Stajnie Świętokrzyskie

Hej, sorki,ze tutaj ale pilnie potrzebuje namiar na weta z okolic Kielc z rtg przenosnym  :kwiatek:
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
14 września 2011 17:30
Hej!
Nie wiem, czy jakiś wet ze świętokrzyskiego w ogóle ma rtg przenośny, ale jest taka babka z Radomia, specjalistka od chorób koni, która ma i dojeżdża. Nazywa się dr Agnieszka Bestry to jej nr tel: 603175838
Może zadzwoń do Altenberga.Wet od koni 015/ 864-20-15.Staszów.
przenosny RTG posiada doktor Czerwonka! dzwonic do bolu albo nagrac sie 😉 numer w spisie ogolnym.
Witam Scyzoryków

W połowie pazdziernika przeprowadzam się na stałe do Kielce.
Obecnie w Warszawie posiadamy z rodzicami 5 koni ,które planujemy równierz zabrać.
Poszukujemy stajni blisko miasta ,z treningami i miłą atmosferą. Możecie coś polecić?
Opisze stajnie które wczoraj odwiedziliśmy.
KKJK Maag - stajnia blisko w centrum ale warunki itp - katastrofa
Centrum Jezdzieckie Stadion - Warunki fajne,ale hala z słupami to śmieszna troszkę , a atmosfera ludzi to chyba nie jest tam fajna-wszyscy nosili głowy wyżej niż je mieli.
Stangret - Bardzo duże boksy ,cisza i spokój , mili ludzie , brakuje podłoża na hali -które podobno do zimy powstanie , i karuzeli -jednak mój tata może ją zrobić jak się dogadają ,- obecnie planujemy dlatego przenieść się do nich. Znajomy rónierz polecał nam Pomiankowskich jako trenerów w tym regionie.  A wogóle mają tam dużo miejsca  i tata stwierdził ze zrobi tam co bedzie nam trzeba. Prawdopodobnie jutro rezerwujemy tam stajnie. :-)
KJ Borków- troszkę dalej niż wcześniejsze stajnie ,jednak tereny ładniejsze i na tmy się kończy.
Nie ma z kim trenowac , wszystko takie opustoszałe.

A jakie wy macie opinie na temat stajni w tym regionie ,i co polecacie jeszcze??


Martyś, zostań w Stangrecie 😉 Nic lepszego nie znajdziesz. Lepsze są tylko Brzezinki (za Masłowem, na wylocie na Warszawe), ale tam hala malutka i na pewno nie znajdziesz miejsca dla 5 koni. Za 2 może tak. 😉
Po ile jest w tej chwili stajnia w Stangrecie i na stadionie?
pokora93, po ile ? Po ile czego ? Ile kosztuje pensjonat ? <ściana>
Tak, pensjonat. Sorry za skrót myślowy, późno już 😡
Martyś- a co Ty trenujesz? Ponoć w listopadzie otwiera swoje podwoje nowa stajnia i zapewne będzie jedną z najlepszych na obecną chwilę.
A gdzie?
właśnie gdzie?
W Marzyszu
Marysia, najlepsza w czym??? i skad takie wiadomosci? ja slyszalam ze to bedzie stajnia "rodzinna"
Jakoś oszczędni w słowach są niektórzy wypowiadający się w tym wątku 😉
Marysia, najlepsza w czym??? i skad takie wiadomosci? ja slyszalam ze to bedzie stajnia "rodzinna"


Nie wiem czy rodzinna czy nie. Słyszałam, że sporo osób się tam przenosi, a nie słyszałam, że te osoby stanowią rodzinę.
W stwierdzeniu "najlepsza" chodziło mi o infrastrukturę- choćby o tą głupią halę, bo z tym w regionie jest problem- jedna ze słupami, jedna mała, ze dwa namioty ( nie liczę czegoś w Borkowie, czego halą nie śmiem nazwać). Myślę, że tereny też są super- nie porównanie do Stadionu np, warunki na wybiegi też chyba są. W sumie od Kielc nie daleko, nie dalej niż Borków, Brzezinki...
Mylę się?

Strzała- ja tam szczegółów nie znam zbytnio, mnie to nie interesuje. Nigdy nie miałam konia, więc sprawa pensjonatu omija mnie szerokim łukiem. Kontaktu z koniarzami zbytnio nie mam, bo pracuję w miejscu gdzie nie ma ani pensjonatu ani rekreacji, więc tyle co mi jednym uchem wpadło 🙂
ah w tym sensie najlepsza..ja informacji z pierwszej reki nie mam, ale z tego co widuje przejezdzajac obok nowej stajni, budynek jest piekny nowiutki, wybiegi ladnie ogrodzone, ale na 14 koni (tyle ponoc ma byc boksow) to kropla w morzu..za malo miejsca!!!hali narazie nie widac, czy bedzie, pewnie tylko inwestor sam to wie..polozenie stajni faktycznie idealne, przy samym lesie 🙂 co do reszty: pozyjemy zobaczymy 🙂 poczatki zawsza sa idealne a potem w praniu wszystko wychodzi 😉
a to ja myślałam, że hala już też na ukończeniu 🙂
Co do wybiegów- 14 koni z czego może siedmiu właściciele nie pozwolą wyjść na wybieg :P
Hmm hala? W Marzyszu trudno mi nawet wyobrazić sobie gdzie by ją mieli satwiać🙂 Niestety ale ilość koni to wielkości trochę przeraża. No chyba że coś wymyślą nowego🙂

1/... choćby o tą głupią halę,  ...

2/....bo z tym w regionie jest problem-Mylę się?....

3/....ja tam szczegółów nie znam zbytnio, mnie to nie interesuje. Nigdy nie miałam konia...


1/ 200-300 koła to są faktycznie głupie drobne
2/ trzeba się cieszyć, że w ogóle są jakiekolwiek hale w tym prze-nudnym grajdole
3/ to o czym ogóle mówisz, jak nie masz pojęcia o pojęciu

A swoją szosą nowa stajnia powstaje, i z halą, ale to już sprawa jej właścicieli, i niech oni się w tej kwestii wypowiadają. amen.
[quote author=marysia550 link=topic=829.msg1141871#msg1141871 date=1317067474]

1/... choćby o tą głupią halę,  ...

2/....bo z tym w regionie jest problem-Mylę się?....

3/....ja tam szczegółów nie znam zbytnio, mnie to nie interesuje. Nigdy nie miałam konia...


1/ 200-300 koła to są faktycznie głupie drobne
2/ trzeba się cieszyć, że w ogóle są jakiekolwiek hale w tym prze-nudnym grajdole
3/ to o czym ogóle mówisz, jak nie masz pojęcia o pojęciu

A swoją szosą nowa stajnia powstaje, i z halą, ale to już sprawa jej właścicieli, i niech oni się w tej kwestii wypowiadają. amen.
[/quote]

Cytujesz moje wypowiedzi powycinane z kontekstu tylko po to, żeby napisać coś co nie wnosi NIC do wątku.
Nie napisałam nigdzie, że halę to za drobne można postawić, a napisanie , że nie mam "pojęcia o pojęciu" jest chamskim tekstem, który możesz do kolegi kibica z KSZO napisać :P

Co do wybiegów- 14 koni z czego może siedmiu właściciele nie pozwolą wyjść na wybieg :P


To jest moja droga twój chamski tekst w odniesieniu do ludzi o których nie masz bladego pojęcia.
EOT
do kogoś konkretnego? Bo ja nie miałam nikogo takiego na myśli.
do kogoś konkretnego?


No to musisz sobie sama odpowiedzieć koga miałaś "niekonkretnego na myśli". czy właścicieli stajni czy właścicieli koni.
Tak czy siak, to chamstwo i basta, biorąc pod uwagę że ani jednych ani drugich nie znasz.
Equitus masz jakis problem??? skoro cos wiesz na temat tej stajni to oświec nas!!! po to jest ten wątek...! chyba ze tylko szukasz zaczepki.. 🤔
[quote author=marysia550 link=topic=829.msg1143653#msg1143653 date=1317239213]
do kogoś konkretnego?


No to musisz sobie sama odpowiedzieć koga miałaś "niekonkretnego na myśli". czy właścicieli stajni czy właścicieli koni.
Tak czy siak, to chamstwo i basta, biorąc pod uwagę że ani jednych ani drugich nie znasz.
[/quote]

Po prostu wiem, że nie każdy wypuszcza konia na wybieg.
Equitus masz jakis problem??? skoro cos wiesz na temat tej stajni to oświec nas!!! po to jest ten wątek...! chyba ze tylko szukasz zaczepki.. 🤔


Problem jak to raczyłaś ująć, to ma marysia, waląc na oślep, sama nie wiedząc do kogo. Co do nowej stajni to już napisałem, ma swoich właścicieli, więc niech się w tej kwestii wypowiadają.
I nie szukam zaczepki, tylko mnie wkurzają durne insynuacje.
hmm a moze wlasciciele nie posiadaja konta na revolcie...mysle ze skoro cos wiesz, to lepiej byloby sprostowac nasze wypowiedzi niz atakowac innych  🙄
ale widac temat nowej stajni jest tematem tabu. i moze na tym zakonczymy
A tak z ciekawości zapytam- skąd wiesz kogo ja znam, a kogo nie?
I gdzie są te durne insynuacje, bo nie mogę ich się doszukać?
niz atakowac innych  🙄


A to niby ja zacząłem, to gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem, faktycznie czas zakończyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się