Stajnie w Warszawie i okolicach

W tamtym roku cena stała 1500 zł w Łazienkach  😉
Petit pytałam z ciekawości a nie ze złośliwości🙂
Spoko  😀
A wie ktoś z was coś na temat stajni w opypach kj welt? Jest tam jakiś klub jeździecki?  🏇
czy jest w stanie ktoś polecić fajną stajnie (w sensie: konie dostają regularnie jeść, mają czysto, wychodzą na padoki, jak coś się dzieje to jest ktoś kto może pomóc) w której jest lub dojeżdża dobry trener ujeżdżenia?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 października 2011 13:26
czy jest w stanie ktoś polecić fajną stajnie (w sensie: konie dostają regularnie jeść, mają czysto, wychodzą na padoki, jak coś się dzieje to jest ktoś kto może pomóc) w której jest lub dojeżdża dobry trener ujeżdżenia?


.. takich miejsc jest dość sporo w woj. mazowieckim
możesz sprecyzować jakie dokładnie okolice Ciebie interesują ?
w wyszukiwarce możesz przefiltrować stajnie według lokalizacji i innych dodatkowych preferencji, a później na forum możesz już pytać o konkrety  😉
no właśnie niby sporo a wcale nie tak wiele..jeśli chodzi o naprawdę dobrych trenerów

najlepszy dla mnie kierunek to południowo wschodnie strony Warszawy, ewentualnie południowo zachodnie

ok spróbuję jeszcze powalczyć z wyszukiwarką tylko czy da mi ona odpowiedź na podstawowe pytanie o trenera 😉 ?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 października 2011 13:35
nie da takiej odpowiedzi  😉 ale przefiltruje milion różnych stajni  🍴 i szukanie troszkę nam się zawęzi i dzięki temu uzyskasz więcej konkretnych informacji  🙂
to może napiszę co odpada (jeśli chodzi o stajnie z trenerami) i może ktoś mi powie co zostaje w tej okolicy 😉
- AROMER
- CENTURION

?
ash   Sukces jest koloru blond....
25 października 2011 13:56
Może: Cabriola, Konik Stary, Celinów, Szwadron?!
Ash 🙂 dziękuję

Konik Stary znam 😉 nie ma padoków (trawiastych) poza tym fakt nie ma na co tam narzekać
Celinów ma rekreację więc odpada 🙁
a Szwadron to Szwadron...jakoś nie mam przekonania 😉

niestety sprawa nie jest taka prosta

zostaje na razie sprawdzenie Cabrioli bo na ten temat wiem niewiele 😉

Celinów ma rekreację więc odpada 🙁


celinów ma konie rekreacyjne,ale rekreacji jako-takiej się tam nie prowadzi,bo nie ma zatrudnionego instruktora ;>. Wiec na konie wsiadają czasami właściciele i jeździ je forumowa Dada 😉
tylko to też daleko, jak do mnie nie chce lepsiejszy trener dojechać to tam tym bardziej 🙁

chyba że jest tam jakiś dobry trener ujeżdżeniowy na miejscu?
zucchini a masz kogoś konkretnego na myśli w tych okolicach?
no właśnie nie🙁

jeden trener, który przyjeżdżał był z Aromeru ale niestety musieliśmy się rozstać

poza tym niestety próby ściągnięcia kogoś innego kończyły się na braku czasu i odległości lub zbyt małej ilości koni...
zucchini, z południowej strony z dostępem do trenerów ujeżdżeniowych...
- aromer
- iskierka
- centurion
- aleksandria
- krakowiany
- masterfilm
- łoś
Anaa

a możesz coś więcej powiedzieć o Krakowianach?
resztę znam i z różnych powodów niestety nie ...

Jeżeli ma Pan ochotę na publiczną wymianę poglądów o Pana stajni na forum to proszę ... moja lista niewykonywanych przez Pana obowiązków będzie długa, a przede wszystkim kompromitujaca Pana stajnię i Pana osobę jako "dbającą o konie".

Arminona, akurat stajnie znalazłam bez problemu. Zaufaną i sprawdzoną ;-) Gdzie pensjonariuszy się szanuje, a dbałość o konie jest priorytetem.



Jestem pensjonariuszka Drwalewa od jakiegos czasu i szczerze mowiac nie bylam zadowolna tak dlugo z zadnej stajni tak jak z tej. Nie spotkalam sie jeszcze z tym, zeby gdziekolwiek w trakcie upalow konie byly padokowane dwa razy dziennie, by pozwolic im odpoczac w boksie od much i slonca. Ponadto pierwsza jakos i dowolnie umowiona ilosc siana...duze padoki obsiane wielogatunkowa trawa...Bardzo mile podejscie wlasciciela stajni zarowno do ludzi jak i (co dla mnie wazniejsze) koni..Oczywiscie sa pewne niuanse, ktore mozna by poprawic ale jak chyba wiecie - nie ma stajni idealnej. A ta jest wyjatkowo dobra. Niestety jak wszedzie nie uniknie sie osob, ktore maja chec siania fermentu, nagadywania na innych, czepiania sie byle czego, obarczania wina kazdego byle nie siebie... Jako pensjonariuszka ciesze sie, ze panie odeszly i wspolczuje kolejnej stajni, ktora bedzie was goscila. Zycze byscie kiedys zaznaly spokoju i nie mialy potrzeby zarowno osadzania jak i oczerniania innych .
zucchini, uderz do Misi voltowej - ona tam stoi i na pewno udzieli rzetelnych informacji 🙂 No i trenuje ujeżdżenie więc na pewno też co nieco wie o trenerach.
Z tego co ja słyszałam - bardzo fajne warunki, czysto, ładnie 🙂
zucchini, w Krakowianach zdaje się Misia re-voltowa stoi. Może ją podpytaj? Boks chyba 1500zł..?

A że tak spytam, jaka max cena/boks wchodzi w grę? Bo to też pozwoli zawęzić wybór 😉


edit: Anaa mnie ubiegła 🙂
Z tego co się orientuje to jest jeszcze stajnia Państwa Ziemińskich, gdzie bywa Pani Ania Piasecka (a przynajmniej kiedyś tak było).
W Aldrgho są warunki do treningu i jest chyba trener P.Sitarska, P.Piasecka też dojeżdża.
No i stajnia w Gościeńczycach Pani Hansen.
W Aldragho trenuje również p.Joanna Wloczewska.
Jeśli o samo Aldragho chodzi to ja byłam bardzo zadowolona z tej stajni.
Amnestria - cena myślę że 1500 jest jeszcze do łyknięcia - na razie nie jest to najistotniejsze 😉 bardziej zależy mi na tym żeby znaleźć miejsce w którym koniowi będzie dobrze i będziemy mogli się jakoś sensownie rozwijać.

Petit - a gdzie jest stajnia p. Ziemińskich?
Chyba Petit miała na mysli Ziemskich a nie Ziemińskich, czyli Łoś.
paa - no tak - to wiele zmienia bo gdzie Łoś to wiem 🙂
Przepraszam ;-) chodziło oczywiście o Ziemskich...
Jeżeli zastanawiałaś się nad trenerem z Aro to taka osoba miałaby też blisko do Łazienek.A biorąc pod uwagę to że stajnia jest w samej Warszawie, to uważam że warunki do treningu sa naprawdę niezłe.
Potrzebuje tel. do nowej stajni w Mokrej/Radzymin  :kwiatek:
pomyłka 😡
a czy ktoś może coś więcej powiedzieć o Iskierce? przeszukałam forum ale mało info na ten temat 🙁
kto tam trenuje? (ujeżdżeniowo)
Zucchini,
W krakowianach super warunki, jedyny taki widoczny minus to ze karuzela bez dachu, ale akurat reszta infrastruktury i opieki to rekompensuje. Padoki sa, nie wiem jakie dokladnie, ale konie chodza, w zime trawy i tak raczej nie ma. Super czysto w boksach, myjki, solarium, i chyba mila atmosfera. I na miejscu trenerka uj (plus ktos konsultacyjnie przyjezdza), o ktorej jak na razie slyszalam tylko dobre opinie. Tylko nie wiem czy sa boksy. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się