Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Fryz skaczący 1,8m.  👍
mary poppins, no powiem Ci, że dobre 😀 Od razu mi się humor poprawił 😀 Głupota, na to nie ma lekarstwa. Może dojrzeje, w końcu, acz czasem niektórym mitomania zostaje na całe życie...
desire   Druhu nieoceniony...
21 marca 2012 18:55
pod jeźdźcem 150 cm  💘 
taka okazja może się już nie powtórzyć ! i to za "tylko" 50 tysięcy  🏇
trzeba jej było zapytać, czy możecie konia jechać razem obejrzeć, albo chociaż inne fotki zobaczyć, albo żeby dała numer konta.
o rany... ja tez mam hit:
[quote=sandy2]1.Matka ma ster!Ogiery z dobrym pochodzeniem; pochodzenie potwierdzone badaniami genetycznymi; paszport itp.. 2.Miły robiony tuy !Jaki i matka i ojciec. 3. Matka ma pochodzenie fryzjerskie . Ojciec ma pochodzenie ślaskie( matka była ślaska a ojciec fryzierski) ale po badaniach wyszło ze jest rasowym tatą ! 4. Ogier nie był uznany ponieważ krycie nie było zapowiedziane , nawet nie wiedziałam nic o kryciu. Po prostu ktoś wypuścił ogiera na padok do klaczy .Mam jeszcze killka koni w rożnym wieku i rożne cenny. 5. ogier 2 letni moze pokryć klacz . 6.Zrebaki są po tej samej matce.Bo po urodzeniu jednego konia została ponownie pokryta! Tym razem uznany był 7. Poziom maja bardzo wysoki . Obydwa skaczą do 180cm. itp. 8. Maja paszporty, czipy, szczepienia irp.. 9. Pod jeżcem tylko 160cm. Wiec skaczą luzem .SKacza długie przeszkody , grube itp.. 10.Błysk musi mieć x2 wędzidła łamane pełne , zwykłe i dwie wodze bo na innych sie nie sucha potrzebuje mocnej ręki. 11. Obydwa konie sa podkute muszą nosić owijki albo ochraniacze! 12.Wszystkie konie maja zdrow ei piękne kopyta i noszą kalosze . zdjecia albo filmy jutro wyśle [/quote]
ja też chce konia z pochodzeniem fryzjerskim! będzie mi włosy układać! 😂
Hipp   Hipster Hippoland
21 marca 2012 19:54
Fryzjerskie  😍
.
czekam na filmy 😀
.
No, no. Noszą kalosze ! Tóż to najnowszy hit mody  😁
już widzę, jak ktoś pisał tego maila - otworzył stronę sklepu jeździeckiego i wpisał wszystko, co znalazł w dziale "dla konia" 😉 katija, spytaj jeszcze, czy muszą nosić konkretne czapraki, do tego pewnie żele, podkładki, futerka 🤣


o nie! Zobaczcie co mi odpisała..



RE: fryzy.
Od: sandi2 <sandi2@onet.eu>  (więcej) dnia: 21 marca 2012 17:19

sprzedane


🙄
to zapewne po moim mailu 😉 chociaż nigdy nic nie wiadomo, może ktoś je wstawi do swojej wirtualnej stajenki..
Pytanie tylko, po co ona się w to bawi, bo chyba nie liczy na to, że znajdzie frajera, który uwierzy w takie bzdury 🙂
zbyt łatwy dostęp do Internetu, zbyt wiele wolnego czasu.
powiem wam że padłam 😵 ale przynajmniej my mamy zabawę, a ona też ją ma 😂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
22 marca 2012 08:50
To ja już nie wiem- ojciec w końcu śląski, czy fryzjerski?  🙄
cieciorka   kocioł bałkański
22 marca 2012 10:32
A ogier nie nie był uznany, bo krycie dzikie 😀
Może to była ciąża bliźniacza, i jeden był wcześniakiem, a drugi spóźniony i marynował się trochę w brzuchu?
Ojciec pół fryz, pół ślązak, ale badania wykazały, że jest rasowy 😀
same hity. błagam, jak się wam znudzi podeślijcie jej linka :P
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/591

Hm. imię ?
i momentalnie pierwsze zdanie "grzeczny i bardzo przyjazny koń".
trochę to śmieszne.  😉
PumCass   zachowaj zimną krew!
22 marca 2012 11:20
AleksandraAlicja Moze chodzi o jakiegoś fryzjera ze Śląska?  🤣
dar trzeba mu znaleźć Hitlera do pary do bryczki  😁 Strach wsiąść, nie wiadomo gdzie poniosą.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 marca 2012 11:41
dar trzeba mu znaleźć Hitlera do pary do bryczki  😁 Strach wsiąść, nie wiadomo gdzie poniosą.


no miał ktoś wenę tfurczą

a tą stronkę widzieliście? Nie to że dziwne czy coś ale taka inna, i przyjemna wizualnie. I jeszcze te certyfikaty.

http://www.kondlaciebie.pl/categories.php
ElaPe, nie powiem - ładne tam konie, ale troszkę drogie.. :
http://www.kondlaciebie.pl/product-pol-91-Guarana.html
100 tys, to tyci za dużo.  🤔
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 marca 2012 12:29
no ceny ciekawe.

Z tym że to konie "ludzkie" są a nie ich: ludzie się tam wstawiają ze swoimi konikami na sprzedaż i pewnie sobie te ceny wymyślają

100 000 zeta za 2-latka w dodatku sp to interesująca cena 😲
ElaPe, już była ta klacz kilka stron wcześniej.

Powiem wam że nawet nie wiecie jakie często pieniądze płacą ludzie którzy mają kasę 🤣
Looknęłam w konie ujeżdżeniowe. Parę mnie chwyciło za oko, nie powiem. Ale Helatio E - śliczny młodzik  💘
klacz cudowna...! szkoda jej. 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się