NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
12 października 2011 11:15
To nie oto pw chodziło przetaczać ich wszystkich nie będę .
"Przetaczać" to można krew co najwyżej, PW możesz ewentualnie przytoczyć  🙄

ps. Polecam korepetycje z języka polskiego, bo twoja pisownia, znajomość poprawnej jej formy czy interpunkcji to po prostu DRAMAT. W związku z czym nie wróżę Ci kariery nigdzie, ani w świecie wirtualnym, ani realnym. I naprawdę polecam przyłożyć się trochę do naszego rodzimego języka, póki jeszcze na to czas.  🙄

UWAGA
Śmiem twierdzić iż Mag.25 to jedna i ta sama osoba co Sylkam, Marta_88, Beata2222- nie pamiętam dokładnej pisowni nicków- jednak dziewucha to jedna i ta sama osoba. Dla niepewnych podaję inicjały S.M lub jej chłopak K.Ł z Władysławowa.
pomyliłam wątek, przepraszam za ofa
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 października 2011 21:19
To że ktoś nie odpisuje na PW to jego sprawa, nikogo w ten sposób nie oszukuje.
Jak nie odpisuje to trudno, najlepiej olac sprawe :kwiatek:
noen   A story of a fighter of our human race
12 października 2011 21:51
Pifia, napisz pw do uzytkowniczki "katija" lub uzytkownika "wawrek". Oni moga sprawdzic, czy to ta sama osoba, jezeli tak to wszystkie konta dostana bana :kwiatek:
bardzo mi przykro, ale wszystkie te konta maja osobne ip.
czy ktoś zna użytkownika Gajówkowa ?
Nie polecam transakcji z katakumby18. Transakcja dogadana, dziś miałam odebrać towar osobiście. Teraz dowiaduję się, że ochraniacze są już sprzedane. Jako argument (pseudo)sprzedająca podała, że byłam niezdecydowana i chciałam jeszcze oglądać towar..... Za stara jestem na takie żarty i marnowanie mojego cennego czasu. NIE POLECAM!!!!
Nie za bardzo wiem, gdzie o to zapytać, więc piszę tutaj. Bardziej by pasowało do tematu 'jak nie trafić na listę nieuczciwych re-voltowiczów' 😉

Wymieniłam się z jedną z użytkowniczek. Jej paczka doszła, wszystko ok, ja swoją wysłałam, ale nie dostałam od dziewczyny odpowiedzi, czy rzeczy ode mnie doszły i czy wszystko jest jak powinno (pomimo 2 wiadomości, w których o to zapytałam). Teraz stwierdziłam, że pad od niej jednak nie pasuje do konia i chciałabym go sprzedać. Jednak boję się sytuacji, w której ja sprzedaję pad, a dziewczyna nagle pisze mi, że coś jest nie tak z rzeczami ode mnie i chce pad z powrotem... Co byście zrobiły na moim miejscu? Czekać dalej na jej odpowiedź? Paczki wysłałyśmy około 29.09.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
13 października 2011 21:47
...no i to jest właśnie paranoja jakaś  🤔wirek:

ludzie... tak nie można 😤 wpisujecie takze transakcje gdzie nikt nie poniósł straty finansowej, gdzie przedmiot nie odbiegał od opisu nawet 🤔
niedługo strach będzie coś kupić i sprzedać na rv!

ja sama powstrzymuję sie od wpisania pewnej użytkowniczki która od czerwca nie zwróciła mi pieniędzy za zwrócony przeze mnie  i przyjęty przez nią przedmiot!!
bo ciągle mam nadzieję ze odezwie sie i wyjasni sprawe-a rzecz dotyczy 250 zł 🤔
a wy tutaj walicie nickami, bo ktoś wam paczki nie wysłał w pięć minut 🤔
duunia, to do mnie? Ja nie podaję żadnego nicku i nie twierdzę, że ktoś jest nieuczciwy..
Yyyy dlaczego ja jestem na liscie skoro nic nie zrobilam? Bylo jedno nieporozumienie ktore zostalo wyjasnione. Wiec o co chodzi?   🤔

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.msg889129/topicseen.html#msg889129
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
13 października 2011 22:17
no nie twierdzisz,  Kampari - ale samo zapytanie świadczy  o tym, że jakaś psychoza sie w tym wątku robi 🤔
Przecież napisałam na początku, że to bardziej by pasowało do innego wątku 🙄
Nieważne, można usunąć, zignorować, co kto chce.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 października 2011 06:55
Piątek - tygodnia koniec i początek  🏇
Aby wywiązać się z danego słowa :
Kwitek z paczki dla gajara18  🙄

Adresy przekreślone .... jednak jeśli gajara18 jesteś zainteresowana na meila możesz dostać bez kresek 😉
oraz czaprak zdjęcia przed wysyłką :
http://re-volta.pl/galeria/foto/50449
http://re-volta.pl/galeria/foto/50450

Oraz w podpisie jest napisane ,że wysyłek nie wysyłam jako pierwsza - więc w razie gdybym kiedyś znów zrobiła gafę i nie dopilnowała tego w ogłoszeniu .... warunek jest przy mnie zawsze - mam nadzieję ,że to rozwiąże problem 😉
qniara, pfffffff, naprawdę myślisz, że nie widać danych spod kresek 😁?
qniara, pfffffff, naprawdę myślisz, że nie widać danych spod kresek 😁?


Jeśli ktoś chce to i się dopatrzy - prostę .... nie będziemy robić jednej wielkiej czarnej plamy , bo zaraz znowu zrobi się zbędna dyskusja czy aby paczka szła do gajary18 a nie np. do Ciebie - ot co.

A teraz koniec , dałam słowo że wstawię to wstawiłam ,tak samo że wyślę do końca tygodnia  🙄

🚫
Papa 😉
Nie polecam transakcji z katakumby18. Transakcja dogadana, dziś miałam odebrać towar osobiście. Teraz dowiaduję się, że ochraniacze są już sprzedane. Jako argument (pseudo)sprzedająca podała, że byłam niezdecydowana i chciałam jeszcze oglądać towar..... Za stara jestem na takie żarty i marnowanie mojego cennego czasu. NIE POLECAM!!!!




TO JEST TOTALNA BZDURA! Bardzo proszę moderatora o usunięcie tego posta, ponieważ to co pisze ta osoba nie ma podstaw do umieszczania Mnie w tym wątku.

Żadnej transakcji nie było! Uprzedziłam, że nie rezerwuję ochraniaczy, że zależy Mi na szybkiej sprzedaży i nie obiecywałam że je sprzedam akurat tej osobie. Wystawiając ogłoszenie nie ma się obowiązku sprzedawać przedmiotów pierwszej osobie która się zgłosi. Zainteresowanych było wiele osób - udzielałam szczegółowych informacji które do niczego nie zobowiązywały. Zależało mi na czasie, więc sprzedałam pierwszej zdecydowanej na 100% osobie. Jedynie ta osoba poprosiła o dane do wpłaty które finalizują transakcję. Miałam do tego pełne prawo. Moim jedynym błędem było zgodzenie się na obejrzenie ochraniaczy osobiście(co nie jest równoznaczne z ich zakupem) zanim znalazł się zdecydowany klient (oczywiście powiadomiłam że spotkanie jest nieaktualne,ponieważ sprzedałam ochraniacze). Wszystkich informacji udzieliłam otwarcie i nie mam sobie nic do zarzucenia. Wiele transakcji udało mi się przeprowadzić na re-volcie (sprzedaż, zakup,wymiana) i nigdy nie zdarzyły mi się bezpodstawne oskarżenia.
katakumby18 - proszę wklej cytat z moich wiadomości gdzie proszę o REZERWACJĘ tych ochraniaczy. Nie wkleisz, bo ja ich nie rezerwowałam, tylko od razu zdecydowałam się na ich zakup. A co do szybkiej sprzedaży, to z mojej strony chyba szybciej być nie mogło, bo umówiłaś się ze mną na drugi dzień na ODBIÓR OSOBISTY i co się z tym wiąże -zapłatę, a to jest raczej trochę szybciej i sprawniej niż robienie przelewu. Ja dość dobrze rozumiem co znaczy ODBIÓR OSOBISTY, a co oznacza OGLĄDANIE. I na żadne OGLĄDANIE  się z tobą nie umawiałam. Czytaj ze zrozumieniem i szanuj swoich "potencjalnych" klientów na przyszłość.

edit. Jeszcze jedno - twoje ochraniacze i możesz z nimi robić co chcesz, ale nie rób ludziom z gęby cholewy :/
Dopisuję użytkowniczkę zorza.polarna   - mało się udziela na r-v ,ale wiem że wystawiała tutaj swoje ogłoszenia ....
Dlaczego? A no....
Umówiłam się z nią na wymianę już trochę temu ..... pisałam jej ,że sie zraziłam i że sprzętu pierwsza nie wysyłam , jej luźna odpowiedź była "ja rónież,ale trzeba sobie ufać" .... przeciągało się to i przeciągało - sprzętu nie mało miało iść w jej ręce więc wybaczcie - nie zaryzykuje! I jak widać DOSKONALE ! W zeszły poniedziałek (bodajże) pisałam z nią na gg ,że mi konisko zachorowało itd itd. ona zaś podobno chora wraz z siwym (koniem? teraz mówi że synem...) obiecała jednak paczkę wysłać "jutro" pisałam do niej nie jedno PW , nie jedną wiadomość na gg czy paczkę wysłała ( chciałam wysłać jej paczkę..) bez odzewu .... Dostaję wiadomość dopiero dzisiaj z pretensjami ,że nie wysłałam paczki - a ona swojej również..
Dopisuje ją ponieważ dzięki takim ludziom jestem w plecy 2 tygodnie ze sprzedażą kilku rzeczy o które inni ludzie pytali ..... :/
I oczywiście sławny nam już tutaj tekst :

zorza.polarna
02😲5:18
ja chcem i chcialam sie wymienic..........
...
orza.polarna śk
02😲9:47
Ja juz z Tobą nie chcem miec zadnych ukladów 🙂 - proste

Podziękował ...... od dzisiaj się chyba przestanę wymieniać z ludźmi - chyba ,że z rączki do rączki ;|


No prosze.... widze, ze nie tylko ja mam problem z qniarą. Wybrala sobie i wyrwala z kontekstu wybielajace cytaty i co? Ja ta zla bo ona tak bieda napisala? Zenujace...
Dziewczynko nie "podziekowal" tylko "podziekowala". Jak ty nie znasz nawet plci osob z ktorymi niby chcesz sie wymieniac to wez i sobie odpusc jakakolwiek wspolprace bo zaraz napiszesz, ze kosmita chcial zielony pad zamienic na czerwony heh. Liter w imieniu i nazwisku tez pilnuj bo potem powiesz, ze paczka wrocila a zle zaadresujesz....
Umowa byla, ze wysylamy mniej wiecej w tym samaym czasie. A teraz sie oblozyla czerwonymi napisami, ze wysyla wtedy gdy do niej paczka dojdzie i czuje sie usprawiedliwiona ze swojej nieuczciwosci. Do tego sprzet ktory mialam jej wyslac jest dobry i nowy. A ja glupia trzymalam i czekalam na sygnal "WYSYLAMY"! A tu dupa... znowu ja ta zla... ech... Innym odmawiajac.
Zalączam cala rozmowe z archiwum GG dla innych, ja ta zla ona ta najlepsiejsza...


A na koncu napisala cala w skowronkach:

qniara 0:18:21
Dziękuje babe 😉 widniejesz w nieuczciwych :]

Za co ona mi dziekowala...?

Przepraszam Moda, ze post nadwymiar dlugi 🙂 Nie zalezy mi czy jestem na tej liscie czy nie. Ale uwazam, ze qniara powinna byc. Jakos inni chetni potrafia sie ze mna dogadac ale jak ona sama zaczepia a pozniej zachowuje sie jak cichociemna to sorry... ale sie wycofalam 🙂
Pozdrawiam wszystkich zyczac malo nerwow i wiecej zaufania do innych 🙂 A ja i tak bede sie oglaszac z moim sprzetem i innymi sprawami bo jedna osoba mnie nie zniecheci 🙂
Ja tu czegoś nie czaje... rozumiem, że można mieć obawy przed wysyłaniem paczek jako 'pierwsza', ale  jak obie dorosłe osoby nie potrafią się dogadać, która pierwsza wyśle paczkę, to należy przerwać transakcję, albo postarać się dojść do consensusu. Robienie z tego afery, to dla mnie to jest trochę przegięcie...  🤔wirek:
sorry ale ten wątek od jakiegoś czasu robi sie naprawdę śmieszny... a w zasadzie to żenujący a nie śmieszny

myślałam ze większość z nas to jednak dorośli ludzie, którzy potrafią sie porządnie dogadać w sprawie wymiany badz kupna/ sprzedaży szmatki za 100 zł- to naprawdę nie jest jakoś szczególnie trudne...
sytuacje losowe sie zdarzają, ale nie wiem czy na palcach jednej ręki można policzyć te które usprawiedliwiają przed nieterminowym załatwieniem sprawy

masz chorego psa, kotka, konia, świnkę, rybki, wyjezdzasz? - kogo to obchodzi- biznes to biznes - nie wierze ze nie da sie znalezc chwili zeby zrobić przelew czy skoczyć na pocztę- takie tłumaczenie głupiego i zawracanie tyłka sobie nawzajem

zresztą co mnie obchodzi co kto ma chorego- zdecydował sie wystawić ogloszenie lub coś kupić to historyjka w tle to juz nie moja sprawa...
sama mam chorego konia i jakoś nie przeszkadza mi to w wywiązywaniu sie z różnego rodzaju zobowiązań- juz nie przesadzajcie- sami nie możenie wysłać paczki- toż to nie filozofia- wysłać brata, siostrę, męża, ciotkę, babcię- kogokolwiek

jak nie zaczniemy szanowac siebie nawzajem w takich błahych sprawach to ciekawe jak dogadamy sie w poważniejszym przypadku-
zawsze każda strona ma cos na swoje usprawiedliwienie - w wiekszości przypadków to poprostu ściemnianie i uspawiedliwianie lenistwa ( nie mówię ze w 100% ale zdecydowana większość ściemnia )

masz 100 powodów na niezrealizowanie transakcji- nie zawracaj glowy innym i sobie 🙂

miłego dnia wszystkim
izkadul- podpisuję się obiema rękami.
I jeszcze notoryczne- w szpitalu leżałam. Populacja forum jest wyjątkowo ciężko chorą populacją.  😵
Bardzo proszę moderatora o usunięcie tego posta, (...)

moderator na tym forum nie usuwa zadnych postow tylko dlatego, ze sie komus nie podobaja.
izkadul, ja też się zgadzam - szpital albo chory koń to najczęściej używane wymówki, przynajmniej wobec mnie. Nie komentuję ich, ale może napiszę jasno i wyraźnie - nie wierzę w nie, a nawet jeśli są prawdą, to mnie totalnie nie obchodzą, bo nie tłumaczą w żaden sposób nie wysyłania paczki albo nie płacenia w terminie. Jak masz chorego konia, to nie kupuj nowych rzeczy - proste...

Co do rezerwowanie rzeczy też mam dylemat czasami. Wystawiam ogłoszenie - zgłasza się pierwsza osoba, że prosi o rezerwację, ale mam jej dosłać zdjęcia i pomierzyć dokładnie. Potem pisze kolejne 5 osób że biorą od razu, nie potrzebują zdjęć ani niczego, tylko nr konta. No i co? Trzymać dla tej pierwszej osoby, robić zdjęcia, mierzyć czy sprzedać osobie zdecydowanej? Ja w końcu wystawiłam na allegro, ale też mam pewne wyrzuty sumienia wobec tej pierwszej osoby. Jak wy robicie?
otóż to Dzionka jak koń chory to szmatek sie nie kupuje, no chyba ze kogoś stać, ale powód do nie wywiązania sie z transakcji żaden, podobie jak rodzący pies, swinka czy coś tam jeszcze innego-

mnie jako sprzedawce lub kupującego nie interesują historyjki osób kręcących coś od pierwszej chwili ...

dzięki dziewczyny,bo myślałam, że to ze mną jest juz coś nie tak jak czytałam ten wątek  🤣

co do rezerwacji- ja rezerwuje osobom które kojarze z forum- tak trochę na "czuja", a jak nick nic a nic mi nie mówi- rezerwuję najwyżej do dnia następnego o czym powiadamiam osobę, jeśli następnego dnia brak decyzji albo jakiegokolwiek kontaktu to nie czuję się zobligowana do odmawiania innym chętnym
W sumie dziwnie  sie tutaj zrobiło.....Że ja głupia jeszcze cokolwiek przez r-v kupuje/sprzedaje.....



A o zgrozo z qniarą nawet transakcję sprzedazy zaczełam ( czekam na wpłatę).


Dzionka masz rację, często jest tak że osoby rezygnują.Ale jeżeli rezygnują jeszcze tego samego dnia co prosiły o odłożenie to spoko jeszcze, ale jak powiedzmy po 1 czy 2 tyg czekania to już lekkie przegięcie się robi wtedy.
izkadul, ja też się zgadzam - szpital albo chory koń to najczęściej używane wymówki, przynajmniej wobec mnie. Nie komentuję ich, ale może napiszę jasno i wyraźnie - nie wierzę w nie, a nawet jeśli są prawdą, to mnie totalnie nie obchodzą, bo nie tłumaczą w żaden sposób nie wysyłania paczki albo nie płacenia w terminie.
Myślę, że tłumaczą....np. ja miałam wypadek 2.10.z udziałem mojego konia zresztą, ale to mniej istotne, a wcześniej pisałam o sprzedaży z re-voltowiczką i od razu jak wróciłam po kilku dniach napisałam szybko do niej, że mój brak odpowiedzi wynikał z pobytu w szpitalu. Nie miałam nawet sił korzystać z netu, ani możliwości, bo na 5 dni pobytu prawie 3 dni spędziłam na sali pooperacyjnej. Gdybym miała coś do wysyłki, zapewne poprosiłabym męża o wysłanie, ale czasami nie ma takiej możliwości, żeby ktoś coś za nas wysłał.Tyle z mojej strony, trzeba mieć umiar w ocenie sytuacji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się