Stajnie w Warszawie i okolicach

salto piccolo w Aro jest jedna hala stricte skokowa, raczej nie zdarza się że ktoś ci specjalnie sprzątnie przeszkody  😉


baba_jaga nieeee 🙂 podwyżka!
Jaka teraz jest cena pensjonatu?  😉
1400 z VAT to juz po podwyzce ?
VAT juz chyba w tej podwyzce jest.  🙄
baba_jaga nie strasz  😵 1400zł to cena z vatem, goły pensjonat  🙁
Cena pensjonatu w Aromerze to 1300 zł + 8% Vat. Co daje łącznie 1400 zł.
Cena pensjonatu w Aromerze to 1300 zł + 8% Vat. Co daje łącznie 1400 zł.


4 zl gratis, nic tylko brac  😉

Precelek, takie sa aktualnie informacje na aromer.pl.
Mam pytanie i prośbę jednocześnie 🙂
Czy ktoś orientuje się jakie jest dalsze przeznaczenie "starego'' Łosia? Wczoraj przejeżdżałam i stoi pusty i straaaaaaszy 😉 czy można jakoś skontaktować się z właścicielem? Za wszelkie info najlepiej na pw serdeczne dzięki  :kwiatek:
baba_jaga no więc mówię ;-) 1400zł to całość
majeczka   Galopem przez życie!
14 września 2011 18:34
Dowiedziałam się dzisiaj od trenera że na hali na Szwadronie wymienili podłoże na jasny piasek, normalnie aż chyba pojade i sprawdzę, bo dopóki nie zobaczę na własne oczy to nie uwierzę...
LatentPony   Pretty Little Pony :)
14 września 2011 19:05
Mam pytanie i prośbę jednocześnie 🙂
Czy ktoś orientuje się jakie jest dalsze przeznaczenie "starego'' Łosia? Wczoraj przejeżdżałam i stoi pusty i straaaaaaszy 😉 czy można jakoś skontaktować się z właścicielem? Za wszelkie info najlepiej na pw serdeczne dzięki  :kwiatek:


Masz na myśli Agro-Farmę (Stajnię Impuls), czy ten wypasiony ośrodek sportowy z halą?
Dowiedziałam się dzisiaj od trenera że na hali na Szwadronie wymienili podłoże na jasny piasek, normalnie aż chyba pojade i sprawdzę, bo dopóki nie zobaczę na własne oczy to nie uwierzę...


jakie zmiany! ja dokładnie tak samo, przejechać się muszę, bo dopóki nie zobacze-nie uwierze 🙂
Eremitka, stary Łoś stoi chyba pusty od czasu kiedy jego były dzierżawca przeniósł klub do własnej stajni...
nic mi nie wiadomo czy tam się coś ma dziać...
W sumie dobre miejsce do dzierżawy tylko na pewno trzeba by sporo zainwestować :-)
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 września 2011 20:58
Mam pytanie i prośbę jednocześnie 🙂
Czy ktoś orientuje się jakie jest dalsze przeznaczenie "starego'' Łosia? Wczoraj przejeżdżałam i stoi pusty i straaaaaaszy 😉 czy można jakoś skontaktować się z właścicielem? Za wszelkie info najlepiej na pw serdeczne dzięki  :kwiatek:


stary Łoś stoi i straszy - bo właściciel gruntów jest na etapie przekształacania terenu pod zabudowę domków jednorodzinnych ...
Planuję tu pojechać a raczej pewne za jakiś czas 🙂 http://horseworks.pl/
Zwiedzał już ktoś ośrodek?
majeczka   Galopem przez życie!
14 września 2011 22:47
kortowiec, ja tam spędziłam 20 lat więc jest to dla mnie ogromny szok, pamiętam że było kilka razy tak ale dawno temu że przywozili trociny przed zimą ale żeby całe podłoże zostało wymienione...tego jeszcze nie grali
TAK, WYMIENILI NA SZWADRONIE. JESZCZE NA OOM.
PZDR.
[quote author=Forta link=topic=46.msg1129378#msg1129378 date=1315908412]
a kto został nowodowodzącym Szwadronu?



Podłączam się do pytania  👀
[/quote]

P. Andrzej Waś.

Pozdrawiam

edytuj posty
Ale jasny piasek, czy kwarc? Bo to spora różnica....
TAK, WYMIENILI NA SZWADRONIE. JESZCZE NA OOM.
PZDR.


Hmm, przed OOM zrobili czworobok z kwarcu, ale na hali nic wtedy nie zmieniali. Z reszta po OOM ten właśnie czworobok był przykryty plandekami i ogrodzony taśmą- ciekawe jak to wyglada na codzien, czy istnieje mozliwosc jazdy na nim
[quote author=kortowiec link=topic=46.msg1129431#msg1129431 date=1315911485]
[quote author=Forta link=topic=46.msg1129378#msg1129378 date=1315908412]
a kto został nowodowodzącym Szwadronu?



Podłączam się do pytania  👀
[/quote]

P. Andrzej Waś.

Pozdrawiam
[/quote]


no to chyba się dużo nie zmieniło..
majeczka, ja aż tak dużo czasu tam nie spędziłam, nawet tyle nie mam  🤣  ale co jak co też mnie to zdziwiło (pozytywnie oczywiście), że az mnie ciągnie się przejechać  🙂 a co do jazd to nie wiecie czy coś się zmieniło? mało szczegółowe pytnie, ale kto tam był niedawno na jeździe? powiedzcie jak teraz to wygląda- moja ostatnia jazda była tam bodajże w maju.  😡
edytuj posty!
W sumie od maja to nic takiego się nie zmieniło...
Jak było, tak jest 🙂
shilton ale co Ty za głupoty gadasz? Andrzej Waś zmienił się na Andrzeja Wasia?


edit: literówka
ash   Sukces jest koloru blond....
15 września 2011 09:17
shilton ale co Ty za głupoty gadasz? Andrzej waś zmienił się na Andrzeja Wasia?


Forta myślałam, że nikt tego nie skomentuje! ja nie mam siły już! 😵
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 września 2011 09:32
Może A. Waś został zwolniony ze stanowiska, po czym rozpisano konkurs i był jedynym odpowiednim kandadatem  - więc go przyjęto ponownie?  🤔
ElaPe nie
więc może ktoś ma jakieś bardziej teraźniejsze info z ostatniej chwili?  🙄
majeczka   Galopem przez życie!
16 września 2011 07:53
shilton, po kiego grzmota się wypowiadasz jak nie masz nic sensownego na ten temat do powiedzenia???
Po pierwsze na OOM został zrobiony czworobok konkursowy na miejscu starego czworoboku, jest on z kwarcem.
Po drugie w czasie OOM na hali były boksy to jakim cudem mogło być podłoże na OOM na hali??? Wiem bo byłam tam całe OOM jako BZ
Wczoraj byłam na Szwadronie wymiana podłoża na hali trwa, na żółty piasek wg mnie nie jest to kwarc. Gładko jak na stolnicy, biorąc pod uwagę ostatnie fale Dunaju to super!
Nie jest tak jak było i nie będzie! Zmienia się i oby na lepsze.
Nowodowodzącym jak na razie jest skarbnik Stowarzyszenia, pełni funkcje pod nieobecność dyrektora, który jest na L4.
Jazdy jak na razie prowadzone są przez tych samych instruktorów co wcześniej.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 września 2011 08:21
Planuję tu pojechać a raczej pewne za jakiś czas 🙂 http://horseworks.pl/
Zwiedzał już ktoś ośrodek?

Łoł no proszę 😲 Wiedziałam, że coś się tam organizuje, ale że już ruszyło...? Szczerze powiedziawszy jestem zaskoczona, ale i zaciekawiona jak zagospodarowali teren, bo np. miejsce ujeżdżalni kiedys zostało mocno zredukowane pod budowę. A zwłaszcza jak ogarnęli ciemne i zimne wnętrze stajni.
Raven, czy to dawne Durango?  🤔
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 września 2011 11:32
na pewno nie, Durango to Stare Babice i tam już od dawna koni nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się