Olsztyńscy voltowicze

Dziękuję za info, ale tylko i wyłącznie Olsztyn wchodzi w grę 😉
ale to chyba jest Olsztyn? Jakub ;D
Rzeczywiście, chodzi o centrum handlowe Jakub, tak? Pomyślałam, że to jakaś miejscowość pod Olsztynem. Żeby nie było to ja nie jestem z Olsztyna, ale będę tu zdawała egzamin na prawko i chcę wykupić kilka jazd 😉
tak tak 🙂
no to zapraszam do Centrum ;D Chyba wiesz gdzie jest Jakub? Szkoła jest na samej gorze ;D
Ja polecam DKL na Kościuszki. Niesamowicie sympatyczni instruktorzy  🙂 Egzamin zdałam za pierwszym razem  🙂
Posiadam zdjecia z zawodow u robsona 18.09.2011 pojedyncze z L wiekszosc zawodnikow z P i N chetnych zapraszam na www.fotomika.manifo.com
A ja się zaraz potnę... 👿
Jak jeżdżę z Łodzi w góry to przez cały rok dwa razu dziennie (!) jest autobus do Jasła (malutka miejscowość w Beskidzie), a do Olsztyna ( notabene dość dużego miasta i to bliżej niż Jasło) jest dwa razy w tygodniu w piątek i niedziele! A Ja muszę się tam dostać we wtorek  😵
To chyba musisz jechac pociagiem 😉
hehe pociągu bez przesiadki też nie ma  😂
pierwszy raz jednak zorganizuję dojazd samochodem, jak już się trochę zadomowię w Olsztynie (teraz jadę absolutnie pierwszy razx w życiu :hihi🙂 to będę jeździć przez Wa-wę
studia zaczynasz w Olsztynie ? 😉
Tak, wetę pisałam wcześniej  🏇
aa, to nie widzialam 😉 to bedziesz z moja kumpela na roku :P
Idril - wiem, z dojazdami do Łodzi bywa istny koszmar. Ja polecam pociągiem lub autobusem do Wawy a z Wawy prywatnym autobusem do Olsztyna (z okolic dworca centralnego). Jeżdżą całkiem często a chyba sa nawet tańsze od PKSów i pociągów.
Następnym razem tak z robię, teraz (pierwszy raz) podjadę jednak samochodem, dzięki za info  :kwiatek:
zielona33 - Twoj dziki rumak dzisiaj zapierdzielal jak glupi galopem w te i we wte :P (P.S. wysylam ci PW)


Musze sie wam pochwalic, ze dzisiaj zobaczylam swojego Mariana po 3 miesiacach rozlaki  💃 💃 💃

Angeel a co spowodowało tą przerwe?  👀
Moi drodzy jak tam hubertus w dągach🙂? kto lisa złapał?
Angeel to po pani ma  😜 😁
No wlasnie, nikt sie nie odzywa z relacja z hubertusa ! Spowiadac sie tu  😁
dereszowaa - wyjechalam na cale wakacje do pracy i dopiero wrocilam do Olsztyna 😉
Jestem już w Olsztynie. Miasto mi się bardzo podoba, takie zielone i spokojne. Na razie czuję się jeszcze trochę zdezorientowana, ale to pewnie szybko przejdzie jak tylko zaczną się zajęcia  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 września 2011 13:28
Idril, no to witamy! Ja mieszkam tu od 2 miesięcy, a nadal nie wszędzie się orientuję.
Hubertus jak najbardziej dobrze 😉 Lisem był Jacek na Farino a lisa złapała Daria na Tardzie 😉 Pogoda dopisała, impreza też przednia. Kto nie był niech żałuje 😉
Zgodzę się z Iszką90. Hubertus rewelacyjnie, kto nie był niech żałuje 🙂
Iszka90 gratulacje za organizację 😀
oj taak ! 😁 żałujcie że nie byliście    🏇
To może chociaż jakieś zdjęcia zobaczymy??  👀
właśnie! Dawać foty!!! ;d
Hej! Słuchajcie, przeprowadziłam się do Olsztyna i szukam konia do współdzierżawy - nie znacie kogoś, kto by chciał swoje dziecię udostępnić do jazd 2-3 razy w tygodniu w okolicach Olsztyna?
Nie za bardzo interesują mnie szkółki jeździeckie, bo tam kontakt z koniem jest na zasadzie przychodzę, 15 minut czyszczenia i siodłania, 45 minut jazdy i nara. A ja chciałabym mieć możliwość posiedzenia w boksie, czy na padoku przez pół dnia, nakarmienia potwora jabłkami i marchewkami, albo jak mam zły humor, to po prostu przyjść, poprzytulać się i pójść.

Chodzi mi tylko o jazdy takie rekreacyjne (stęp, kłus, galop), żadne skoki (bo już za dużo czasu spędziłam w szpitalach po upadkach :oczopląs: ), wyjazdy w teren też raczej nie, bo to nie mój koń a bałabym się, że ucieknie, czy mu się noga popsuje, ewentualnie ujeżdżenie (ale bez trenera się nie obejdzie)...

pomóżcie... 🙇
Olgitta nie wiem czy wolno mi się przyznać, ale nie dawno pisała do mnie na pw Catanzaro w sprawie współdzierżawy , więcej nie mówię, bo nie wiem czy mi wolno, ale spróbuj napisać do niej pw  😉
Olgitta nie wiem czy wolno mi się przyznać, ale nie dawno pisała do mnie na pw Catanzaro w sprawie współdzierżawy , więcej nie mówię, bo nie wiem czy mi wolno, ale spróbuj napisać do niej pw  😉

Thx ;-)

(...i do zobaczenia jutro na inauguracji 😉 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się