Pensjonaty we Wrocławiu

Ruda_H   Istanbul elinden öper
04 lutego 2012 14:47
nie wiem co i jak ale dołączam do kolejki !  🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 lutego 2012 10:03
repka- rozumiem to wydzielenie jednakże w większości przypadków ludzie lonżowaniem nazywają również opędzenie w kółko na lonży w ramach dawki ruchu dotychczas także byłam w tym gronie ale jeśli wzbudza to takie kontrowersje to nie widze wiekszego problemu w tym żeby wyszczególniać owe działania na lonży i nie wrzucać tego do jednego worka z lonżowaniem które równa się pracy na niej 😉
incognito, bo potocznie każdy ruch w kółku na lince nazywa się lonżowaniem, ale trzeba jednak rozróżniać lonżowanie od "lonżowania"
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2012 15:24
Orientujecie się czy gdzieś w okolicach Wrocławia, jednak bardziej od strony Świdnicy, Jordanowa ma ktoś na sprzedaż kiszonkę i buraki cukrowe? Koło łowieckie by chciało odkupić.
Dziewczyny mam do was pytanie. Pewnie dużo już było w tym wątku na ten temat, ale szybko się wszystko zmienia, a zależy mi na konkretnej odpowiedzi. Szukam stajni z padokami, dobrą opieką, ujeżdżalnią i możliwością sportu (skoki) w miarę nie daleko od centrum (15km?). Wielka prośba żebyście coś poleciły, zamykają pensjonat i muszę coś znaleźć.
stajnia wilczyce czyli tzw. banany, poszukaj ich na fejsie albo znajdź stronę tam będzie więcej informacji.
Bachmat pruszowice 😉
banany maja nienajlepsze opinie.
dzięki, wygląda ciekawie 😉
ile w pruszowicach kosztuje boks?

edytuj posty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 lutego 2012 20:40
Grobla się zamyka. Jeden pensjonat mniej we Wro.
oo, no co ty.

W Pruszowicach boks 900zł podobno? To prawda? ententa powinna wiedzieć 😉

my właśnie z grobli się wynosimy. 9 stów? kiepsko...
Ale nie wiem na 100% czy taka cena. Na pewno nie jest to pensjonat z tych tańszych. Za to ma zaplecze - hale, karuzele, komplet przeszkód, jest trener. A przy tym są padoki, nie żałowanie żarcia koniom itp. Oczywiście oprócz tego jest cała reszta - atmosfera stajni i różne takie, itp ale jak jest teraz z tym to ci nie powiem, bo mnie tam z 5 lat nie było.
za karuzele trzeba w bachmacie doplacac z tego co wiem. takze bez karuzeli jest chyba 800.
grobla sie zamyka???
tak, to ostatni miesiąc jak jest pensjonat. Zostaje sama rekreacja.
aha, czyli nie zamyka sie stajnia, tylko pensjonat.
aha, czyli nie zamyka sie stajnia, tylko pensjonat.

Co w niedługim czasie pociągnie resztę....
ovca   Per aspera donikąd
06 lutego 2012 10:12
A przecież miało być tam tak superidealnie, że dobra jakość powinna obronić się sama  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 lutego 2012 10:24
To się obroniła. Całkiem szybko wyszło. 😁
Ale nie róbmy już syfu. :P
o rany, kolejna stajnia się zamyka...
Mam nadzieję, że to już ostatnia, niech powstają nowe!
A przecież miało być tam tak superidealnie, że dobra jakość powinna obronić się sama  😁

Rozczaruje Was , nie będe was karmić.
Dobra dobra się zamyka co z podejsciem p.Luizy nie jest zaskoczeniem 🙂

Teraz trzymamy kciuki za to żeby sie otwierały nowe stajnie, ja licze na bliskie okolice Krzyków, chociaż jeszcze długo nie bede miała problemu gdzie konia postawić 🙂
z podejsciem obecnej dzierzawczyni grobli to bylo wiadome ze w koncu cos takiego sie stanie lecz mimo wszystko nie sadzialm ze az tak szybko ...

Coz jednak to lepiej dla koni przynajmniej w koncu dostana jeść a nie tak jak na Grobli ... z Pewnych żródeł wiem że nawet siana im juz brakuje i że nie mają z kąd kupić aktualnie ... szkoda tylko koni z rekreacji które dalej będą musiały tam przebywać .... a znając zycie wyglądaja teraz jeszcze gorzej ...
Ann91, 900 zl pensjonat, ale co do reszty stawek, mozna sie dogadac z wlascicielami 😉
Hala, karuzela, 2 myjki (jedna wew.), codzienne padokowanie, ujezdzalnia i lasek 300 m. Od stajni 😉
Łooooo ale jaja z tą Groblą,    A przecież miało być tam tak superidealnie, że dobra jakość powinna obronić się sama  😁
Trafiłaś w dziesiątkę 😀  a tak serio to dlaczego pensjonat się zamknął  🤔
pewnie użeranie się z pensjonariuszami jest ponad niektórych siły, ty się MATRIX szykuj, bo my się dopiero rozkręcamy  😁 😁 😁
A jak jeszcze wymagaja wody i siana to juz skandal 😵
escada już widzę te fochy " mój koń się spasł i brzydko mu w jego najpięknieszej derce, o matko brzuch mu wisi i wogóle to ma już odruch wymiotny na widok siana"  😂  😂  😂
No i powraca temat Grobli 😀 Co za pechowe miejsce... :/ Ale czy faktycznie jest tam aż tak źle? Żadnych +? Ja uważam, że obecna dzierżawczyni nie powinna prowadzić stajni, ale każda stajnia ma jakieś + i -, czasem tylko te drugie przeważają.

Szkoda, że z Orionem tak wyszło, bo wtedy Grobla miała potencjał...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 lutego 2012 13:46
Sivens jedyny " + " to lokalizacja
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się