Poszukiwany/poszukiwana

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 listopada 2011 13:05
Ja weszłam i buszuje może akurat znajdę konia którego znam i będę mogła komuś pomóc. Pozdrawiam  i polecam patrzeć na świat troszeczkę bardziej optymistycznie, to ułatwia życie

powodzenia ci życzę i widzę że ci się dośc nudzi po przejrzenie calutkiego tego wątku w nadziej na znalezienie przed wiekami konia poszukiwanego graniczy z cudem. Nie każdy ma tyle wolnego czasu i samozaparcia... ale to drobiazg.

Lepiej mieć porządek aniżeli pozwolic ludziom na uzyskiwanie informacji - w końcu po to jest to Forum - aby był porzadek no nie?
Ja też co jakiś czas przeglądam cały wątek, mi pomogli ludzie znaleźć konia, może i ja komuś pomogę. Uważam, że to wygodne mieć wszystkie w jednym miejscu.
Poszukuję konia o imieniu PALM ,  wałach, kuc grupy D , tarant, pochodzenia nieznanego (plotka niosła, że jest po ogierze Bongo) ur 1996 roku.
W latach 2004-2005 jeździła na nim Monika Stelmach, zarówno na ogólnopolskie zawody poniaków, jak i dużych koni.
Palmik był koniem słusznej budowy, z przodu był kary, a zadek miał mocno nakrapiany ( chociaż maść akurat mogła mu się zmienić).
Koń stał w Amazonce w Borkowie od 1999 roku do jesieni 2005 ( może 2006?), może ktoś wie co się z Palmem stało bezpośrednio później, albo co z nim się dzieje teraz? Prawdopodobnie został sprzedany z koniem o imieniu Belg- podobnym z budowy, gniadym wałachem.

Witam
Poszukuję kuca felińskiego klacz Montana (siwa) M: MORELA ( SOPELEK ICICLE k.wal. / MORWA kn. ) O: NN Data urodzenia : 26.06.1992 r. Klacz jest palona
Namierzyłam ją kiedyś u dziewczyny w Starachowicach ale okazało się, że ona ją sprzedała i kiedy poprosiłam o jakieś namiary do kolejnej osoby to stwierdziła, że takowych nie posiada.
Szukam konia o imieniu Pegaz, wałach, mały koń (grupa E), siwy.
Wiek ok. 17lat, ale tego nie jestem na 100%pewna.
Stał w stajni "Amigo" w Rudnikach, a potem przez jakiś czas w "Amigo" w Będzinie-Grodźcu.
Poszukuje konia o imieniu Drop , wałach srokaty 6 letnie..Szcególną cechą jest to że ma brązową plamę na głowie i brzuchu a reszta białe... Podobno jest w Lublinie.. Widział ktoś??
Będę bardzo wdzięczna... :kwiatek:

emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2011 22:38
Poszukuję konia o imieniu PALM ,  wałach, kuc grupy D , tarant, pochodzenia nieznanego (plotka niosła, że jest po ogierze Bongo) ur 1996 roku.
W latach 2004-2005 jeździła na nim Monika Stelmach, zarówno na ogólnopolskie zawody poniaków, jak i dużych koni.
Palmik był koniem słusznej budowy, z przodu był kary, a zadek miał mocno nakrapiany ( chociaż maść akurat mogła mu się zmienić).
Koń stał w Amazonce w Borkowie od 1999 roku do jesieni 2005 ( może 2006?), może ktoś wie co się z Palmem stało bezpośrednio później, albo co z nim się dzieje teraz? Prawdopodobnie został sprzedany z koniem o imieniu Belg- podobnym z budowy, gniadym wałachem.




Ja z miłą chęcią za to dowiem się zarówno gdzie jest w teraz Palm i Belg - pierwszy konik na którym siedziałam, pierwszy z którego spadałam. Większość rzeczy na nim zaliczyłam po raz pierwszy. Gniady wałach, koło 150cm, nie pamiętam niestety dokładneij daty urodzenia, coś koło 1995 roku.

Skoro już trzymamy się Amazonki w Borkowie, może ktoś wie, gdzie znajduje się jasno-gniada klacz Traszka. Około 155 cm w kłębie. Znałam ją 1999roku, miała wtedy 4-6 lat. Nie pamiętam za cholerę rodowodu. Była strachliwa. Mam wrażenie, że TO jest ona, ale nie mogę się skontaktować z dziewczyną.
Karino1998 jest w Lublinie a dokładniej stoi w LKJ o ile się nie mylę 😉 pytaj tutaj http://www.photoblog.pl/adzikuska ona chyba go dzierżawi, czy coś, a na pewno na nim jeździ 😉

edit - na tym fbl są jego zdjęcia i to dość sporo ostatnio ich tam było 😉
Traszka jest od Tiny po Kadrze, tak w papierze, a w rzeczywistości po Szańcu. Została sprzedana z Amazonki w prywatne ręce, ale nadal stała w Amazonce, ok 2004 roku kupiła ją dziewczyna, która zabrała ją gdzieś na Wybrzeże. W necie były filmiki z jej jazd, oraz ogłoszenie, że chce ją sprzedać, więc nie wiem czy dalej u niej jest. Ale zapytam byłej właścicielki Trachy, bo wiem, że miała z nią kontakt. A Traszka w Borkowie stała dopiero od 2000 roku, była odebrana z interwencji Policji w ferie zimowe ( pamietam, bo w ten dzień jechaliśmy na ferie z końmi)

Belg był tak jak i Palm z 1996 roku - mój mistrz Hubertusa  😂
emptyline tak to Traszka 🙂 były koń mojej koleżanki 🙂
ha ha - właśnie zapomniałam napisać, że na zdjeciu to ona.

emptyline- a co Ty robiłaś w Borkowie w tych latach?
BARDZO BARDZO BARDZO dziękuje Zygzakowi za odnalezienie Dropka... 😀 😀 Aż sie ciepło na serduchu zrobiło 😍 😍
Karino1998 ten koń stoi w LKJcie i dzierżawi go Ada, która trenuje u Eweliny Polskiej http://www.photoblog.pl/adzikuska/106190721/dd.html
emptyline   Big Milk Straciatella
18 listopada 2011 21:56
marysia, prib, byłabym bardzo wdzięczna za infromacje czy konik ma się dobrze. Faktycznie 2000, to już tak dawno było, że mylą mi się daty.

Co robiłamw Borkowie: zaczynałam tam w gruncie rzeczy swoją przygodę z jeździectwem. Mogłabyś mi napisać na PW co to za interwencja była? Z Belgiem i Traszką mam najwięcej, naprawdę wspaniałych wspomnień, kiedy przeczytałam Twoje ogłosznie, złapał mnie sentyment. 🙂
[quote author=Stokrotka*** link=topic=472.msg196716#msg196716 date=1236603177]
POSZUKUJE

EMIRA juz znalazlam- dziekuje za pomoc i info :kwiatek:

Nadal szukam
ogiera lub juz walacha BRYLANT ur 03 lub 04 2006
matka BRYZA m.
ojciec BARNABAm. po Emir
masc siwa (siwieje z karego)

---

Witaj,

Brylant ma się dobrze, jestem jego właścicielką od kwietnia tego roku 🙂

Pozdrawiamy.

Hej ,czy ktos kojarzy ,czy w Borach Tucholskich w ośrodku Skręt stoi jeszcze babcinka CELTA Bułanka, około 27 lat ?
Szukam klaczy KORONA kara, kuc feliński, od Korwety po Witraż 🙂

Z tego co wiem, to długo stała na Felinie, ale chyba już tam nie stoi.. Proszę o info na pw.

Być Mam informacje i może nawet mogę zdobyć zdjęcia Lwa, bo krył nasze klacze. Zapraszam na PW 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 listopada 2011 20:50
Hej ,czy ktos kojarzy ,czy w Borach Tucholskich w ośrodku Skręt stoi jeszcze babcinka CELTA Bułanka, około 27 lat ?


Pod koniec wakacji jeszcze stała, nie wiem jak teraz. :-)
Fajna kobyłka, nieźle się trzyma. ;-)
malinowaa, masz jakies zdjęcia 🙂 szukałam w siecie, ale niestety ....
TA KLACZ UCZYŁA MNIE PODSTAW JEŹDZIECTWA 10 lat temu, bardzo bym chciała wiedziec czy jeszcze coś robi, jak wygląda, może być na pw 🙂
czy to CELTA,  która była w Niwce? z lokowaną grzywką - dość mocnej budowy?
maciek, tak 🙂
byłam pewna, że po Niwce nie spotkał jej dobry los...jechałam na niej pierwsze w życiu "zawody"😉 94'
Koleżanka szuka klaczki o imieniu Zośka.Kobyłka to konik polski urodzona 15 maja 1992r maść bułana. Matka prawdopodobnie Jeżówka. Stała na Bródnie
szukam wałacha Orion sp po Czad, ur1999. W 2009 roku stał w Besthorse.
Chcialabym sie dowiedzieć co sie  z nim dzieje. Jak ktos cos wie prosze o info na PW.
Szukam informacji na temat siwotarantowatej klaczy Malajka od: Morfina, po: Perkoz
http://www.bazakoni.pl/horse_70511.html
W latach 2001- 2005 stała w Maciejówce w Opaleniu 🙂
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Nie ten wątek  🤔
Witam,
szukam wałacha o imieniu Pawamer, sp, ciemnogniady, rocznik 1993.
Jakiś czas temu chodził w rekreacji i na rajdach w Kanterze, przeniesiony do Purusa i..
słuch po nim zaginął:/
Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na jego temat.
Zależy mi bardzo, bo chodzi plota, że konie z Kanter'a dostały bilet w jedną stronę.
hej
Szukam klaczy HERA sp. od Harfa po Cytron po Motyl. ur 2006, cimnogniada, ok. 167 w kłębie, licencja. Sprzedaliśmy ją rok temu w lubelskie, a dziś ponoć poszła gdzieś na Śląsk. Jak ktoś dysponuje informacjami, proszę pisać, bo chcę dalej sledzić jej losy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się