Tabliczki na boksy- jakie macie?

Tą?
ash   Sukces jest koloru blond....
29 marca 2012 13:09
Dramka, chodzi o to, żebyś zamówiła tabliczkę z www.dostajni.pl
Są ładne, trwałe. Wzorów mają multum.
To już wiem ale potrzebuje pomocy teraz którą  🤔
ash   Sukces jest koloru blond....
29 marca 2012 13:17
http://www.dostajni.pl/indywidualna.html

podoba mi się : 3 i 5 od dołu, oraz 1 od góry
Mam wypaloną wzór staaaaaaaary  🙄 
Właśnie się zastanawiam czy do stajni typu angielskiego pasują tabliczki ? A moze w takim przypadku lepiej je umieścić wewnątrz boksu?
Dopóki są drzwi zamknięte to jak najbardziej pasują. Po otworzeniu niestety są zasłonięte, ale nic na to nie poradzisz. Wewnątrz konie szybko się z nimi rozprawią. Mamy tabliczki z dostajni.pl i kilka już było zmaltretowanych.
[quote author=el_Bandito link=topic=30346.msg1354100#msg1354100 date=1333029309]
Dopóki są drzwi zamknięte to jak najbardziej pasują. Po otworzeniu niestety są zasłonięte, ale nic na to nie poradzisz. Wewnątrz konie szybko się z nimi rozprawią. Mamy tabliczki z dostajni.pl i kilka już było zmaltretowanych.
[/quote]
Ech to raczej musimy się obejść bez tabliczek, bo zdarza się, że konie korzystają z padoku położonego bezpośrednio przy stajni.
Ja wybrałam wzór "IMPREZA"  😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
29 marca 2012 18:52
Właśnie się zastanawiam czy do stajni typu angielskiego pasują tabliczki ? A moze w takim przypadku lepiej je umieścić wewnątrz boksu?


u nas na boksach angielskich będą tabliczki "tablicowe" - tzn. namalowane na drzwiach prostokaty specjalną farbą, która imituje tablicę - i można na niej pisać kredą szkolną  😉
[quote author=zduśka link=topic=30346.msg1354345#msg1354345 date=1333043572]
Właśnie się zastanawiam czy do stajni typu angielskiego pasują tabliczki ? A moze w takim przypadku lepiej je umieścić wewnątrz boksu?


u nas na boksach angielskich będą tabliczki "tablicowe" - tzn. namalowane na drzwiach prostokaty specjalną farbą, która imituje tablicę - i można na niej pisać kredą szkolną  😉
[/quote]
Hmmm, a podasz mi nazwę takiej farby ?
armara to po prostu "farba tablicowa"  😉
Bischa   TAFC Polska :)
06 kwietnia 2012 19:22
Ech to raczej musimy się obejść bez tabliczek, bo zdarza się, że konie korzystają z padoku położonego bezpośrednio przy stajni.


A jakby powiesić nie na drzwiach, tylko przypuśćmy po prawej (naszej prawej, jak stoimy przodem do boksu) na ścianie? Czy one wychodzą na padok, który jest połączony z boksami, w sensie, że prosto z boksu na padok?
Elena   emocjonalnie elastyczna
29 czerwca 2012 18:31
Ja dzisiaj dostałam takie cudo  😍 tylko muszę ją jeszcze pomalować, żeby była ciemniejsza  🏇
A ja będę miała taką  😍
A ja mam taką, własnego projektu i wykonania🙂
Zdjęcie: juliadna
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-2roVZnmHZH0/UGmcbq1pclI/AAAAAAAAJmo/fhxtSVNaLoI/s800/Budgie3.jpg?gl=PL[/img]
Almika, bardzo ładna 🙂 w jakim programie robiłaś?
a w kilku chyba i to same jakieś takie niewyszukane...trochę w PowerPoint, Paint i jakiś edytor chyba Picasa.
Jest jedna mała niedoróbka, ale już mi się nie chciało poprawiać 🙄
czesc
ja zamawiam tabliczki na boksy tu [CIACH]
raczej nimi handlujesz i to jest reklama

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
13 lutego 2013 22:33
a ja bedę na dniach robić taką 😀

A robił ktoś tabliczkę z tym że projekt swój tylko wydruk na tabliczce PCV? Chodzi o to czy cenowo to jakoś wychodzi mniej niż te zamawiane przez internet 🙂

Ja mam aktualnie taką, z tym że sama ją zrobiłam i wydrukowałam w kolorze na dobrej jakości papierze, później ją za laminowałam . Cenowo wyszło to 5 zł, a wygląda bardzo fajnie i przez 4 miesiące  w ogóle nie widać śladów zniszczenia.

Jest boska!  😍
ja sobie wypaliłam taką   😀   polakierował chłopak  😅
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duze zdjecie
Moon   #kulistyzajebisty
16 lutego 2013 15:59
tyrytyry, bardzo ładna i ze smakiem zrobiona, szkoda, że imię taki długie i zachodzi "O" na ramkę ;-)

Jako, że drażnią mnie tabliczki z fotami, ostatnio w przypływie nudy zrobiłam taką tabliczkę, max prostoty, zero udziwniania:

Musi jeszcze trafić do laminowania, mam nadzieję, ze w tym roku to nastąpi...  🤣
tyrytyry ta tabliczka jest cudowna 💘
tyrytyry, w jakim programie tworzyłaś, bo jest piękna 😍
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 lutego 2013 19:57
tyrytyry, Almika cuda, cuda  😍
Ja mam zamiar niedługo wcielić w życie taki projekt  🏇
Moon, i tak powinno być - klasycznie i elegancko 🙂. Bardzo mi się podoba.
Elena bardzo ładny projekt, będzie świetnie wyglądać.
oj tam, za duże...  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się