relaks)

i Balia (Szwadron-Barka po Rapid)


reszta w [url=https://picasaweb.google.com/PolskieKonie/VIIKrajowyCzempionatMOdziezyKoniRasySlaskiejKsiaz17072011KLACZKIROCZNE#]albumie[/url]
AleksandraAlicja, dzięki za fotorelacje 🙂
Bardzo podobają mi się Jawa, Pascala i Balia ( ta najbardziej  :love🙂 z ogierków Inwest i Rewelios (kapitalny!)
Co do pytania, tak stoimy w Jastrzębiu, bo mam tam praktyki (w Jastrzębiu w laboratorium analitycznym) i mam po drodze 🙂
Makrejsza,,Facella, dzięki 🙂 to jeszcze kilka





Przeraszam, że tak dużo, po prostu dawno nie miałam tyle czasu do swojego konia i strasznie się cieszę z tego, że moge poprzebywać z nim bez limitów czasowych 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2011 12:38
AleksandraAlicja, z tych co tu wstawiłaś, to żadne mi się konie nie podobają )-: galerię całą przejrzę później bo teraz to nie bardzo mam czas  😤

kare_szczescie, "mój" półślązak robi tak samo jak na przedostatnim zdjęciu, gdy chce coś do żarcia  😁
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
18 lipca 2011 13:27
Klaczki dwuletnie
zwyciężyła Rodezja (Tabasco-Rezolda po Lapis) z rekordową punktacją 48,13:



druga była Lansonia (Jordan-Lanseria po Locarno):


więcej [url=https://picasaweb.google.com/PolskieKonie/VIIKrajowyCzempionatMOdziezyKoniRasySlaskiejKsiaz17072011KLACZKIDWULETNIE#]tutaj[/url]

Klacze trzyletnie
Wygrała klacz Batosa (Hutor-Bera po Boy):


II miejsce zajęła klacz Lawenda, córka Arabetto i Lokany, która dostała cztery 10 za stęp!



wszystkie zdjęcia [url=https://picasaweb.google.com/PolskieKonie/VIIKrajowyCzempionatMOdziezyKoniRasySlaskiejKsiaz17072011KLACZETRZYLETNIE#]klik[/url]
Uff  🙄 😉
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
18 lipca 2011 13:49
Jak ta Labella która wygrała roczniaki jest naprawdę roczna to ja jestem święta. Ta z drugiego miejsca bardzo mi się podoba.
kare_szczescie musze przyznać ze kolor trafiony idealnie.
Pięknie się prezentuje 🙂
kare_szczescie masz przepięknego konia! :] A ten kolor pasuje idealnie  🙂
Moim zdaniem Jawa bardzo dobra i powinna byc na 2 miejscu w klaczkach rocznych i wejsc do czempionatu.Była duoz lepsza od tej co miala 2 miejsce.🙂
kare szczęście koń fantastyczny  🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
20 lipca 2011 18:10
Ma ktoś zdjęcie og.Inchalator (Hondaker-Inwazja)?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
22 lipca 2011 08:28
Galeria Pauliny Peckiel z czempionatu w Książu  😀
Aleksandra -czy klaczki i ogierki roczne -to tak naprawdę, liczy się rocznik czyli 2010? A mogą mieć aktualnie np 1 rok i 5 miesięcy ( jak w lutym urodzone)?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
22 lipca 2011 10:53
konie roczne to są wszystkie urodzone w 2010 roku. I nieważne, czy w lutym 2010, czy sierpniu 2010. Oba są roczne.
No to może i ja pochwalę się swoim kochanym śląskim. Nasz, nie nasz (dzierżawiony od 1,5 roku) ogier Elektor: o Hutor, m. Euroska po Euros. Chłopak w tym roku skończył 8 lat i daje śliczne, kare potomstwo.
konie roczne to są wszystkie urodzone w 2010 roku. I nieważne, czy w lutym 2010, czy sierpniu 2010. Oba są roczne.


Za wyjątkiem urodzonych po 1 października 2010 roku - te są traktowane jako konie urodzone w 2011 roku. A konie urodzone w okresie 10-12. 2009 są też roczniakami.
Witam Rodzinke Mojego Derwiszka 🙂 Piękny Ogier 🙂 Powiedz mi dużo czasu spedza na dworze bo jest tak pieknie czarny <3
sasqach , a jak u Was z charakterem? Zastanawiam się czy wszystkie Hutory są takimi miśkami. Piękny ma też ruch i gdyby nie brak bujnych szczotek pęcinowych to na żywo można by go było pomylić z fryzem  😀 Jeżeli jest taka możliwość to na dworze siedzi całymi dniami, a jak nie w dzień, to biega sobie całą noc. Najbardziej mnie bawi, kiedy chodząc po podwórku "cieszy się" do własnego odbicia w oknie.
Kosteczka tak Mój również jets miskiem pomimo sporego dolewu xx 🙂 kurcze fajnie, że moze biegać w nocy mój od stania na słońcu jest czekoladowy, a nie czarny xD To kolejne dziecie Hutora i powiem Ci, że z obserwacji moge powiedzieć, że zostawia bardzo równą stawke niezależnie od matek 🙂
A to dorzucę jeszcze moją galerię z Książa:

http://swiatkoni.pl/gallery-photos/1081.html



najlepsza trzylatka - BATOSA - 45,23 pkt

PIĘKNE  😀 😍 😍
kosteczka
U nas jest ogier po Hutorze i ma świetny charakter. Bardzo grzeczny, a na dokładke bardzo jezdny 🙂 Jeden z lepszych koni  i  piekniejszych koni w stajni. 🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
24 lipca 2011 10:21
Faraa, na Twoich to nawet ja się znalazłam  😎
A ja przejrzałam swój idiotenaparat i znalazłam filmik  i drugi 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się