Końska rewia mody cz. V (2011)

cieciorka   kocioł bałkański
07 października 2011 22:55
ale pasiasta dera niciakowa jest super 🙂 i apricot- przynajmniej na sucho
wątek zamknięty
mnie tez zaczyna apricot przekonywac. a ta dera jest przepiekna.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 października 2011 23:08
mowicie o dralonie apricort czy nici 👀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
07 października 2011 23:10
nie się bardzo podoba kolor cottona, ale koncepcji na konia, jaki by do niego pasował nie mam... :P
może ciemny gniady lub skary? sam kolor mi się podoba, niekoniecznie na czaprak 😉
wątek zamknięty
...a co powiecie o czaprakach Schockemohle? Opłaca się?
jaki kolor eskadrona, podchodzący pod beż dobrze by wyglądał na gniadym bądź skarogniadym koniu?  🙂
wątek zamknięty
ale koncepcji na konia, jaki by do niego pasował nie mam... :P
może ciemny gniady lub skary?

ciemny gniady 😎

edit bo mi emotka nie wyszla 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 października 2011 23:46
Przed zobaczeniem na żywo podobały mi się 3 niciaki i derka, a teraz tylko nici ocean i derka.
Myślałam, że ten kiwi będzie fajniejszy na żywo a to prawie to samo co limegreen 🙁 a ten cobalt to coś ala pulm mi podchodzi..

I cały czas chodzą mi po głowie burgund i melange navi ale tak w sumie bez przekonania.
wątek zamknięty
Apricot mnie ciągnie, bardzo mi się podoba ten kolor 🙂
wątek zamknięty
Burza, do ciemnego gniadego. 😉
wątek zamknięty
Ja mam sezonowo jasno-ciemno 😁
wątek zamknięty
Apricot będzie ładnie wyglądać na wszystkich siwkach, karych i ciemno gniadych. Z kasztanami za to może być trochę gorzej. No i on zupełnie inaczej wygląda w słońcu i w cieniu 🙂
wątek zamknięty
Burza, będzie ładny ale w brillancie  😜
wątek zamknięty
to equishop w końcu nie zostawił starych cen cottonów?  😵
wątek zamknięty
Dziewczyny, macie może pomysł jakie owijki będą pasować do cottona tofee?  😉
Przepraszam za pytanie zupełnie z  innej beczki.  :kwiatek:
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 października 2011 12:24
ksiaceq  niestety musieliśmy zmienić... samo guru się pluło...  🙄 taka cena ma być i już.
wątek zamknięty
A mi się marzy: brillant berry i burgundy plus owijki do nich. 😉 No i niciak cobalt z owijkami.  😍 😍 😍 Ale pewnie tylko na jeden zestaw się zdecyduję... Czemu to wszystko takie drogie?!  😵

Jak myślicie który najlepszy z tych zestawów do Siwego jabłkowitego? 😉
wątek zamknięty
gryglodor, najlepszy będzie burgundy albo berry 🙂
wątek zamknięty
kittajka dziękuję. 😉 No tak się właśnie nad nimi nabardziej zastanawiałam, uwielbiam siwki w mocnych barwach. 😉

Oto moja Siwa. 😉
wątek zamknięty
Fantazja, ja oprotestowuję birllanty, za takie kulkujące się szmatki taka kasa po moim trupie 😉
wątek zamknięty
nowy Eskadron  zdecydowanie nie przypadł mi do gustu i dobrze😉

dralonik 🏇



za duze zdjecie! 👿
wątek zamknięty
jak myślicie ten czaprak będzie ok do gniadosza?
http://allegro.pl/czaprak-czerwony-wszechstronny-skokowy-promocja-i1853249250.html
ile mniej więcej według was wytrzyma ?
wątek zamknięty
koszmarek  😉
wątek zamknięty
Moim zdaniem nie za ciekawie na gniadym(nie lubie czerwieni na gniadych) ale też zalezy jaki to gniady 😉
wątek zamknięty
gryglodor, burgundy
Burza, ale są piękne
wątek zamknięty
Mi się podoba navy, ale juz na razie dosc granatów, burgund ładny ale też jakos teraz nie mam konia, na którym by mi się widział, jedynie co to ten niciak kiwi mnie korci i niciakowa derka, ale nie wiem czy aż na tyle by się zdecydowac, póki co musze kupić kantar i uwiaz dla Młodego i sama nie wiem, co byście proponowali dla gniadego? (takiego 'pospolicie' gniadego) jakoś z gniadoszami wcześniej mało miałam do czynienia i nie mam żadnej zdecydowanej wizji dla tej masci a na coś muszę się zdecydować (wstępnie tak mysle o niciakowym zestawie lub któryms navy-burgund)
wątek zamknięty
Magdzior , ja dla takich gniadych:


polecam granaty  😉 Mój bardzo ładnie wygląda  kantarze Royal 😉
wątek zamknięty
Magdzior brązy!!  😜 i granaty 🙂
wątek zamknięty
Ja na gniadych kocham zielenie,ale takie jak limegreen i niciak nowy
wątek zamknięty
Ruda77 no właśnie coś w tym stylu jeśli chodzi o maść, brąz byłby fajny ale w tych kantarach  z coffe ten róż mi nie pasuje i chyba pójdę w klasykę z navy z tym, że korci mnie właśnie nowy niciak - już to widzę jaki słodziak w nim będzie🙂
wątek zamknięty


Siwy w ES superieur petrol. Nie byłam przekonana ani do koloru ze zdjęć katalogowych, ani do modelu z tak dużą ilością ozdobników, ale na koniu? 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.