NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Moglybyscie laskawie juz skonczyc...  🙄 dogadajcie sie same, bo tu tylko offujecie!
strasznie myląca jest ta zmiana nicków. Wczoraj Brzoza wpisana za nieuczciwość, ale teraz nie ma Brzozy tylko Cintia, więc jak ktoś nie śledzi wątku to nie wie. Zresztą ta zmiana nie wydaje się przypadkowa.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 21:25
_kate, nie tylko Ciebie te nicki wprowadziły w dezorientację. Mnie również. No ale stało się.
O My Good.
To Brzoza/Cintra w ogóle wnioskowała o wpisanie Dramki do nieuczciwych?  🤔
Za to, że sama sprzedała Dramce zniszczone puśliska?  🤔 Zamiast się uczciwie odmienić, jak to Dramka kilka razy proponowała, to dziewczyna argumentowała, że Dramka jest "niemiła i kręci i że ona Brzoza nie odmieni się dla zasady".
A jak została przywołana do porządku wpisem jako nieuczciwa, to jeszcze strzeliła negatywem odwetowcem? Co za tupet !  😲
Świat się kończy i o pomstę do Boga woła.

Przepraszam, że odgrzewam stary kotlet, ale nóż się w kieszeni otwiera czasami na taką uczciwość w wątku o nieuczciwych.  🤔
Off top to Wy dziewczyny ciągnięcie, ja, jak kultura (obce pojęcie na forum 😉) nakazuje, odpowiedziałam dragonni i jak inni chciałam sprostować drobny błąd w tabelce. Zmiana nie była przypadkowa, po prostu Brzoza mi się nie podobało  🤣 stawiam 5 do 1, że tunrida ma w pokoju posążek dramki  😁 a tymczase ogarnijcie się trochę laski...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 21:30
tunrida, a nic nie mów. Jak to czytałam kolejny raz to we łbie się mi kręciło. No ale muszę uczciwie dopisywać - jak wszyscy to wszyscy. Podjęłam się zrobić to porządnie to i takie kwiatki też trzeba wpisać.
Wierz mi, wcale to nie jest przyjemne. Wolę jak lista będzie krótsza i więcej wpisów wyjaśnione, bo to tylko dobrze świadczy o userach, że potrafią jednak się dogadać.
Off top to Wy dziewczyny ciągnięcie, ja, jak kultura (obce pojęcie na forum 😉) nakazuje, odpowiedziałam dragonni i jak inni chciałam sprostować drobny błąd w tabelce. Zmiana nie była przypadkowa, po prostu Brzoza mi się nie podobało  🤣 stawiam 5 do 1, że tunrida ma w pokoju posążek dramki  😁 a tymczase ogarnijcie się trochę laski...


Kultura nakazuje również pisać nick z takiej litery, jak zapisał go sobie uzytkownik, czyli w tym przypadku - Dramka.
Żeby uprzedzić - ja nie mam ołtarzyka z jej wizerunkiem ani nic innego, butów jej nie czyszczę ani nic, ba nawet jej nie znam, ale upominając kogoś warto uprzednio spojrzeć na siebie, żeby nie robić z siebie...

dragonnia dzięki za listę!

Off top to Wy dziewczyny ciągnięcie, ja, jak kultura (obce pojęcie na forum 😉)

Nie bede tego komentować  🙄

W takim razie nieuczciwosci brzozy powinny być przepisane Cintrze  😜

Mój nick też mi się zaczyna nie podobać  😁

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 21:39
marta__sz, spoko 🙂 jeszcze daję radę

OT: Polska - Portugalia 0😲 (jak narazie).

Jutro ciag dalszy tabeli. Proszę wszystkich o uwagi co do listy. Zalezy mi by zrobić to raz i porządnie. Tak by wszyscy mogli na tym polegać.
marta__sz i nie masz mój posążek?  🤔
Dramka no nie mam Twój posążek, no ;(
ale dopytam i może kupię ;p

albo wiesz lepiej nie tak - wpisz mnie na listę nieuczciwych, o Pani !

Proszę dopisać panią marta__sz  do listy, nie chce od mnie kupić posążek i jest nie kulturalna 🤬
Wielki minus dla PinkPanther minął tydzień ,zwrotu pieniędzy nie ma na koncie ,towar nie zgodny z opisem  😤 



Może łaskawie PinkPanther oddasz pieniądze Moni, zwłaszcza że nie podałaś rzetelnych informacji co do produktu (wina ewidentnie Twoja).
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
01 marca 2012 13:52
Wrzucę już tutaj kolejną część tabelki. Do jutra chyba skończę wszystko.


[s]Agaleon – wyjaśnione[/s]
ARONIA222 – po zwrocie bryczesów Dramka nie dostała kasy
Adrianna32 – brak zwrotu kasy dla Tanzerin
agata* - spór z k_cian – towar niezgodny z opisem, brak wymiany
[s]Andre – wyjaśnione[/s]
[s]Anderia – wyjaśnione[/s]
annkathrin – spór z azazu93 o wymianę – nie doszedł pad
arabianka – spór z Dolqa – pomoc przy obozie, obiecała – nie przyjechała
Atos – spór z aniaagre o bryczesy (za duże, brak możliwości zwrotu)
[s]BaŚ – wyjaśnione[/s]
beata.e222/ Sylkam_38 / marta_88 – różne nicki, mieszanina w transakcjach, blokowanie towaru, spór z InteriorTerra, próby wyłudzeń
Bell – spór z Dzionką. Nie zapłaciła Dzionce za jazdy i dzierżawę.
[s]bella – wyjaśnione[/s]
[s]blendzior95- wyjaśnione[/s]
[s]buu – wyjaśnione[/s]
Caira – wpisana przez Demonową. Zakupiony pad okazał się w gorszym stanie niż na zdjęciu.
celly – wpisana przez Muffinkę, zakupiony kantar okazał się za mały
Celtowa – wpisana przez Carunię. Zapłacone wędzidło nie doszło.
Cintra - wpisana przez Dramkę (wymiana puślisk)
chudapigi – wpisana przez bjoork, Claudię, LOVELY. Problemy z wysyłkami, zwrotami i ogólnie trudny kontakt.
CLAY – wpisana przez Zairkę, blokuje towar, zamawia i urywa kontakt.
cudna_11 – wpisana przez tunridę – rozmiar czasów inny niż zamawiany, oraz przez Kaarina – transakcja dziwna.
cyntia – wpisana przez SIWEK – zakupione ogłowie okazało się niekompletne i zniszczone. Userka nie chce oddać pieniędzy, oraz wpisana przez chudapigi – zamówiony towar okazał się sprzedany na Allegro
Dasia – wpisana przez FAZĘ – nie zwróciła pożyczonych pieniędzy, oraz darlogę – próba oszustwa
derige – wpisana przez akzzi, zakupione ogłowie firmowe okazało się no name
Dramka – wpisana przez Iskrzaczek (nie rozumiem do końca za co), przez noen (brak porozumienia o strzemiona), przez jaksa (sprawa z siodłem), FirstLight (sprawa strzemion), Cintra (wymiana) Stokrotka***(zwrot kasy był ale nie cały – koszty przesyłki), 
elen – wpisana przez Cobrinha.  (brak przelewu), przez pędzący wicher (brak zapłaty za towar), Koniczka (brak przelewu),
[s]enigma_28 – wyjaśnione[/s]
[s]episode – wyjaśnione[/s]
equi.dream – wpisana przez Orzeszkową (oszukanie, brak kontaktu), disco (brak zwrotu kasy), k_cian (zamówiła pad i urwała kontakt), darloga (towar w złym stanie, trudny kontakt), Ramires (zniszczony towar), maxowa (nie odebrała specjalnie zamówionej rzeczy), Cejlonara (zabawa urodzinowa),
Fanga – wpisana przez marysia 550 (brak wpłaty w zabawie urodzinowej)
Faszka – wpisana przez Ciskę (brak zapłaty za towar)
gajara18 – wpisana przez Katija (czapraki)
Gandini – wpisana przez InteriorTerra (problematyczna wymiana)
hektor/Alicja W – wpisana przez CeraŁ (oszustwo przy wymianie)
Hexa – wpisana przez kolorwiatru (brak pieniędzy za derkę),
intryga92 - zamawia już niby robi przelew i kontakt się urywa, wpisała Olcia86
Iskiereczka – wpisana przez Wezyrowe (wymiana),
Iskierkaa93 – wpisana przez maxowa (brak kontaktu po rezerwacji towaru)
ISKRZACZEK – wpisana przez Dramkę (umówiona transakcja, a sprzedaż komu innemu),
[s]jago – wyjaśnione[/s]
jascus199 – wpisany przez konie24 (zamawia za pobraniem i nie odbiera)
[s]Jaskierkowa – wyjaśnione[/s]
jojo – wpisana przez zkonmiprzezzycie (zaklepała towar i nie kupiła)
Jotusia – wpisana przez mela86 (sprzedała buty o  różnych rozmiarach)
KajO – wpisana przez Pumę (zapłacony towar nie doszedł)
karen – wpisana przez maxową (brak przelewu),
Karina7 – wpisana przez Fantazję (wymiana), Enii (brak kasy za towar  brak towaru), Ruda77 (siodło), Wezyrowe (brak wymienionego towaru), mtc (brak zapłaconej paczki), kate1121 (smar, ochraniacze)
Karmela – wpisana przez Cintrę (rłączniki)
katakumby18 – przez Dada (umawia się na transakcję i sprzedaje komuś innemu), Precelek (brak zapłaconego padu),
[s]Katarzyna0585 – wyjaśnione[/s]
kinia992 – wpisana przez majeczkę (wspólne zamówienia na e-bayu – brak kontaktu)
KolorWiatru- wpisana przez Jara (koń z modeliny)
koniara108 – wpisana przez orjentica (siodło)
konie_3 – wpisane przez Markizowa (próba wyłudzenia siodła)
konie-legnica – bera7 (transport),
Likier – wpisana przez konik morski (oszustwo), kolorwiatru (pad)
llilaa – wpisana przez martuuu i Majorową(złożyła zamówienie i urwała kontakt)
Lov – wpisana przez szuwar (zakupiona derka okazała się zniszczona, a wystawiona na stan bdb)
[s]magdaszka[/s] - wyjaśnione
majka – wpisana przez Dramkę (rezerwuje towar i urywa kontakt)
Medziiik – wpisana przez emuu (brak rozliczenia za czaprak), marysia 550 (zabawa urodzinowa), chill2 (brak kompletnego rozliczenia)
Melanie – wpisana przez akzzi (rezerwuje i się rozmyśla)
Minosia – wpisana przez raja (nie wysłała zamówionego siodła)
moneta – wpisana przez Judymira (pad zniszczony), konto usunięte
Naciau – wpisana przez Dramkę (rezerwuje i rezygnuje), somebody (brak zakupionego naczółka), marysia550 (zabawa urodzinowa), asds (wymiana), Cintra (zakupiony czaprak w złym stanie)
Nadżafowa – wpisana przez horse_art (brak zwrotu pieniędzy za termobuty)
Naska – wpisana przez Siss (obót wpłaconymi pieniędzmi zamiast realizacja zamówienia)
nightmare – wpisana przez Insomnia_90 (zamawia i urywa kontakt)
Nikitaa – wpisana przez Ollala (wymiana), akzzi (wymiana), Likier (wodze), Ada (nauszniki)
olafasola – wpisana przez olcia86 (wymiana)
olcia86 – wpisana przez deborah (zwrot pieniędzy)
Pacia – wpisana przez marysia550 (zabawa urodzinowa)


Proszę sprawdzić czy czegoś nie pomyliłam.


edit: naniosłam poprawki
tak a ja mimo tego że chciałam zwrócić kasę(zawiniła poczta z przesyłka,która ja musiałam wysłać 2 razy)deborah się wypiela i mimo że pisałam do niej kilkanaście razy, o podanie numeru konta nie chce podać,uważam to za krzywdzące ale...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
01 marca 2012 13:56
Olcia, ja zbieram tylko dane z wątku. Mnie przy waszych ustaleniach nie było.
Hej, chciałam tylko napisać, że bryczesy które nie doszły do chuejpigi już dawno są u niej. Dziewczyna ich nie odebrała a potem w związku ze świętam i nowym rokiem paczka wracała i wracała. W końcu trafiła ale nie na moja pocztę (osiedlową) tylko na drugą, większą. Szukałam bryczesów na różnych pocztach, w magazynach przez 5 dni.Na szczęście się znalazły i wysłałam je jeszcze raz. Tak więc uważam, że nie powinnam znaleźć się na tej liście, bo z mojej strony wszystko z przesyłką było w porządku. 🙄
Petit - poproś chuejpigi o potwierdzenie i sądze , że odrazu zostaniesz usunięta.
tak swoja drogą to poczta jest straszna...ile pieniędzy, czasu i nerwów na te przesyłki straciłaś ;/ kiedyś miałam podobną sytuacje (nawet nei raz) ale wszystko ze zrozumieniem dało się dogadać bez większych nerwów

a co do transakcji które nie doszły do skutku bo ktos zrezygnował - bo np zamówił nie wziął ale udało się sprzedać szybko bez straty, odwidziało mu się, żle się zrozumieliśm itp - zdarzają się (mi ost. 2x) ale to nie aż tak duze wykroczenie żeby na liste wpisywać - jak będą w niej "banały i niedoszłe transakcje to tabela straci sens jak będzie tam setka osób wpisana za niedomówienia 😉
A jeśli mamy osobę, która NOTORYCZNIE zawraca ludziom gitarę a potem rezygnuje? To co? To taka osoba jest w porządku? Ja tam wolałabym wiedzieć, że jeśli taka pisze do mnie i twierdzi, że coś weźmie, to nie ma co się przywiązywać do jej słów i czekać na kontakt, decyzję i kasę tylko sprzedać rzecz pierwszemu lepszemu innemu chętnemu.
Dava   kiss kiss bang bang
01 marca 2012 14:52
Ja np. nie przypominam sobie żebym wpisywała Dramkę. Owszem miła nie jest i nie do końca rozumiem czasami co pisze, jak też jako klient nie zawsze mam ochotę na nie-gramatyczną 😉 wymianę zdań.
Mimo to nie chciałabym żeby z mojego powodu była na tej liście, bo mnie nie oszukała.
Wyslałam już do niej PW.
Dava Wciśnij ignora i nie będę cie więcej razić swoja gramatyką  😉 Dziękuje ze wyjaśnienie sprawy  :kwiatek:
Potwierdzam, sprawa z Petit wyjaśniona, więc z mojej strony można Petit wykreślić z listy🙂 bryczesy dotarły, może nie dawno, a jakiś tydzień temu.

fakt faktem, że nigdy nie dostałam potwierdzenia tej wcześniejszej wysyłki i na pewno nie było ich na poczcie, tym bardziej, że wysyłek nie za pobraniem poczta raczej nie odsyła do nadawcy.

najważniejsze, że teraz wszystko jest ok  :kwiatek:
Nie miałam potwierdzenia ponieważ zadzwoniłaś do mnie po 3-4 tygodniach, więc przypuszczałam, że spodnie dawno doszły. A ja nie składuje tysiąca papierków w portfelu.
Pigi, już się przekonałam że w okresie świątecznym lepiej wysyłać kurierem ;-/
Z mojej strony pieniądze za bryczesy doszły. Ze sporym opóźnieniem ale chudapigi je przesłała.
Ja chciałam wyjaśnić sprawę z Brzoza/Cintra, jaki powód podała żeby mnie umieścić na liście?
Dava   kiss kiss bang bang
01 marca 2012 16:44
Dramka bez jaj, nie chodzę do przedszkola żeby się aż tak przejmować tym co ktoś piszę na forum i wciskać ignory  🤣
Ja jak czymś się nie przejmuje, nie pisze o tym 😉

Jeżeli dla ciebie w transakcji handlowej ważna jest gramatyka, bo mnie głównie cena interesuje  😉
Ja chciałam wyjaśnić sprawę z Brzoza/Cintra, jaki powód podała żeby mnie umieścić na liście?


posążek...
wasia   Goniąc marzenia!
01 marca 2012 18:59
PinkPanther zdążyła już zmienić nick na Fluttershy.
w takim razie trzeba sobie wymyślić nowy nick żeby być trendy  😁

może zrobię ankietę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się