NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

słucham Presja?kalsyczna oszustka..hmm..powiem tak zostałam sama oszukana na rv z 5 razy nigdy tego nie pisałam bo nie mam czasu tu pisac,a moje sprawy wszystkie sa wyjasnione od co.


wiesz co, to jest poniekąd fascynujące, że jestem na re-v od początku, handlowałam też na starej volcie i o dziwo... nikt mnie nigdy nie oszukał, ani ze sprzedających ani kupujących, a sprzedawałam i kupowałam naprawdę dużo. Nie wydaje mi się aby to była tylko kwestia szczęścia  😁

A tak poza tym, to tłumaczenie swoich oszustw tym, że też się zostało ileś tam razy oszukanym to jak tłumaczenie, że jest się grubym tylko dlatego, że koleżanka jest chuda - jak by nie dotarło to taka metafora: co ma piernik do wiatraka?!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 06:52
To ja chyba zrobie off topa od tej 3stronowej dyskusji  😁
Tu jest link z wpisu zadowolonych z wymiany ze mna osob http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=search2
Poprosze mnie skreslic z tej listy. Ja ze swojej strony nic zlego nie zrobilam 🙂
Ta lista jest dziwna jak i ten temat co dowodem jest 3stronowa przepychanka slowna dwoch dziewczyn. Ale to jest tylko moje zdanie (chyba) 😉
Pozdrawiam cierpliwego moda  :kwiatek: i reszte czytelnikow.


PS. Olcia mam jeszcze jeden pas do lonzowania, jak kawecan nie pasuje to daj znac 😉


zorza.polarna, tu jest link do postu, w którym użytkowniczka qniara wpisała Ciebie do wątku.
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5367.msg1154218.html#msg1154218

Już Ci napisałam, że najuczciwiej będzie jak sama qniara wpisze w wątek, że sprawa wyjaśniona.
Nooo to super...  🤔
Bo ona tego nie wpisze a ja przez kaprys jakiejs panienki mam byc na liscie nieuczciwych...  🤔wirek:
Rewelka heh  :/
noen   A story of a fighter of our human race
24 listopada 2011 07:18
zorza.polarna, nasteonym razem badz uczciwa 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 07:21
Nooo to super...  🤔
Bo ona tego nie wpisze a ja przez kaprys jakiejs panienki mam byc na liscie nieuczciwych...  🤔wirek:
Rewelka heh  :/


No ale zastanów się sama, Twoje słowo przeciwko jej. Nikt przy tej transakcji nie uczestniczył, tylko Ty i Ona. Więc czemu się dziwisz, że ludzie ostrożnie do każdego podchodzą? No i skąd masz pewność, że ona na bank tego nie wyjaśni? Próbowałaś chociaż?
zorza.polarna, nasteonym razem badz uczciwa 😉

Neon sie kurnia postaram hahahah 😉

Dragonia a wez Ty sobie przeczytaj co napisalas.... jej slowo moje slowo.... a co ona Bog na tym forum? wyrocznia jakas? Taki sam user jak i ja. A na domiar zlego nie tylko ja na nia marudze :/

Popatrz na to z mojej strony a nie z jej. I jak jestes modem to badz neutralna a nie stoisz i trzymasz jej strone bo ona pierwsza tu mnie wpisala a nie ja ją...  🤬

Zreszta hooola z tym. Na tej "lepsiejszej" liscie mnie dziewczyny wpisaly i to sie dla mnie liczy, ze sa zadowolone.


AAA co mi tam poprosze o wpisanie na liste osoby Qniara, za nie dotrzymanie terminu i przeciaganie tranzakcji tlumaczac sie brakiem kasy (bo weta miala w stajni).

O! i co teraz zrobisz? Dopisz ją bo ja to zglosilam
Zorza.polarna, a ja ciebie zglosilam-do moderatora.
No i?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 07:55
[s]Nie muszę, ona już od dawna jest na liście.[/s] I zejdź ze mnie, bo właśnie postawiłam się w Twojej sytuacji i napisałam co trzeba zrobić . Ja bym sama zwróciła się do quniary o wyjaśnienie i prośbę o wpisanie tego wyjaśnienia w wątek. Twoja sprawa co zrobisz. A modem nie jestem dla Twojej informacji.

edit: moja pomyłka - qniary  na liście nie ma.
Zgodnie z ostatnią ankietą, gdzie demokratycznie ustalono, że wpisujemy na listę osoby, które oszukały na kasę, nie możemy wpisać quniary. Nie było tu oszustwa na pieniądze.
Postuluję o możliwość wpisywania na listę osób z uzasadnieniem "brak możliwości logicznego kontaktu, nie rozumie słowa pisanego"  😁 Sporo osób moim zdaniem by się nadawało do tej kategorii 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 08:08
kenna, Ja już mam kilku kandydatów patrząc na moją skrzynkę PW 🙂 Do tego nowa lista potrzebna 😀
Proszę o wykreślenie z listy użytkownika ulla, opisałam sytuację w wątku, ale nie straciłam pieniędzy więc z listy proszę usunąć.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 listopada 2011 08:43
[quote author=noen link=topic=5367.msg1198204#msg1198204 date=1322119088]

Zreszta fiut z tym.

Umarłam 😂
Nooo to super...  🤔
Bo ona tego nie wpisze a ja przez kaprys jakiejs panienki mam byc na liscie nieuczciwych...  🤔wirek:
Rewelka heh  :/


Owszem nie wpisze bo NIC nie jest wyjaśnione  🤔 Więc dlaczego mam pisać ,że jest skoro tak nie jest? Eeee no wybacz... owszem mam "kaprys" nie będę kłamać,że wyjaśniłam z Toba cokolwiek...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 08:52
maxowa ok, przy kolejnej aktualizacji.
zorza.polarna, radze ci sie uspokoic, trzymac podstawowy poziom wypowiedzi i nie prowokowac klotni w tym watku. chcesz byc skreslona z listy? wyjasnij sobie z osoba, ktora cie wpisala. na pw, nie w watku.
noen   A story of a fighter of our human race
24 listopada 2011 09:31
Zairka, To nie moja wypowiedz byla 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 listopada 2011 09:49
Neon sie kurnia postaram hahahah 😉

Nie przekrecaj nickow, a poza tym zdaje sie, ze faktycznie jedyna kwestionujesz przydatnosc tego watku i jego sens 😉.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 10:03
Aktualizacja

Agaleon
ARONIA222
Adrianna32
agata*
Andre
Anderia
annkathrin
arabianka
Atos
BaŚ
beata.e222
bella
blendzior95
buu
Caira
celly
Celtowa
chudapigi
CLAY
cudna_11
cyntia
Dasia
derige
Dramka
elen
enigma_28
episode
equi.drea
Fanga
Faszka
gajara18
gandini
hektor
Hexa
Hexa
intryga92
Iskiereczka
Iskierkaa93
ISKRZACZEK
jago
jascus199
Jaskierkowa
jojo
Jotusia
KajO
karen
Karina7
Karmela
katakumby18
Katarzyna0585
kinia992
KolorWiatru
koniara108
konie_3
konie-legnica
Likier
llilaa
Lov
magdaszka
majka
marta_88
Medziiik
Melanie
Minosia
moneta
Naciau
Naska
nightmare
Nikitaa
olcia86
Pacia
Palomaa
paulut
pejcia1
PETIT
Puma
reniaa
Rewir
Rita
Saharynka
saliniak
Siss
sonia346
sophieanne
Sylkam_38
Tajfunowa
Truskafffka13
Wezyrowe
Wilczyca
Yuusi - sprawa wyjaśniona - wpisana za bzdurę.
zaćjesz
Zeave
zorza.polarna
[s]Nie muszę, ona już od dawna jest na liście.[/s] I zejdź ze mnie, bo właśnie postawiłam się w Twojej sytuacji i napisałam co trzeba zrobić . Ja bym sama zwróciła się do quniary o wyjaśnienie i prośbę o wpisanie tego wyjaśnienia w wątek. Twoja sprawa co zrobisz. A modem nie jestem dla Twojej informacji.

edit: moja pomyłka - qniary  na liście nie ma.
Zgodnie z ostatnią ankietą, gdzie demokratycznie ustalono, że wpisujemy na listę osoby, które oszukały na kasę, nie możemy wpisać quniary. Nie było tu oszustwa na pieniądze.


przejrzałam post qniary w którym wpisała na listę nieuczciwych zorzę i widzie tylko wymianę która nie doszła do skutku i nikt nikogo na kasę nie oszukał
nie dogadały sie co do wymiany i tyle
wiec moim zdaniem jak qniary nie ma to zorzy tez być nie powinno jeśli tylko o tą sprawę chodzi  🙄
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 10:20
quniarę chciała wpisać gajara18, dlatego poprawiłam post, bo już te nicki mi się mieszają.

izkadul, do ankiety wszyscy byli wpisywani jak leci. Po ankiecie tylko "ostre przegięcia na kasę".
Quniara, nawet dziś zaznaczyła, że sprawa nie jest z zorzą wyjaśniona. Jak wyjaśnią to ja bardzo chętnie wykreślę zorzę, bo to nie jest dla mnie radocha, ze kogoś nie chcę usunąć.
Dziewczyny wyjaśnią temat i po sprawie.
dragonnia  👍 za prowadzenie tej listy
noen   A story of a fighter of our human race
24 listopada 2011 13:07
dragonnia, Moglabym Ciebie poprosic, o wyedytowanie wsyztskich poprzednich postow, ktore pisalas z lista nieuczciwych, zeby usunac liste, bo wpisujac nick osoby, ktora chce wyszukac, za co jest w nieuczciwych, najpierw musze sie przebic przez 20 list 🙂 Bylabym bardzo wdzieczna, pewnie to ulatwi sprawe! :kwiatek:
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 13:51
noen, zrobione. Ostatnia lista musi być w takiej formie, ponieważ wyedytowałam  poprzednie listy wstawiając link do tej.
noen   A story of a fighter of our human race
24 listopada 2011 14:31
dragonnia, Super, dziekuje!  :kwiatek:
JARA, nine i Medziiik, czy Wy tez mozecie usunac Wasze listy? Ja juz ta, ktora osobiscie wstawilam, tez wyedytowalam :kwiatek:
I chcialabym wniesc o przemyslenie sprawy KolorWiatru, bo dziewczyna sprawe wyjasnila 😉 Tak samo jak PETIT., nightmare, magdaszka, lockmittel, koniara108, katarzyna0585, karen, incognito, Frania, elen, druzalkowa, cyntia, agata* - one siedza za bzdury, a wg ankiety, za akie cos nie ''wisi'' sie na liscie. U niektorych byla tylko jedna potyczka i juz wyjasniona. Sprawdzalam przed chwila w watku, ja osobiscie bym tym osoba zaufala 😉 Reszte osob sprawdze pozniej, bo zaraz zmykam do pracy, a to akurat tylko niektore nicki ktore kojarze, lub mialy pare transakcji dobrych na liscie mojej i Medziiik i sie zastanawialam, czy slusznie sa na liste wpisace 😉
Fajnie tez by bylo, gdyby deborah powiedziala, czy sprawa z olcia86 zostala wyjasniona, a ciska o Faszce, i dziewczyny z watku urodzinowym o Fandze :kwiatek: 

edytuj posty
Tak samo jak PETIT., nightmare, magdaszka, lockmittel, koniara108, katarzyna0585, karen, incognito, Frania, elen, druzalkowa, cyntia, agata* - one siedza za bzdury, a wg ankiety, za akie cos nie ''wisi'' sie na liscie.

noen dragonnia juz pisała ze jak ktos za głupstwo dostał sie na listę przed ankietą to tam zostaje
prawo obowiązuje od "uchwalenia" wyników ankiety 
noen   A story of a fighter of our human race
24 listopada 2011 14:49
izkadul, ale to nie jest sprawiedliwe 😉 Jak wszyscy to wszyscy, jak nikt to nikt. A pozatym u niektorych sprawa jest wyjasniona. A niektore siedza, za nie wplacenie za jakas rzecz przez tydzien, lub nie odpowiadanie na pw 🤔wirek:
wiem ze niesprawiedliwe ale prawo nie działa wstecz

poza tym zgodnie z tym zorza.polarna tez powinna być usunieta z listy bo tez nikogo na kase nie oszukała

jak wszyscy to wszyscy
nie róbcie równych i równiejszych  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 listopada 2011 16:34
KolorWiatru sprawy ze mną nie wyjaśniła, było to może 15zł, a następnym razem zrobi wała na 150zł.
To już rok będzie jak czekam na pie***nego konia z modeliny.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 18:39
Jara, tylko ja Ci napisałam że poszło, Ty się już potem nie odzywałaś to myślałam, że nieszczęsny breloczek dotarł  🤔 Było trzeba alarmować  👿 Mnie Hexa wisi pieniądze za derkę, które jej przelałam na konto, ale derki nie zobaczyłam. Tyle, że Hexie przypominam średnio co dwa-trzy miesiące... Nie lubię niewyjasnionych spraw, więc proszę, podaj adres jeszcze raz na pw to wyslę jeszcze jednego, lub zwrócę pieniądze...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się