Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 marca 2012 20:16
xxmalinaxx, on już ma 9 lat?  😲 Jak ten czas szybko leci! A pamiętam jak dopiero co był odsadem...
Dużo zdrówka zatem  🙂

Powoli idzie wiosna, niech ta ziemia szybko rozmarza i wysycha, bo my chcemy już galopować!
A tymczasem stajenna fotka z końca lutego...



wątek zamknięty
xxmalinaxx najlepszego dla solenizanta!!! :kwiatek:

Wojenka jak to zdjęcie fajnie wygląda. Macie na codzień normalnie działające kamery w stajni? 😉
wątek zamknięty
Tuptek, cieciorka, aniaagre, Melanie dziękować 🙂 🙂 🙂 dla mnie wygląda jak milion dolarów i na maxa mnie to cieszy 😀 zdjęcia jak będę miała (a powinnam) to wstawię 🙂
Vuko, hihi ostatnio słyszałam na forum że jest zapasiony 😉
Burza, nio 😀
wątek zamknięty
Anaa wygląda rewelacyjnie  💘 (odpukac tfu tfu tfu)
wątek zamknięty
Precelek, dziękować 🙂 A co z Bogusławem?
wątek zamknięty
Wcisnę się w Kącik, bo gdzie indziej to przepadnie...
Po pierwsze dla solenizanta Muskata z okazji urodzin samego zdrowia!!!
Po drugie, my z Fortem obchodzimy dzisiaj 6 rocznicę bycia razem  😅
Nie wyglądamy idealnie, ale kocham go straszliwie i będę się starała z całych sił, żeby było mu jak najlepiej do końca.
Z okazji rocznicy odwiedził nas Karutek i uwiecznił nas w tle zachodzącego słońca - ale ja myślę, że dla nas nadal wschodzi 😉
wątek zamknięty
Sei, Fantazja, arivle, Juliadna, Melanie dziękuję  :kwiatek:
Quanta irokez musi być! a Eno jest prze-pięk-ny  😍
Tuptek mam 175 cm, a Agr też do małych nie należy
Precelek dużo zdrowia dla Bohuna
Forkate śliczne zdjęcie, gratuluję rocznicy
wątek zamknięty
Burza, super zdjecia, świetnie wyglądacie !!

quanta, kary jest moim idolem !! Zapisuje sie do wielbicieli !!

xxmalinaxx, najlepszego dla solenizanta !

Melanie, przykro. 🙁

Forkate, najlepszego i wielu jeszcze lat razem !
wątek zamknięty
Anaa Forta dzięki kuruje się dzielnie, i co ważne-wychodzi mu to  😁  :kwiatek:
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2012 21:33
Wojenka ale fajna fota!
Dzionka jednak nie wytrzymałaś bez konia co? hehe 😀iabeł:
Forkate gratulacje!


Syneczek mój na wiosnę  - ktoś ostatnio mi zarzucił że go chowam i nie pokazuję, no to chociaż te komórkowe fotki wstawię





wątek zamknięty
Pozdrowienia dla KR od dwóch normalnych inaczej forumowiczek ....

wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 marca 2012 21:35
Danke, danke, czasem rybie oko się przydaje  🙂

efka, widziałam dzisiaj Twojego młodzieńca na żywo  😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2012 21:37
Wojenka, i jak Ci się podobał? pewnie wyglądał jak błotny potwór 😉
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 marca 2012 21:43
Akurat w stajni były, więc tylko mu powiedziałam "cześć Krzysiu"  😉. Nie było zbyt widno, ale wydawał się czysty  🤣.
edit: i duży  napewno 😉
wątek zamknięty
efka, a weź przestań, co to za życie bez konia! Przynajmniej zrobiłam test - czy koń naprawdę jest mi do szczęścia potrzebny? I odpowiedź brzmi TAAAK!!! 🙂 A Krzysio jest do nieba normalnie i ma strasznie zadziorne spojrzenie. Już się o ciebie boję jak przyjdzie czas zajazdki 😀

Precelek, zdrówka dużo dla Bogusia. Ale jesteś dzielna, że do tych Gliwic jeździsz, matko...

Forkate, piękne zdjęcie i życzę kolejnych rocznic!
wątek zamknięty
Klami Edi wygląda na małego przy Kajtku 😁
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2012 21:58
Dzionka, no ja doskonale wiem co to za życie bez konia, czego dowodem jest właśnie Krzyś 😉 co do spojrzenia: fakt, jest zbój... ale kocham go strasznie 🙂
wątek zamknięty
Dzionka, ja to się absolutnie wpraszam w odwiedziny jak przywieziesz Dzionsona 🏇

efka, zawsze jak patrzę na zdjęcia, które wrzucasz to on wygląda tak mega poważnie, taki dorosły ogór, a dopiero na żywo widać, ze to dzidzia. Wielka, z mega szyjskiem, piękna, ale dzidzia. Taki słodki smok 😍

Klami uwielbiam Cię i Twoją pozytywną energię odkąd masz Kajtosława. No gęba mi się cieszy do Twoich zdjęć. Dawajże jeszcze!

Wojenka, ale fajna fotka! 😀
wątek zamknięty
efka, no właśnie, człowiek psioczy jak ma tego konia pod nosem, a jak go nagle nie ma/jest daleko to dopiero widzi ile dla niego znaczył... Brr, odliczam dni do tego 1-go kwietnia. I mi Krzysio też kojarzy się ze smokiem! Nie przez wzrost nawet, tylko tą szyję ma taką smoczą, jakby mu się w stu miejscach zginała i była taka hiper-plastyczna 😀 Nie mogę się doczekać Krzysia poubieranego w sprzęcior i chociażby lonżowanego na jakimś wypięciu - od razu będzie +100 do lansu 🙂

amnestria, no pewnie, koniecznie wpadnij jak się zadomowimy 🙂 Służę transportem i aparatem do ręki ;P
wątek zamknięty
Dzionka no właśnie... mieć konia blisko marzenie  😵, e tam daję radę, co sobota 700km licznik nabijam ale jak mus to mus... niesttey  🙄
wątek zamknięty
Dzionka, ubranego jak ubranego - wystarczyłoby żeby efka go pogoniła, póki co same statyczne fotki. Wiesz jak toto się rusza? 😜 Jeszcze volta skiśnie z zazdrości (a ja razem z resztą :hihi🙂
wątek zamknięty
amnestria, nie wiem jak to to się rusza, bo mnie nigdy efka nie zaprosiła (<FOCH>😉!! A w ogóle to dlaczego ty nie wrzuciłaś żadnych zdjęć by Misskiedis? Dawaj dawaj, ja tu czekam 🙂

Precelek, brr... Ale fajnie, że idzie na lepsze, to najważniejsze 🙂 Buziaki dla dzielnego pacjenta 🙂
wątek zamknięty
Tuptek
aktualnych zdjęć brak..a warunki wtedy nie były na zdjęcia. Mało kiedy jest ktoś kto może zrobić mi pare zdjęć na jeździe 🙁 Ostatnie miałam jeszcze jesienią..ale to porządną sesje :P
(pierwsze ze śnieżycy ostatniej,a drugie z jesiennej sesji)
wątek zamknięty
Demonowa, magia pierwszego planu. Bowiem fakty są takie, że Kajtosław do Ediego to niczym kucyk sie prezentuje.











wątek zamknięty
W ogóle jestem ślepa krowa - wszystkiego najlepszego dla Muskata! 💃

Dzionka to była dość rozpaczliwa jazda, w mało sprzyjających warunkach (5 koni na hali), nie ma się czym chwalić - jest źle. Mam 3 zdjęcia na krzyż, które są przyzwoite, ale nie mam zamiaru się oszukiwać, że tak było cały czas. Jak się ogarniemy to będę wstawiać, te zdjęcia są ku przestrodze (jak nie jeździć)
wątek zamknięty
amnestria, dzieki dzieki. Fakt, że odkąd mam Kajtosława to jakos tak nastawienie do zycia mam bardziej pozytywne i jakos tak w ogóle "lżej na duszy". Mimo, że on czasami prezentuje dosadnie fakt, że jest ogórem i np. postanawia, że dzis bedzie wspinającym sie / brykajacym / fikającym (tudziez cały zestaw na raz) łotrem. No, ale przez wiekszość czasu jest kochanym klejacym sie do człowieka i ambitnym Kajtusiem.
Zdjec za wiele nie mam, bo nasza kochana fotograf pojawiła sie dosłownie na chwilke. :/ Kiedys nadrobimy.
wątek zamknięty
Klami, Oooo. To on tak potrafi? Myslałam, że to jest Łogier z dziedziny "chyba jestem ogrem, ale o tym nie wiem". 🙂 Jednak co hormony, to hormony.
A tak poza tym to patrzę na niego i się ślinię. 😍 Bardzo mi się Twój koń podoba!

efka, Ale łypnął na tym ostatnim zdjęciu. 😀 Świetny jest.

Wojenka, To nie jest Twoja stajenka przydomowa...? Czy jest? :>

a ja się wożę i zdjęć z tego wożenia nie mam, niestety.🙁 Tak bardzo lajtowo wożę, bo się podłoża boję. Choć powoli i sukcesywnie rozmarza. 🙂 Obydwa wiosnę czują... bo się zaczepiają, Pallas na dwóch nogach chodzi (czasem przednich, czasem tylnich 😁 ), jeeest fajnie.
wątek zamknięty
dublowaty, przepiękny koń !
bardzo podobny do mojej miłości, Dar jest całkiem podobna.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 marca 2012 06:39
Klami piękny konio, a deraa  😍
wątek zamknięty
Amnestria ja się domagam zdjęć Duszka! Nie mogę na Was w stajni trafić, to chociaż tu chcę popatrzeć, bo Duch serio pięknieje w oczach 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.