Kącik folblutów

Agi ogr przepiękny
Muletka jaki rudzioch .  😍 Zakochałam się.
Oglądając te wasze rudzielce chyba bardziej się do tej maści przekonuję.  😀
Figlut dzisiejszy  😀

Aga- ogr  😍
karolinag4- mina mnie rozbroiła xd
Dziękujemy 🙂 Ogrowi przekażę (mam nadzieję, że nie popadnie w samozachwyt :P )
To jeszcze jedno i na razie pasujemy (nie będziemy Was zadręczać) 😉 Zdjęcie autorstwa Any od Gero 🙂




🏇
Każdy wie, że RUDE zawsze wie najlepiej, a jak to jeszcze folblut i do tego kobyła to koniec!  😁
Ja na każdego kasztana reaguję tak  😜
-Agi- zakochałam się.  😜 😜 😜
-Agi- ale piękny.Kto wam zrobił takie cudowne zdjecie ?
pozdrawiamy kącik, tym razem jeździecko :P

escada to jest naprawdę bliźniaczka Sonka.  💘
Agi
zachwycające zdjęcie! 🙂
Dziękujemy dziewczyny  :kwiatek:

Zdjęcie zrobiła forumowa Anaa 😀 Pierwotnie na zdjęciu, ja robiłam za balast na grzbiecie. Później bawiłam się trochę w Photo Shop'ie i wyszło takie "cuś". Muszę jednak zaznaczyć, że nic nie robiłam z sierścią. Odbija tak światło 😁

escada
Jaka łysinka 🙂 Ile macie wzrostu?
-Agi- - jakby mój koń sie dowiedział, że się tak Twoim zachwycam to focha by strzelił i to z czterech kopyt  🤣
PauliSiianka no mówiłam 😉

-Agi- obie po 170 cm 🙂

Tagi ma dzisiaj 6 urodziny, strasznie ten czas leciiiii  😁 właśnie robię jej torcik  😍
escada wszystkiego najlepszego dla Tagi!  :kwiatek:


A to znowu my, mam nadzieję, że Was nie zanudzam.  😉

edit: literówka
Czaszuniax3 pewnie,że nie zanudzasz! Tym bardziej,że uwielbiam patrzeć na twojego konia   👀
Uroczo jej w różu!  💘

escada wszystkiego naj najlepszego dla Tagi!🙂

Mój glucio za miesiąc kończy 5 latek🙂😉
escada- 100 lat dla Tagi 🙂😉!
horselover jeeej, strasznie dziękuję!  :kwiatek:
Rude fobluty zaczynają mi się coraz bardziej podobać  🏇 wcześniej to tylko skarogniade🙂
Cierp1enie , dokładnie! Mi też. Nigdy nie byłam przekonana do rudzielców a teraz coraz bardziej mi się podobają.  🤣
Dziękujemy za życzenia!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


dorzucam jeszcze fotkę pod siodłem, baaardzo wkurzony i nabuzowany koń po prawie dwumiesięcznej przerwie jeździeckiej 😉


Danish bardzo ładny napisz po kim.

Dodam mojego miska
Schagya Cudowne zdjęcia! Muszę koniecznie zaprosić kogoś do stajni, kto ma taką rękę do zdjęć jak autor Twoich 🙂😉  😉
escada Ile On ma w kłębie? Strasznie wysoki mi się wydaje  😉 p.s PIĘKNE KONISKO  😍
Pisałam wyźej, w kłębie 170 cm 😉 nogi dlugie ma ;p dziękujemy  :kwiatek:
ups, nie doczytałam  😡
170 to już kawał konia, moja ma 160 i wydaje mi się że te 10 cm robi kolosalną różnicę  👀
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 lutego 2012 13:43

escada Ile On ma w kłębie? Strasznie wysoki mi się wydaje  😉 p.s PIĘKNE KONISKO  😍


Ale Tagi Koń to klaczucha  😀
Ktoś z Was wybiera się w tym roku na Torwar?  🙂
"Ale Tagi Koń to klaczucha" Kastorkowa Nie zrozumiałam co chciałaś powiedzieć  🤔
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 lutego 2012 14:30
w sensie ,że Escada ma klacz.
Schagya, śliczny koń, wnuk Sadler Wellsa ? Ogier ? Do krycia ? Przepraszam ,ze tyle pytań, ale strasznie mi się podoba  😎 😀 :kwiatek:
escada- jestem waszą fanką! 😍
Schagya- dołączam sie do pytań titiny piękny chłopak!
Schagya - ale cudowny folblut  😍 zakochałam się
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się