Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Subaru

macałam je kiedyś i myślę, że dadzą. Wiadomo pewnie z czasem się trochę wyklepią, ale guma wygląda na dość wytrzymałą, a to futerko- bajka 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 listopada 2011 19:40
byleby jeden sezon  dały rade to bedzie ok 😉 dzieki 🙂
Dzisiaj zaliczylam pierwszy teren w swojej kurtce narciarskiej z lidl. Zdała egzamin  😎
Alaska, subaru2009,  te 'gumiaczki' wcale nie są z gumy 😉. Są z takiego fajnego tworzywa EVA. Taka pianka jakby, przez co są bardzo lekkie i jest w nich dość ciepło. Ja co prawda nie mam doświadczenia z dokładnie tymi, ale tato ma buty z tego tworzywa (http://allegro.pl/kalosze-lekkie-grenlander-eva-r-44-i1887384748.html) i są super, co prawda za duże na mnie kilka rozmiarów ale baardzo wygodne.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 listopada 2011 20:15
mi wszystko jedno z czego, byleby grzały i nie przemakały, a te na takie wyglądają😀
Sisisa te co pokazałaś w linku byłyby lepsze :< szkoda że takie duże numery :<
ja ostatnio kupiłam kalosze z wkładką polarową czy jakąś taką, mocno grzejącą w SNC za 39zł, polecam 🙂
No, gumowe nie grzeją, wręcz przeciwnie. Na zimę się zupełnie nie nadają.
Natomiast o tych piankowych słyszałam niejedną pochlebną opinię, że lekkie i ciepłe. I nie przemakają, oczywiście.
subaru2009, damskie też są, tylko krótsze http://www.tinyurl.pl?hFlm13c6.
Te długie są fajowe, można po dużej wodzie chodzić (my kupiliśmy je na powódź), nic nie przemaka, nie są śliskie, szybko schną, a z wkładką jest cieplutko 🙂.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 listopada 2011 20:44
http://allegro.pl/kalosze-sniegowce-pianki-eva-demar-luna-39-40-i1927790726.html jednak zainwestuje w te i sobie zamówie 😀 wyglądają lepiej niż tamte i skoro mówisz, że sprawdzone to dobrze 😀
Sisisa dziekuje 😀
subaru mam takie decathonowe i są naprawdę ciepłe. Co prawda nie chodziłam w nich do stajni a do ciapkowa wyprowadzać psiaki ale sprawdzily się w 100% bo nie przemakają,trzymają temperaturę a do tego są lekkie i łatwe do czyszczenia
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 listopada 2011 21:05
Tylko , że tamte są wyższe i to mnie przekonuje bardziej 😀 ja jednak całą zimę pracuję z koniem z ziemi, więc dłuższe będą lepsze 😀 jakbym się o nich nie dowiedziała to brałabym te decathlonowe
oo...tez mam takie kalosze - leciutkie, wygodne i bardzo cieplo nawet w mega mrozy...
jeden minus (szczegolnie jak nie ma mega mrozów)- 5 minut i skarpety mozna wyciskac 🙁 - ponieważ nie są szerokie +gruba sztuczna wkładka (przynajmniej mi obejmują lydke dosc szczelnie jak mam spodnie, w bryczesach pewnie byloby lepiej) to działają jak worek foliowy - zero oddychania , to nawet nie pot, tylko zaparowanie 🙁
Kaktus, jeśli chcesz się dowiedzieć jak zawalczyć o jeździectwo w Deca to uderz na pw.

I tak ogółem- Decathlon na razie ma wizję sprzedawania głównie "swoich" marek. Ale nie jest zgodne z prawdą, że nie wychodzi poza ten schemat, w tej chwili pojawia się trochę produktów Lami-cell'a, czasem można znaleźć Pikeura, Roeckl itd. Wszystko jest kwestią nastawienia sklepu  na pewne sporty i rozwijania ich oraz trzymania "bazy" na innych (sklepy nie są z gumy- całego asortymentu na razie w żadnym sklepie w Polsce nikt nie miałby szans zmieścić, ale wszystko co jest w magazynach można zamówić).





klik  😍

skracaj linki!
ja właśnie wróciłam z lidla.

upolowałam 2 pary tych takich grubych podkolanówek- ostatnich.
Kupiłam również polar i taką kurtkę snowboardową.
Ciekawe jak się sprawdzi 😀
a ja wracam z h&m z moim wczesnym prezentem gwiadkowym - szarym sweterkiem z koniem 😍 
od jutra w lidlu dralonowe koce 150x200 za niecałe 70 zł  😎
W kieleckim lidlu dralonowe koce już w zeszłym tygodniu były 🤔
Dzisiaj mama kupiła mi  w biedronce wełniane skarpety z pluszem w środku  😀 Na bank będą cieplejsze niż te narciarskie skarpety z lidla ( bo też mam 1 parę i są co do tych biedronkowych cieniutkie).
dodaję obiecane zdjęcia  😉
siwaaa , potwierdzam również dziś takie zakupiłam jako dodatkowa artyleria do termobutów na większe mrozy. Jakbym była bardziej przy groszu to kupiłabym i druga parę.  🙂
Alaska, subaru2009,  te 'gumiaczki' wcale nie są z gumy 😉. Są z takiego fajnego tworzywa EVA. Taka pianka jakby, przez co są bardzo lekkie i jest w nich dość ciepło. Ja co prawda nie mam doświadczenia z dokładnie tymi, ale tato ma buty z tego tworzywa (http://allegro.pl/kalosze-lekkie-grenlander-eva-r-44-i1887384748.html) i są super, co prawda za duże na mnie kilka rozmiarów ale baardzo wygodne.


Laski mam te kaloszki z linka. Można je w damskich rozmiarach dostać w grene. Sama z resztą tam kupiłam.
Alaska dokładnie. Ja później dokupiłam 2 parę do kozaków na duże mrozy.
Teraz "chyba" wiem ,że termobuty plus te skarpety i lidlowe narciarskie = mrozy -20 nam nie straszne  😀
Alaska, siwaaa jak wygląda rozmiarówka tych skarpet? Możecie wrzucić jakieś zdjęcia? W jakiej są cenie :  :kwiatek:
Minosia na metce było 37-41 wiec to takie uniwersalne każdy ubierze.
Kosztują 15 zł, bo są też takie papucie po domu w innym kroju( te ze zdjęcia, tych o których mówimy nie ma na nim)
http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/oferta_tygodnia/
I jak pisała Siwaaa mają dwie warstwy w środku futerko, a z wierzchu wełniane.
O ile pamiętam to są szare,niebieskie,czarne,czerwone i chyba były też jakieś różowe? w białe wzorki 😉
Już robię fotki i wstawię.
Edit: na zdj z gazetki biedronkowej masz z poszyciem jakimś od spodu.Moje sa bez, dlatego idealnie pasują do termobutów.
Edit : dodaję fotki.
Happiowa przymierzałam dziś tę bluzkę... niestety była tylko jedna, i w dodatku nie dobra nie tyle na mnie, co na moje piersi :/ zawsze mam z tym problem ;((
Ja również jutro idę do biedronki po skarpety, wyglądały na bardzo ciepłe 😀
widziałam je dziś, ale nie zdążyłam kupić...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 listopada 2011 15:51
a ja kupiłam dziś w Biedronce te buty z obecnej oferty:
http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/oferta_tygodnia/

są trochę jak podróbki soreli, kupiłam szaro-granatowe,wydaje mi się,że będą wystarczająco ciepłe do biegania po stajni,lonżowania i nie wykluczam,że nawet do lasu w teren się nadadzą 🙂 kosztują 65 zł,więc wystarczy mi,że jakoś przezyją zimę 😉
Co mają w środku?? Myślisz ,że wytrzymały będzie ten materiał z wierchu??
Chciałam je wczoraj wymacać, bo też szukam czegoś do stajni oprócz termobutów ale  dosłownie "mochery" tak szperały przy koszu z rajstopami  ,że nie byłam wstanie ich nawet zobaczyć bo leżały obok  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się