Stajnie w Lublinie

Tak, o niego chodzi 😉. Ja również polecam, kupiłam od niego 2 pary bryczesów i siodło. Bez problemu dostałam siodło do przymiarki 😉. Innym razem wzięłam kolejne na próbę do domu, bez żadnych kłopotów. Dla mnie da się bardzo dobrze dogadać 😉.
To ja pociągnę o p.Marcu.
Czy On gdzieś stacjonuje? ma sklep-skład? 🙂 bo widziałam go wielokrotnie na zawodach, ale na wizytówce nie ma nawet adresu.
Potrzebuje kilku siodeł,  jak wiadomo najlepiej samemu "dotknąć"i przymierzyć, a może nawet umówić się na dni próbne.
(wiem, że nie o stajniach ale już kończę :kwiatek🙂
Byłby ktoś tak miły napisać mi numer do sklepu p. Rafalskiego ?  😉
xx. PW leci 🙂
jett   success is the best revenge
04 grudnia 2011 13:09
Sklep jeździecki Baskil ma jakąś stronę internetową gdzie można zobaczyć asortyment?  :kwiatek:
Ja dziś zwiedziłam dwa miejsca.
Po pierwsze Famagustę. Niestety po ciemku, ale tak nam wyszło, a na dodatek zgubiliśmy się troszkę. Stajnia jak i usługi, które oferuje barrrrdzo mi się podobają 🙂 Sponsorom również, a to najważniejsze 😉 Jedyny mankament, to dojazd. trzeba kawałek z buta przejść.
Po drugie nowy sklep p. Rafalskiego na Jasnej. Spory wybór, ceny nie są kosmiczne, a po sklepie da się chodzić i macać, co w LKJocie bywa trudne 😉 No i sklep jest ulokowany praktycznie w centrum, więc dojazd bardzo łatwy i przyjemny.
aaa Jasnowata i żeśmy się chyba minęły :/

z buta trzeba chodzić skruntem albo ładnie się uśmiechać do sąsiadów 🙂😉
Hej🙂 jeździ ktoś z was w Pikerze?Ja po wielu kłótniach z tatą nareszcie w sobote wybieram sie na pierwszą jazdę  💃 💃
Krysiex, no niestety rodzice stwierdzili, że nie ma co wstawać rano, bo na pewno zdążymy przyjechać przed nocą 😉 Także byliśmy coś koło 17 dopiero.
Ja dziś zwiedziłam dwa miejsca.
Po pierwsze Famagustę. Niestety po ciemku, ale tak nam wyszło, a na dodatek zgubiliśmy się troszkę. Stajnia jak i usługi, które oferuje barrrrdzo mi się podobają 🙂 Sponsorom również, a to najważniejsze 😉 Jedyny mankament, to dojazd. trzeba kawałek z buta przejść.


Ja przybywam za tydzień  😅 Jak się sponsor zgodzi to może z Qniem zaraz po nowym roku 🙂 Już ogarnęłam moją panikę i cieszę się, że mogę już go z kliniki zabrać, serio 😀
Arroch przybywaj przybywaj derkę sobie weźmiesz :P

w ogóle jak mamy pięknie w stajni, lapmki, łańcucha, Last Christmas w tle... Będzie jeszcze choinka i gałązki 🙂😉


Arroch przybywaj przybywaj derkę sobie weźmiesz :P


całkiem o niej zapomniałam  😡 Dam Ci znać na fejsie, albo PW kiedy i o której dokładnie będę 🙂 już nie mogę się doczekać, chociaż ode mnie to 40 km  😁
Pierwsze co zwróciło moją uwagę po wejściu do stajni, to właśnie te ozdóbki  😁
Jasnowata, też byłam dzisiaj na Jasnej. i szczerze mówiąc, z tym wyborem to bym nie przesadzała, jutro wybieram się do lkjtu a już się cieszyłam, że dzisiaj załatwię to co mi potrzebne. dla mnie to sklep bardziej zoologiczny niż jeździecki.

tak z innej beczki, wiecie gdzie można dostać otręby pszenne? ile kg jest w worku i jaka cena?
A ja znalazłam wszystko co chciałam, no oprócz jednej rzeczy, ale p. R. powiedział, że dopiero ma być dostawa. Fakt, sporo jest rzeczy dla psów i kotów, ale z końskimi wcale nie jest źle.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 grudnia 2011 19:25
Znajoma otręby kupuje w Piaskach mówiła że 17 zł za worek dopytam dokładnie i dam znać.
Ja również odwiedziłam sklep na Jasnej, pan R był o wiele sympatyczniejszy niż zwykle  😎
A ja byłam w Baskilu. Rzeczy dla kuców jest niewiele, ale pani bardzo miła  😀
czy ktoś życzliwy dałby mi namiar na wetów stacjonujących w okolicy Białej-Podlaski?
byłabym wdzięczna :kwiatek:

już nie mogę się doczekać, chociaż ode mnie to 40 km  😁


Ode mnie też, ale jedzie szybko 😉 Tylko mi czasu wiecznie brakuje.. :/
Ode mnie też, ale jedzie szybko 😉 Tylko mi czasu wiecznie brakuje.. :/


Busem czy samochodem?  😁
Dziadek zaoferował się, że będzie moim szoferem, dam radę, może... ważne, żeby Badziowi było dobrze 🙂
Badzio w sobotę został wymiziany i dostał jabłko 😉

Ja również odwiedziłam sklep na Jasnej, pan R był o wiele sympatyczniejszy niż zwykle  😎
może to lokalizacja w LKJcie źle na niego wpływała 😁 Chociaż zawsze jak byłam to był miły.
Otręby w młynie w Dysie (na zakręcie,za mostem na Ciemiędze u podnóża kościoła),  worek 25kg +-  zawsze jest ważony wiec mogą być minimalne różnice. Ja brałam w ubiegły piątek , zapłaciłam niecałe 15 zł. Jadąc przez Jakubowice i Bernatówkę to z Lublina 10 min jazdy
Badzio w sobotę został wymiziany i dostał jabłko 😉


No super... i co mówił? 😀 Ja niestety - wyrodna pańcia - w sobotę do niego nie dojechałam 🙁

Hamer dzięki za info. na pewno się przyda  :kwiatek: A wiesz może, czy wysłodki na worki da się gdzieś w Lbn dostać? 🙂
No może nie w Lublinie, ale w Pliszczynie ( dobry dojazd od Wólki Lubelskiej i Rudnika)kuzyn koleżanki ma do sprzedania (bo od niego brali niedawno) tylko nie wiem po ile. A w każdy wtorek na jarmarku w Lubartowie, przyjeżdża facet, który też handluje wysłodkami. Jak chcesz nr do Pliszczyna to dam na pw
Hamer :kwiatek:
Biczowa, czekam na więcej informacji o tych Piaskach :kwiatek:
[quote author=Horsiaa link=topic=80.msg1211080#msg1211080 date=1323098943]
Badzio w sobotę został wymiziany i dostał jabłko 😉


No super... i co mówił? 😀 Ja niestety - wyrodna pańcia - w sobotę do niego nie dojechałam 🙁

[/quote]

Strzelił focha jak dałam po jabłku jego towarzyszkom(?) z boksów obok:p Stanął w kącie i łypał tylko czy jednak nie wyjmę więcej smakołyków.
Strzelił focha jak dałam po jabłku jego towarzyszkom(?) z boksów obok:p Stanął w kącie i łypał tylko czy jednak nie wyjmę więcej smakołyków.


No tak... to normalne...Dostaje pierwszy jedzenie, bo inaczej wpada w szał, a ostatnio dr.Banach opowiadała mi, że on nawet suchy chleb musi pierwszy dostać bo w szał wpada i ciągle o sobie przypomina... jak go wrzucam do boksu po spacerku i czyszczeniu to rży na całe kliniki, żebym mu coś do żarcia dała...  🙄
Nigdy tak nie miał, liczę, że jak będzie na wybieg wychodził to wyluzuje trochę...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 grudnia 2011 20:09
Telefon odmówił posłuszeństwa 👿 zostawiłam znajomej wiadomość na fejsie i też czekam  🙂
merci bardzo 🙂 a to też jest jakiś młyn? młyny w jakich dniach funkcjonują, poniedziałek-piątek? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się