Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia

nadaje się?  😉


karolinag4 zdjęcie bardzo mi się podoba  🙂


Pursat , montana dzięki 🙂
karolinag4 mi się podoba 🙂
Dyra, Breakawayy dzięki  :kwiatek:
karolinag4 świetne.. 🙂
Wczesny ranek, dla koni też chyba było za wcześnie  😉
Jeszcze jedno ode mnie 🙂
karolinag4

super 🙂
Wszystkie tutaj zaprezentowane zdjęcia bardzo mi się podobają.  🙂
Jessy, Twoje wszystkie zdjęcia są przesiąknięte niesamowitym klimatem. Moim zdaniem robisz najlepsze zdjęcia tutaj. Piękne światło i ujęcia. Z 2. strony najbardziej podoba mi się 4. zdjęcie, bo pięknie ujęłaś oko - tyle w nim piękna i radości, ciekawy klimat; 8. zdjęcie. Codzienna czynność ujęta w niecodzienny sposób oraz 9. zdjęcie. ten miedziany kolor wydobywający się z konia, i te oświetlające promienie. Cudo 😀
Pursat pierwsze zdjęcie jest bardzo ładne. Przyjemnie się na nie patrzy. Ładny koń, ładne tło  😉Trzecie jest bardzo ciekawe. Ma klimat, który bardzo lubię, mroczny, smutny. Czwarte zdjęcie ma bardzo fajny kontrast, szkoda tylko, że nie widać oka. Z początku patrząc na nie, szukałem głowy dziewczyny  😀 Dziesiąte zdjęcie z kwiatkiem.  Moim zdaniem kwiatek zdecydowanie powinien być wyżej 🙂
W następnym Twoim poście, 3 zdjęcie straasznie mi się podoba. Klimat jest fantastyczny, od razu robi się cieplej, patrząc na konia oblanego brzoskwiniowymi promieniami  😉
Blondyna podoba mi się 2. zdjęcie, fajnie konik się tarza  😉
Zygzak - dobre ostre, żywe kolory.  😉
kcj90 pierwsze zdjęcie jest naprawdę super. Lekko różowa ( nie umiem zdefiniować koloru 😁 ) poświata dobrze wpływa na klimat zdjęcia  🙂
Burza bardzo fajny pomysł z rozmyciem, szkoda tylko, że za mało kontrastu i braku żywych kolorów  🙂
Achaja ciekawa sesja.  😉 Ostatnie Twoje zdjęcie, bardzo mi się podoba. Piękna zieleń.  🙂

Jessy jesteś moim absolutnym fotograficznym guru !!!!!!!!!      🙇 🙇 🙇
Sigma pierwsze przeurocze, aż ciepło z niego bije 🙂

Janek zdjęcie to przypadek przy pracy- i zmierzchało więc trudno o żywe kolory jak się robi ciemno, hm? 😉
nadaje się?  😉



jasne ! zawsze mi sie podobał Twój avatar, klimacik jest 😀  😁 😜
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Maupit absolutnie fantastyczna ta fota w sepii  🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 grudnia 2008 23:58
Wszystkie zdjęcie piękne, ale przy fotach Jessy zawsze umieram i idę do nieba  🤔zok: :jogin:

Ja wstawiam kilka moich zdjęć, "nastrojowe i klimatyczne" to pojęcie względne, więc nie bijcie. Te po prostu bardzo lubię.















Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2008 08:16
Czwarte zdjęcie ma bardzo fajny kontrast, szkoda tylko, że nie widać oka. Z początku patrząc na nie, szukałem głowy dziewczyny  😀
Dziękuję za opinie 😉 Co do tego zdjęcia właśnie - nie jest mojego autorstwa, robiła je moja koleżanka, jestem na nim ja i Posman. Oka konia nie widać, bo w tak ciemnym zdjęciu trudno by było doszukać się jakiejś iskry, blasku w oku, które ma zaćmę 😉

Lotnaa - zdjęcia bardzo mi się podobają. Zwłaszcza to czarno-białe. Super! 😀
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
29 grudnia 2008 09:06
Lotnaa mi sie podobaja wszystkie! najbardziej z kwiatkami i z oczkiem 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 grudnia 2008 09:27
Lotnaa jak dla mnie 3 i ostatnie najlepsze  😁  👍
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 grudnia 2008 13:04
dzięki dziewczyny  :kwiatek:  😡
Lotna pierwsze takie sobie
ale reszta  😍 😜
a 2 i 3 przefantstyczne 🙂
Lotnaa,  maruda jesteś 🤬

Moim zdaniem bardzo fajne fotki.. Zwłaszcza ostatnich 5  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
29 grudnia 2008 16:35
Lotnaa 6 ostatnich- powalające.  😜
m.indira   508... kucyków
29 grudnia 2008 19:57
z takich nastrojowych... nie chciałam zakładac nowego tematu tyko dla tego zdjęcia
znalezione na onecie najciekawsze zdjecia roku wdg AP , normalnie baaardzo klimatyczne , prawda?
http://wiadomosci.onet.pl/111275,21,24,pokaz.html
i podpis : Prace włoskiego artysty, Maurizio Cattelana, wystawiono w muzeum w Sydney.
Na tym zdjęciu tego dokładnie nie widać, ale ten "artysta" coś eksperymentował przy nadpęciach tego źrebaka http://lh3.ggpht.com/_uIi_UIu41pg/SGOiu6iEvRI/AAAAAAAAEXI/D45ZXmveCNU/MCA+-+2.jpg
M.indira, zdjęcie hehe, bardzo klimatyczne  😀 co jak co, ale mnie nie cieszy 
Nie wiem, czy się nadają, ze mnie żaden fotograf ...


Lena, konina też by się napiła herbatki 😀 Fajne 🙂

I moja Babia Góra - wracając ze ski skiringu:
Lena  drugie.  😜 fantastyczne.. gdyby jeszcze było czarno-białe..  😍 😜 😜
Elbus ależ widoki..  i jaki klimacik  💘
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
29 grudnia 2008 21:30
Lena one są takie... ciepłe...  🙂
Bardzo ładne.  :kwiatek:
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 14:17
moze byc?



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się