Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

dlaczego film o wielkości 5GB nie chce się zapisać ani na płycie ponad 8GB ani na karcie, gdzie jest prawie 10GB miejsca? film w WMV. przekonwertować go do innego formatu? kiedy klikam "wklej" na karcie, wyskakuje okienko, że plik jest za duży.
Jak są po angielsku szlufki do munsztuka?
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2012 14:28
calore jesteś pewna że na pewno film waży 5GB i realne miejsce na karcie to 10GB?
tak, jestem pewna, ale już odkryłam problem. nie można kopiować plików większych niż 4GB, jeśli nie ma się odpowiednio sformatowanego pendriva (obstawiam, że z kartą jest to samo).
hanoverka, wiem co to jest munsztuk, jak się go montuje na ogłowiu i do paszczy, ale gdzie on ma szlufki?  😲

p.s.: Koniczka ma duże szanse to wiedzieć. Ona jest obeznana w dresażowych i anglojęzycznych tematach.
munsztuk:
Jest jakiś sposób na spłakane oczy? Opuchliznę i to uczucie piasku pod powiekami.
lód w chusteczkę i pod oczy (tyle se nie odmroź)
abre, polecam Visine w żelu albo Starazolin. I osobiście zamiast lodu wolę mycie twarzy bardzo zimną wodą - przyjemniejsze i mniejsza szansa na zrobienie sobie kuku.

A na przyszłość polecam żel pod oczy z Avonu - ja go trzymam w lodówce i daje fantastyczny efekt 🙂
Dzięki dziewczyny.
kenna do kitu to napisałam, chodziło o to, żeby w naczółku ta szlufka w przez którą przechodzą paski, żeby pasowała do ogłowia munsztukowego, czyli pewnie, żeby ta szlufka była szersza. Dostałam takie zamówienie na naczółek i to wczoraj tłumaczyłam na język angielski i potrzebowałam dwóch nazw po ang. szlufka i munsztuk. A pytanie zadałam beznadziejnie 😡
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2012 22:38
czy w ciągu ostatnich 2tyg była jakaś podwyżka cen biletów pkp ?  😉
Działa wam strona www.wp.pl ?
Od wczoraj mi nie działa i nie mogę sprawdzić poczty.  🤔
Działa wam strona www.wp.pl ?
Od wczoraj mi nie działa i nie mogę sprawdzić poczty.  🤔


mi tez nie dziala niestety na wp to czesty problem
Mi wp jako strona działa, tylko e-maile nie dochodzą..
czy w ciągu ostatnich 2tyg była jakaś podwyżka cen biletów pkp ?  😉

we wtorek płaciłam tyle samo co zawsze
honey tak, tylko musisz pobrac do tego odpowiedni program [wtedy jest prosciej, sa efekty itp.] bez tego tez sie da ale juz nie pamietam jak 😡

madmaddie o ile jest takie bezposrednie polaczenie to bedziesz musiala sprawdzic w informacji, z Krk do Pragi kosztowal pol roku temu chyba 300 zl
hanoverka, aaaa to o to chodzi 😀 To radziłabym Ci zrobić podwójną szlufkę, tzn. po dwie z każdej strony, bo inaczej wszystkie 3 paski (potyliczny od zwykłego wędzidła, potyliczny od munsztuka i nachrapnik) włażą na siebie i robi się tam taki bajzel. No chyba, że jest to ogłowie z 1 paskiem potylicznym (z wieloma rozgałęzieniami) lub ktoś chce mieć możliwość wyjęcia pasków od munsztuka i użytkowania ogłowia jako zwykłe (wtedy brzydko by wyglądała pusta szlufka na naczółku). W każdym razie ja bym to przetłumaczyła na "szlufka do pasków  munsztuka". Ale nie pytaj mnie, jak to będzie in inglisz ;PPPP
niemiłek, dzięki, na razie porzuciłam temat i udaję, że kamerka nie istnieje 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 lutego 2012 16:42
Czy pies może mieć Parkinsona?
Może-mój ma 🙁
W każdym razie ja bym to przetłumaczyła na "szlufka do pasków  munsztuka". Ale nie pytaj mnie, jak to będzie in inglisz ;PPPP


A nie lepiej pętelka/szlufka naczółka, pasująca do ogłowia munsztukowego. Bo paski munsztuka też nie istnieją, chyba że zamiast łańcuszka będzie skórzany pasek, to nawet może mieć szlufkę 😉
Czy odcinek autostrady A4 Wrocław-Katowice jest płatny?
Chyba jeszcze nie jest płatny, dopiero stawiają bramki.
Czy wiecie jak się umieszcza owoc w butelce ? Bo nie wierzę, że wiesza się butelkę na drzewie i czeka się ażeby urosło już środku.
cieciorka   kocioł bałkański
18 lutego 2012 21:21
pytałam o to niedawno. nawet znalazłam, że na starej volcie było takie pytanie. tak, tak się robi.
[quote author=łania link=topic=20.msg1308314#msg1308314 date=1329583753]
Czy odcinek autostrady A4 Wrocław-Katowice jest płatny?
[/quote]

Jechałam w listopadzie z Krakowa do Wrocławia i tak, płaciliśmy za odcinek Katowice - Wrocław
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lutego 2012 21:54
klik
skąd to?
madmaddie, a to nie pamiętniki wampirów?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lutego 2012 22:23
tak, dzięki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się