Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
09 listopada 2011 13:03
jak się taka pogoda jak teraz u mnie jest utrzyma do piątku to będzie dobrze 🙂

mgła zawsze dodaje takiego magicznego nastroju... nie lubią jej chyba tylko kierowcy 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
09 listopada 2011 13:10
Sanndy ja jako kierowca nienawidzę śniegu i przymrozku kiedy trzeba szyby drapać. Natomiast we mgle lubię jeździć, co prawda uważniej i wolniej ale lubię. Ogólnie kocham mgłę. Często zabieram aparat wcześnie rano gdy zawożę mojego małżonka do pracy i w drodze powrotnej cykam zdjęcia co rusz się zatrzymując. Takie zboczenie 🙂 A tak nawiązując do wycieczki krajoznawczej, dało by się pożyczyć na taką wycieczkę dwa konie z Twojej stajni?  😀iabeł:
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
09 listopada 2011 13:16
mam 10 koni w stajni więc coś się znajdzie 🙂
ja stoję prywatnie całkiem, mam stajnię na placu...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
09 listopada 2011 13:18
Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawisz, częściowo kojąc mą tęsknotę za moimi kopytnymi, które wyjechały na dłuższy okres czasu  :kwiatek:
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
09 listopada 2011 13:36
🙂 będzie mi naprawdę miło.


to zdjęcie z wakacji, pare km. od zamku w ogrodzieńcu - kamieniołomy.
zdjęcie nie I klasa, ale tyle ile frajdy dała mi ta woda wtedy to nie do opisania.
ta wielka kałuża to deszczówka. 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
09 listopada 2011 13:47
Tylko pozazdrościć. Że też u mnie nie ma takich boskich terenów w okolicy...
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
10 listopada 2011 16:03
Nie mogłam się powstrzymać: OTO CAŁE MOJE SZCZĘŚCIE 😅
Orient za tydzień skończy 6 miesięcy 😅
Livia   ...z innego świata
10 listopada 2011 16:08
kiara, bardzo fajnie! 🙂

A ja się dziś uśmiałam z mojego kunia 😉
Bo bał się przejść koło wyłączonej, stojącej daleko furgonetki, a 10 minut później nie miał problemu z pracującą, hałasującą koparką, która wrzucała kamienie na równie warczącą ciężarówkę  😁
I zrozum tu człowieku konia 😉

A jak jesteśmy już w klimatach jurajskich, to dodaję zdjęcie sprzed dwóch lat, zrobione w Rzędkowicach (na koniu mój kumpel, ja niestety wtedy chodziłam o kuli 🙂 ):
[img][[a]]http://sander.c0.pl/Galeria36/gal36%20[[a]](14).JPG[/img]
Livia wygląda jak rycerz, tylko, że na karym koniu  🏇
A teren przepiękny!
No i jeździec też niczego sobie. 😁

Fajne zdjęcie! Tamte tereny ekstra się nadają na takie sesje "rycerskie" 🙂
Livia   ...z innego świata
11 listopada 2011 09:29
Fatamorgana, to poniekąd był rycerz, tyle że zły 😉 Zdjęcie pochodzi ze zlotu tolkienowskiego, kumpel był Nazgulem 🙂

Sankaritarina, przy nim mój koń to kucyk, chłop ma ponad 2 metry wzrostu, sam miecz ma 1,5 metra 😉
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2011 14:09
Jak tam terenowcy? 🙂 U nas już w większości łyso w lesie, liście są przeważnie na ziemi, nie na drzewach... ale i tak jest fajnie 🙂



A to dzielny i nieustraszony koń 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
12 listopada 2011 17:16
Livia ten Twój nieustraszony koń to mi sie tak choler... podoba  😍 , jest piękny, tereny tez masz super  👍
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
12 listopada 2011 18:25
wszędzie są liściaste dywany już 🙂
ładnie tam rudo u Ciebie Livia 🙂
Anderia   Całe życie gniade
12 listopada 2011 18:29
Livia, Sander ma nawet grzywkę pod kolor podłoża  😎 Popieram Ircię, jest cudowny.
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2011 18:40
Ircia, pięknie dziękuję w imieniu nieustraszonego konia 🙂 A z terenów blisko tylko las, na pole trza już dłuużej jechać, ale i tak mi się podoba 🙂

Sanndy, jeszcze parę dni temu było tak ogniście pomarańczowo i czerwono, że wydawało się, że las płonął 🙂

Anderia, to jego zimowy standard 🙂 Przy zmianie sierści końcówki grzywy i ogona robią się brązowe 🙂

emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2011 19:53
Ja mam aż dwa i to prawie terenowe z wczoraj z Olkąąąąąąą i jej Nadżafem. Zgubiłyśmy się, wróciłyśmy poharatane przez chaszcze, zaliczyłyśmy jazdę koło samochodów, psi slalom między nimi, przejazd przez kilka sadów. Oczywiście zebrałyśmy też wszystkie liście inne cuda, które mogą się przyczepić do konia. Zdjęcia już po czyszczeniu.
A Całus w nowej stajni wybrał sobie najwyższego z możliwych kumpli. 😉 Różnica ponad 30cm.




Ircia   Olsztyn Różnowo
12 listopada 2011 19:58
emptyline całus ślicznie umaszczony  😍
a kumpel duży ale piękny 🙂
Ircia kumpel duży i nieproporcjonalny ale totalnie kochany 🙂
Z wczoraj

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 listopada 2011 20:39
ładne
Ircia   Olsztyn Różnowo
13 listopada 2011 06:21
tajna ale u was zielono i pięknie  😍
Śliczne te Wasze tereny do jazdy. My mamy takie
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2011 17:43
tajnaa, pięknie, tak zielono jeszcze 🙂

Lily, aaa, to zdjęcie z lata? Piękny las 🙂

A to ja dziś, ze spacerku z ElMadziarrą 🙂

Ircia   Olsztyn Różnowo
13 listopada 2011 18:58
Livia piękny las, taki czyściutki  😍
U nas w lesie też pięknie, ale jest dużo gałęzi i powalonych drzew  😤 nikt o te tereny u nas nie dba niestety.
Livia, a ja poznaję tego pana z Twojego zdjęcia 😉 Pamiętam, że Ponury opowiadał, jak na jeden ze zlotów jedna z dziewczyn przyjechała ze swoim koniem, a tu okazuje się, że była to re-voltowiczka 🙂

P.S. Nie należę do Ennorath, kojarzę Ponurego z konwentów 😉
Livia   ...z innego świata
14 listopada 2011 09:33
senbonsakura, ale ten świat jest mały 🙂 No proszę  😁

Tak gwoli ścisłości, były nas dwie dziewczyny z dwoma końmi, konie były obecne na dwóch zlotach 🙂
Anderia   Całe życie gniade
14 listopada 2011 12:45
emptyline, Całus jest uroczy.
Livia, no popatrz, skąd ja to znam  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
14 listopada 2011 19:03
Dostałam zdjęcie z wakacyjnego terenu co prawda komórkowe ale super pamiątka  😀  Bardzo miło spędzony czas z forumowymi  Czerpakowa kasiabe XxAniuchnaxX a także Kingą, która konta nie posiada  😉

Katharina pamiętny teren😀😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się