Końska rewia mody cz. V (2011)

A ma ktoś zdjęcia tego czerwonego fair playa? Bo ostatnio napaliłam się na chilli, a wątpię, że spłynie na mnie łaska niebios i gdzieś go znajdę. Szkoda tylko, że to jest wszechstronny, a nie łezka.
wątek zamknięty
Karla🙂 ja klaczuche widze w przygaszonym rozu, nie znam sie na tych nazwach, ale w glowie dzwoni mi kolor candy  😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 lipca 2011 21:42
Mini kolekcja:


Coś czuję, że jutro w drodze będzie i kantar z uwiązem. No i łazi na mną chocochip + różowe owijki. Jest źle 🙂



W czym mniej stonowanym widzicie kucynkę? Anki mnie głównie interesują.
wątek zamknięty
Dziewczyny orientujecie się może co to za kolekcja Eskadrona (raczej coś z tych starszych)?  :kwiatek:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
30 lipca 2011 02:02
dziękuję dziewczyny :kwiatek: Ja to ogłowie kupiłam specjalnie do tego niciaka ( 😂 ) i mi te wodze psują efekt, ale może kiedyś się dorobie pod kolor ogłowia 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 lipca 2011 07:47
_kate drugie czadowe do szmato  😎 super oddaje kolory !! Na tło można przymknąć oko 🙂 Chyba że ktoś che po uwałować pastucha?
wątek zamknięty
Sand piękny  😍
_kate ślicznie ale dużo lepiej ten komplet wygląda na twoim koniu w wersji ogolonej 🙂

czy wie ktoś gdzie dostanę ujeżdżeniowe czapraki lamicell elegance?
szukałam googlem i powiem że jest problem. znalazłam jakieś wszechstronne niedobitki, ale ujeżdżeniowych nie ma 🙁 a przed chwilką były jeszcze w każdym sklepie.
Są wprawdzie w animalii ale status mają "produkt niedostępny" 🙁
konkretnie chodzi mi o kolory szampański, waniliowy, miodowy i bladoniebieski
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLsWnoZt1GjHf9gDlSIQru1wtLSRzzwQccnlg6QGcP9xmqcuZL[/img]
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2011 09:53
Dałoby radę jakoś wcisnąć tu violeta cottona, athrę cottona i owije aubergine oraz komplet plum z kolekcji 'Bloom'? Chyba nie mam lepszego zdjęcia :/

wątek zamknięty
_kate bomba!!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2011 11:27
_kate super! 🙂

emptyline, całkiem fajnie w tej kawie 🙂
wątek zamknięty
Jak w galerii nazywa się ten jasny khaki z kolekcji Anky wiosna/lato 2011 ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2011 12:41
tulipan, kolor to Light Khaki, ale w galerii szmato nie ma jeszcze żadnego zdjęcia z tym padem...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2011 13:43
_kate: Faktycznie ładnie, strasznie elegancko.  U mnie nie zdałoby to egzaminu, kuc jest największym brudasem jakiego widziałam 🙂

Livia, dziękujemy. Jest monotonnie, ale pasuje mu idealnie do koloru łatek, a do codziennego męczenia, taki ciemny, niebrudzący kolor jest chyba najlepszy.
wątek zamknięty
Livia - dzięki

Ma ktoś może zdjęcie na koniu tego padu ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2011 14:21
tulipan, spytaj może w wątku Ankowym, ale tak myślę, że jakby ktoś miał, to już dawno byłoby tu zdjęcie. Nawet wujek Google nic nie wypluwa...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2011 14:24
Jakby co sama sobie radzę z przeróbkami, niech się nikt nie trudzi już. Wrzucam, może jakaś dobra duszyczka pomoże mi wybrać 🙂


cotton anthra plus owijki aubergine


cotton anthra plus owijki violet


cotton violet plus owijki aubergine


cotton violet plus owijki violet


cotton lightblue plus owijki navy


cotton plum plus owijki plum


brilliant lime plus owijki lime


anky butterscotch plus owijki butterscotch
wątek zamknięty
emptyline mi się podobają oba zestawy z owijkami aubergine😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2011 18:04
Mi o dziwo pasuje violet + aubergine, plum i lime. I nie wiem co kupować 🙂
wątek zamknięty
wszystkie  😁
wątek zamknięty
Oprócz limegreena i anky wszystkie wyglądają ok 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2011 19:39
emptyline, mnie najbardziej się podobają Anthrazit i Plum 🙂
wątek zamknięty
A ja sie sama sobie dziwie ale Butterscotch  😁 ostatnio mam taką faze na oczodajne  😁
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Precel, no nie gadaj! ogolony wyglądał jak przeterminowana mielonka!  :kwiatek:  😉
emptyline no w taką pogodę, to trudno nie uwalić owijek, są raczej jednorazowego użytku.  😉  :kwiatek:  😉
wątek zamknięty
no ej _kate nie wmówisz mi że tak wygląda przeterminowana mielonka  😲
wątek zamknięty
no tak sobie wyobrażam dwu tygodniową zszarzałą mielonkę  😀
jak Ty znalazłaś tą fotę? ja ledwo ja pamiętam!
wątek zamknięty
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
30 lipca 2011 21:16
Potrzebuje pomocy - gdzie znajdę jakieś owijki pasujące do pad eurostar stripe in rosa/umbra/sahne?
i jakieś do cottona chilli
z góry dzięki za pomoc 🙂
wątek zamknięty
to mamy jakieś inne wyobrażenia na temat mielonki  😀iabeł:

starczy wejść w listę ostatnich wiadomości tego użytkownika 😉 jest na pierwszej stronie, w sumie pamiętałam że mi gdzieś mignęło niedawno  😉 i miałam rację!
wątek zamknięty
hehehe, spryciara  😉
wątek zamknięty
_kate, jaki złoty jak on już gniady 😉 kolor dla niego bardzo elegancki i drugie zdjęcie w ogóle profi śliczne 🙂

Precelek, w inter api zalegają od lat.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.