Howrse gra :)

Złapałam RO w ufo  😅 😅

A na loterii nic ciekawego :P

Edit: Mam do wymiany morpheus arms (com) na objęcia na pl, ktoś może chętny?  🙂
Hello xofkate,

You have joined the last Lottery draw with 8 tickets.
You won:

  1 x Horn of Plenty
  1 x Made-to-measure bridle
  1 x Eolus' Wind
600  Equus
7 x stars
1 ticket for the next draw

🙂🙂

Find out now what you have won with the horn of plenty...

    Medusa's Blood
    500 Equus
    10 turnips
    4 apples
    6 aging points

🙂🙂
[s]Jest tutaj może ktoś ? Pożyczy ktoś 30 tyś do zadania?  😉[/s]

edit : nieaktualne.

Hello asia,

You have joined the last Lottery draw with 2 tickets.
You won:

  1 x Harmony Pack
200  Equus

Congratulations and enjoy the game!

The Howrse Team


Hello musti121,

You have joined the last Lottery draw with 2 tickets.
You won:

  1 x Harmony Pack
  1 x Aging point


Congratulations and enjoy the game!

The Howrse Team


Hello kawaletti115,

You have joined the last Lottery draw with 2 tickets.
You won:

  2 x Hera Pack

Congratulations and enjoy the game!

The Howrse Team

😅
Dziewczyny, które z Was są chętne być znajomymi na howrse i wymienić się losami? Mój nick na howrse Interbeta
200  Equus
9 x stars
2 tickets for the next draw

z 5 lub 6 biletów 🙄
193 gwiazdki do konta pegaza, nie da rady :/
A jak wam się tak w ogóle podobają zmiany, które niedługo wejdą w życie? Chodzi mi o nowy system karmy i specjalizacje koni i ośrodków?
calore jak z tym jest na międzynarodowym? Można wysłać bez bonusów w sumie 4 konie na GP? Bo 2 na klasyczne i 2 na western (jeśli się ma je tak wyspecjalizowane?) Jakie zawody cieszą się większą popularnością?
Da rade ktoś wysłać mi ssnm na hugg ? 😡
łoo, dopiero czytam o tych zmianach. raczej nie wchodzę na forum, więc pewnych rzeczy czasem nie wiem 🤣 na razie czytam o zawodach na forum pl (żeby łatwiej zrozumieć ;p). widzę, że sporo osób chce zrobić zawody western. zaraz porównam z com. na GP 2 konie, musi być bonus, żeby wysłać 4. nie ma jeszcze western GP, ale wydaje mi się, że albo będzie można wysłać po 4 konie tu i tu albo (co bardziej prawdopodobne) w sumie 4 konie. bez bonusu podobnie
Od 6 punktów karmy - 1 diament za każdy punkt karmy powyżej piątego punktu karmy to mi się podoba 🙂 mam chyba 30 punktów 🙂 ogólnie pomysł z karmą dobry. bo punkty same w sobie nic nie dawały, a teraz może będzie mniej spamu na forum.
co do popularności zawodów, to ciężko mi powiedzieć. zawody western są tylko jedne (jedna konkurencja - beczki), a klasycznych 4, a w zasadzie 5, bo wyścigi są kłusem i galopem (dziwne, że nie ma zaprzęgów). siłą rzeczy, więcej dzieje się w klasyce, ale myślę, że graczom z USA spodoba się nowy system 🙂 ooo, a jednak na com prowadzą zawody klasyczne! ( w ankiecie).
Tylko może tez być tak, ze niby dużo się zadeklaruje na pl na wester a potem sie okaże że albo to będą tylko zawody o niskim poziomie, albo jednak wymiękną jak się okaże, ze sprzęt będzie drogi :P Ja chyba jednak zostane przy klasycznych. A co do western GP to będzie bonus dla tych co do tej pory hodowali rasy nieprzydatne do klasycznego GP. Z tego co widziałam to na pewno jedna konkurencja będzie typowo dla arabów/fryzów więc zwiększy się ich sprzedaż pod kątem GP 😉
Ja z karmy też będę miała sporo diamentów więc pod tym względem mi się podoba ta zmiana. Chociaz szkoda, że już nie będzie kuponów za co 5 punkt karmy.
no tak, kuponów tylko szkoda 🙂 ta konkurencja w westernie będzie dla arabów? heh, moje jakoś sobie dają radę we wszystkim, w co je wyślę. w GP na com jest prawie niemożliwe osiągnąć dobry wynik (choćby w pierwszej 500) bez wywalania kasy albo siedzenia non-stop w grze. dlatego ja puszczam jakiekolwiek konie, żeby tylko ten 1000 za każdego dostać. i też zostanę przy klasyce. o! a jak araby będą bardziej cenne, to nawet lepiej dla mnie, nawet jeśli nie startuję ;p
Po prostu takie umiejętności jakie będą wymagane w jakiejśtam konkurencji w westernie są głównymi u arabów i fryzów więc będą do niej najlepsze 😉 Ogólnie wszystkie te konkurencje będą preferowały inne umiejętności niż w zawodach klasycznych (tak przynajmniej z opisów wygląda). W sumie nawet fajnie, bo może niektórzy przerzucą się bardziej na gp westernowe i się pójdzie w górę w klasycznych :P
A no i na .com znowu skrzynia w rogach obfitości 😉 Może ktoś chce kupon na .com w zamian za róg obfitości albo kupon na .pl?
Twoje wygrane...
  100 x Jabłko
  2 x Punkt dorastania
5 gwiazdek
a na com...
🏇
na pl

Witaj, Vidisia,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 2 losami.
Wygrywasz:

  1 x Kamień Filozoficzny
1 los na następne losowanie

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse
no ludzie, naprawdę coś w tym jest! 2 losy i takie fanty jak u wyimaginowanej albo asi, a przy 3 i więcej jakieś śmieci :/ co będzie u mnie z 18???
😤

Witaj, wabankowa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 4 losami.
Wygrywasz:

35 gwiazdek

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse
  100 x Apple
  1 x Made-to-measure bridle
  1 x Philotes' Stroke
  4 x Aging point
1 000  Equus
24 x stars
7 tickets for the next draw

to z 18 losów, na następne będzie 15. zależy mi na gwiazdkach, więc nie narzekam 🙂
Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 2 losami.
Wygrywasz:

  1 x Kamień Filozoficzny
1 los na następne losowanie

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse
Ta loteria mnie wkurza 😤 jak na tyle losowań to kiepsko u mnie z tymi nagrodami ale przynajmniej konto pegaza mam do połowy kwietnia, jedna dobra rzecz.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 lutego 2012 20:11
Witaj, Kocipuszka,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 2 losami.
Wygrywasz:

  1 x Klepsydra Kronosa
2 losy na następne losowanie

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse
cholera, kupiłam dwa kupony, ale potem dostałam 2 z poprzedniego losowania :/ od dzisiaj kupuję tylko po dwa na pl i tylko PO otrzymaniu fantów z losowania 🤣

Your earnings...
  200 x Apple
  1 x Made-to-measure bridle
  1 x Croesus' Fortune
  5 x Aging point
1 400  Equus
16 x stars
3 tickets for the next draw
W ostatnim losowaniu na .pl wygrałam 12 losów :P Stwierdziłam, że na razie na .pl będe startować z większą ilością losów, zeby gwiazdki pozbierać, a potem już z mniejszą, zeby coś lepszego powygrywać.
Na .com kupuje po 2 losy. Jak kupie jeden to najczęsciej wygrywam 5 diamentów i mam ich tam już prawie 20 :P
Mógłby ktoś przetrzymać 18 500 na PL?
Mógłby ktoś przetrzymać 18 500 na PL?


Na jakie konto wystawić konia?
Morskie Oko, kubbek21.
Hej, ja dopiero zaczynam grać (10 dni stażu) możecie mnie dodać KasiaPapi po prostu 🙂 chcę hodować fiordy więc jeśli jest tu ktoś, kto ma podobne plany albo już ma hodowlę to możemy jakoś współpracować 😀
Dotąd wygrałeś...

  1 x Róg Obfitości
  1 x Zestaw Harmonii
  1 x Kamień Filozoficzny
  1 miesiąc Konta Pegaza
  1 x Krew Meduzy

Angloarab Shagya

  24 x Diament
  1600 x Jabłko
  11 x Uzda szyta na miarę
  2 x Siodło szyte na miarę
  1 x Gryf
  5 x Feniks
  2 x Pies
  6 x Muśnięcie Filotes
  1 x Fortuna Krezusa
  2 x Powiew Eola
  55 x Punkt dorastania
29 400  Equus
549 gwiazdek
76 losów na następne losowanie

Żenada
Dotąd wygrałeś...

  1 x 5-ty Żywioł
  1 x Kamień Filozoficzny
  3 x Zwój Plutona
  Gratulacje od Ow
  15 x Diament
  1000 x Jabłko
  7 x Uzda szyta na miarę
  5 x Siodło szyte na miarę
  1 x Duch
  5 x Gryf
  1 x Feniks
  1 x Pies
  4 x Muśnięcie Filotes
  6 x Fortuna Krezusa
  1 x Pięta Achillesa
  1 x Powiew Eola
  1 x Czarna Orchidea
  28 x Punkt dorastania
12 200  Equus
400 gwiazdek
62 losy na następne losowanie





Wolałabym Twoją żenadę;p
Dotąd wygrałeś...

  1 miesiąc Konta Pegaza
Angloarab Shagya
  3 x Zwój Plutona
  11 x Diament
  600 x Jabłko
  2 x Uzda szyta na miarę
  1 x Duch
  2 x Gryf
  1 x Muśnięcie Filotes
  1 x Fortuna Krezusa
  1 x Pięta Achillesa
  2 x Powiew Eola
  18 x Punkt dorastania
4 200  Equus
142 gwiazdki
22 losy na następne losowanie

to dopiero żenada 😉
brakuje mi jednego losa!
kto nie wysyłał niech pośle na rosolowa - zaraz odeślę  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się