Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Stało się. Zużyłam kolejne buty po jednym sezonie. Powiedziałam sobie DOŚĆ tanizny z Deichmanna czy CCC. Chcę ładne, skórzane buty do chodzenia po mieście (te na bezdroża już mam 😉 ) Co sądzicie o butach z Aldo? Dużo dobrego słyszałam o Ecco.
Ale czy naprawdę muszę wydać 600 zł na skórzane buty?
asds   Life goes on...
02 listopada 2011 12:55
Co do ECCO powiem tak........ W zależności jak intensywnie zuzywasz buty......Jedna para z Ecco na codzień do pracy wytrzymał 1 rok intensywnego uzywania. Natomiast obcasy zakładane od czasu doc zasu dzielnie 2 rok służą. JEdno co musze przyznac butom ECCO to to ze są mega wygodne
trzynastka   In love with the ordinary
02 listopada 2011 13:15
nine, chyba nie - będą ci przemakać strasznie... Ja swoje myję tylko wilgotną szmatką i impregnuję właśnie po to żeby nie przepuszczały wody. Pierwszy rok faktycznie nie przepuszczały, teraz to już inna bajka 🙁


Moje generalnie wyglądają już jak psy z gardła wyjęte. Niestety nie oszczędzałam ich, bo stawiałam, że chce by mi było ciepło. Więc cała zima, miasto, góry, stajnie, lasy w nich złaziłam. Próbowałam czyścić szmatką ale mam wrażenie, że brud z nich się nie wypłukuje a jedynie rozmazuje na coraz większe powierzchnie.. :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 listopada 2011 13:38
kajpo nie musisz kupować butów w sieciówkach żeby były solidne i skórzane. Często fajne kozaki można znaleźć z małych sklepikach.. Z butami ecco nigdy nie miałam do czynienia, natomiast aldo to moim zdaniem porażka- płaci się za znaczek a buty są takiej samej jakości jak te z ccc albo i gorszej. Tak samo jest z nine west..
Często fajne kozaki można znaleźć z małych sklepikach..

dokładnie tak jest! mam jedne botki ze sklepu, który sam nazwał się sklepem z tanim obuwiem i one w ogóle nie przemakają! dałam za nie 2 lub 3 lata temu jakieś 70zł. nieprzemakające kozaki też miałam, ale były brzydkie i zamek się popsuł. dlatego zastanawiam się, czy nie odłożyć większej kasy na prawdziwe ugg a na razie kupić takie właśnie buty 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
02 listopada 2011 13:42
Mialam pare par z Ecco, i sa mieciutkie, wspaniale sie w nich chodzi, ale niestety moja noga w tamtych czasach szybko rosla, i po roku niestety zmienialam na inny rozmiar, a teraz fasony juz mi nie pasuja 😉
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
02 listopada 2011 13:49
Próbowałam czyścić szmatką ale mam wrażenie, że brud z nich się nie wypłukuje a jedynie rozmazuje na coraz większe powierzchnie.. :/


to zmień im kolor i możesz chodzić dalej ;d
ja z moich białych conversów zrobiłam np szare  😂
ecco jest super wygodne , chociaz fasony mi tez nie odpowiadaja..
calore, smarcik
Jak mieszkałam poza Warszawą, a co za tym idzie robiłam zakupy z naszych małych sklepikach, zostało mi w pamięci bardzo niemiłe wspomnienie. Jeden przykład: Kupiłam baleriny teoretycznie skórzane, dałam za nie ok. 70zł i dumna pomaszerowałam do pracy. Kiedy wracałam w środku drogi dopadło mnie urwanie chmury, więc chcąc-nie chcąc cała przemoknięta szłam po kałużach. Do domu dotarłam w rozwalonych na połówki balerinach, jak się okazało zamiast podeszwy miały tekturę, a ja gołą stopą szorowałam po asfalcie, dziękuje bardzo 😉

Marka daje pewną gwarancję jakości, dlatego od razu wyskoczyłam z sieciówką 🙂
kajpo, też sobie kiedyś tak powiedziałam  😁
Polecam Ryłko - mam kilka par, najdłużej balerinki - trzeci sezon tyrałam (teraz się rozbiły - dodatkowe wkładki i znów można śmigać), botki - drugi sezon im minął - bez ubytków, szpilki od święta - trzeci rok im leci.
I jeszcze Tamaris - kozaki będę męczyć czwartą zimę. W Martensie kupiłam też kiedyś sandałki Caprice - dwa lata już im minęły, dalej jak nowe.
Optymalny przedział cenowy to tak chyba ok. 200zł, za kozaki - do 400. Nie trzeba wydawać 600 na Ecco 😉
ale , można taniej ECCO wyszukać na allegro  😉
Co powiecie?

yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 listopada 2011 11:13
noen   A story of a fighter of our human race
03 listopada 2011 13:06
yga, pierwsze mi osobiscie sie nie podobaja przez te przetarcia. Ja swoje Jeffreye specjalnie wybralam "kropkowane", zeby nie wygladaly jak stare 😉 😀
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
03 listopada 2011 14:19
yga , a mi się z kolei mniej podobają te drugie ... Te pierwsze są ładne , ale mogły by mieć mniejszą platformę 😉
Help 😉

Szukam podobnych, dość delikatnych, ale nie na tak wysokim obcasie. Brąz lub czarne, widziałyście gdzieś coś takiego?
Karutek w Kazarze jest duży wybór podobnych butów. Możesz też zaglądnąć do Wojasa.
Horciakowa, wybacz, przegapiłam Twoje pytanie.
To Badura, http://www.stylizara.pl/product-pol-163-Badura-Kozaki-Sniegowce-9061.html
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2011 21:46
ok ok, ale dla mnie te dwie pary są idealne  😜
Niestety nie dysponuję takim szalonym funduszem  😵
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 listopada 2011 14:19
yga- dla mnie tego typu buty wyglądają jak jakieś potężne racice bądź kopyta.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 listopada 2011 15:02
są niepowtarzalne, oryginalne, piękne  😍
Ale jasne, każdy ma swój gust  😉
kupione wczoraj na połowinki, tyle, że moje mają czarny obcas + czerwoną platformę, fotka z neta.
mogą być do czarnej kiecki?
[img]http://z2.ibutik.pl/ibutik320/b16be7820013bef64b5ab9ef[/img]
Jasne, tylko teraz umiejętnie dobrać dodatki, żeby "nie gryzły" się z czerwienią 🙂
właśnie tak myślę nad jakimiś dodatkami i pomysłów zero jak na razie... Postaram się cyknąć fotkę sukienki i pojawię się w wątku ciuchowym.
:kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 listopada 2011 09:22
yga-śliczne są te z Twojego avatara, a te które wstawiłaś uważam, że szpecą nawet najładniejsze nogi.
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2011 09:57
Te w kwiatki są jak z obicia jakiegoś fotela i ogólnie mają fason strasznie zniekształcający nogi... 🙄
Buciki na zimę : )
Co myślicie?  😀
edit
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2011 15:54
Są ok, ale zmniejsz zdjęcie!

Mi już przeszła ochota na botki z kożuszkiem/futerkiem, bo co druga osoba na ulicy w takich chodzi. 😉 Sprawa moich butów na zimę jest wciąż otwarta. 🤣 😵
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
06 listopada 2011 16:08
ja mam takie botki , i mi się podobają  😜
dariamajka, ładne🙂 gdzie je kupiłaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się