hucuły.

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
27 lipca 2011 15:31
a czy do Chmielewa liczba miejsc jest ograniczona? (do ilu?)
Kurczak- właśnie też sie kiedyś zastanawiałam w kwestii tego związku, ja jako ja nie mam koni, ale mój szef jest członkiem pzhk i może do huculskiego też by się chciał przyłączyć.

Jest ranking na pzhk
http://www.pzhk.pl/docs/PZHKH-Regulamin_foto.pdf
PZHKH organizuje konkurs fotograficzny, kto się na to pisze?  😉
Ja na pewno coś wyślę, jak tylko się zdecyduje co... Chociaż taka tu konkurencje mam, że aż strach pokazywać swoje zdjęcia!  🤣
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
29 lipca 2011 09:28
Chyba mamy misje hucularze  😀iabeł: 😀iabeł:
Pokażmy swoje potwory ! 😉 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
31 lipca 2011 21:37
ja niestety  nie mam czasu na  zdjęcia 🙁
i chyba  nic nie  wyślę , ale jeszcze pogrzebię coś w starociach może cosik się  znajdzie , póki co mam lenia tak jak
Punia i nic mi się nie chce


heh a czemu nie napisali jakie sa  nagrody ? :P



Bischa   TAFC Polska :)
01 sierpnia 2011 00:29
Cudne zdjęcie 😀
Podaję program na Chmielewo:
9.00 Odprawa techniczna
10.00 Płyta
12.00 Zasadnicza próba dzielności
13.00 Eliminacje do Ogólnopolskiego Czempionatu
15.00 Rozdanie nagród i przedstawienie ekip

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Pozdrawiam Olimpia 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 sierpnia 2011 12:17
Są już zdjęcia z Pleckiej http://peckiel.pl/huculy/plecka-dabrowa-23-lipca-2011-cz-I/

Czy to możliwe, że jest 277 zdjęć, a ja nie znalazłam się na żadnym?  😕
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
01 sierpnia 2011 16:07
Kurczak   jest  napisane  część  pierwsza , więc  na pewno bedzie  druga 😉
na którymś na pewno bedziesz 🙂

jest  druga część  zdjęc :
http://peckiel.pl/huculy/plecka-dabrowa-23-lipca-2011-cz-II/
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
03 sierpnia 2011 17:16
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
03 sierpnia 2011 17:42
fajne  te  rzeźby przy  przeszkodach
i co u Waszych ogonów?
Ja kobył nie widziałam tydzień ( a Witki dwa tygodnie), bo miałam urlop wreszcie. Miałam jutro już do nich jechać, ale mnie osa tak ugryzła, że raczej nie dam rady  😀iabeł:

Olimpia, Kurczak- dużo koni do Chmielewa zgłoszonych? Jakieś newsy? Może być na Pw
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 sierpnia 2011 22:07
marysia550 z tego co wiem zgłoszonych koni jest całkiem sporo, a już na pewno więcej niż się wszyscy po Chmielewie spodziewali  🤣 Więcej jest chyba na próbę niż do eliminacji, ale i tak cieszę się, że trochę nas będzie. Ścieżka łatwa na pewno nie będzie, teren bardzo fajny, urozmaicony, a Pan Gibała zadbał o ciekawe przeszkody 🙂
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
06 sierpnia 2011 16:23
pomyślałam, że powinnam się o to zapytać hucuło-fanów.

czy zdarza się, że z czystych hucułów urodzi się źrabak srokaty ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 sierpnia 2011 17:39
Pisząc czystych masz na myśli rodowód czy jednolitą maść?  🤣
Czy 3/4 hucuł o takim rodowodzie http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-135211.html może zacząć siwieć ?
Pytam, ponieważ na sierści,w ogonie i grzywie od jakichś 3 miesięcy pojawiają się białe włosy. Teraz jest ich już całkiem sporo.
asia- nie sądzę żeby zdarzyło się tak, żeby zrobiła się  siwa. U nas jest kobyłka w jej wieku i te jej się pojawiają siwe włosy w sierści i we włosach, ma podobne do niej umaszczenie ( gniadosrokata z małą ilością białych odmian).

governmenthorse  -  srokacizna to "normalka" w tej rasie.
Ale cisza  🙄  wstawiam w takim razie zdjęcia z dziś, marne, bo marne, ale są

Na pierwszy ogień Funkia na lonży





Tu zdjęcie beznadziejne, ale w planach miałam  ukazanie wieeeeelkości źrebaków czteromiesięcznych



To teraz sam Frodo:





Pelargonia na lonży (straszny ma ten brzuch? bo mi się wydaje, że troszke lepiej jest)







No i na koniec mój Poranek, czyli szefa Parys


Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 sierpnia 2011 21:15
Mój maluszek też jest duża chłopaczyna. Zdjęć z mamą niestety nie mam, bo mama dzisiaj zupełnie nie chciała zostać modelką 😉

Dzisiejszy- 4,5 miesięczny Ignaś

Tak swoją drogą czy mi się wydaje czy konisko już jest spasione?  😡
nie wiem czy spasiony, ale ma kawał szyi na pewno.

Moja szalona Pelka bryka aż jej podogonie trzeszczy. Jak taki grubas ma chęć na szalenstwa?
Właśnie wróciłam z zawodów z Bohemą i musze się pochwalić że zajeliśmy I miejsce w skokach a II w ścieżce huculskiej jestem po prostu zachwycona. Jak bedę miała zdjęcia to dodam bo miałam osobistego fotografa 😁
a to gdzie byłaś?
W Jaśle na Galicyjskim latem z koniem więcej zdjęc jest tytaj http://www.jaslo4u.pl/galeria/kategoria/703
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 sierpnia 2011 22:06
a kto wie dlaczego dwie klacze były wycofane? Jedna z nich wygląda wyjątkowo niekorzystnie...

bielanska- gratulacje  💃
marysia dzięki :kwiatek: Kiedy sie pojawisz na jakiejś ścieżce z Pelargonią i Funią
bielanska- na 99% w Sielcu w przyszłym roku będą szły próbę dzielności, a dalej to się zobaczy czy pójdą gdzieś jeszcze i czy w ogóle będę na nich jeździć.

marysia a co nie chcesz już jezdzić na na hucułach czy poprostu dajesz im spokój ? 😁
bielanska- chcę na hucułach jeździć, ale nie wiem czy na tych będę akurat, ponieważ wywracam swoje życie do góry nogami właśnie  🏇
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
18 sierpnia 2011 11:40
Gratulacje  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się