rajdy długodystansowe- kalendarz na rok 2009, 2010, 2011

Po co piszesz do mnie na pw skoro i tutaj wszystko wywlekasz? Dla mnie ta dyskusja nie ma sensu. Wyraziłam swoje zdanie, do którego mam prawo. Pozdrawiam
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 kwietnia 2012 09:46
Zduśka ja też mam chęć na rajdy, możemy jechać razem do tej Rusi  😀


a masz konia pożyczyć ? bo mój jeden ma jajka, drugi zaawansowane COPD a trzeci jest ślepy  😁
Martolina, nie wywlekam, bo tu się rozmowa zaczęła przecież 🙂 chcę wyjaśnić ponieważ uważam za bardzo niesprawiedliwe zostawienie takiej powtarzanej opinii i to bez konkretnych argumentów, bez odpowiedzi i wyjasnienia.
Martolina -  trasa jest super !!! Wiem bo brałam udział nie raz . Innym uczestnikom z którymi rozmawiałam też się podobała.
A ty tu piszesz że słyszałaś  😵.
Przyjedz, pojedz ,a potem się wypowiadaj....
Potwierdzam co do trasy, byliśmy w zeszłym roku i w tym jak najbardziej również sie do Rusi wybieramy!
Martolina -  trasa jest super !!! Wiem bo brałam udział nie raz . Innym uczestnikom z którymi rozmawiałam też się podobała.
A ty tu piszesz że słyszałaś  😵.
Przyjedz, pojedz ,a potem się wypowiadaj....



nie rozumiem po co te nerwy... przeciez każdy ma prawo napisać co usłyszał, jeśli któryś z uczestników wyraził taką opinię. Ja równiez podobną opinię słyszałam, że trasa nie najlepsza, sama nie byłam to fakt, ale skoro tak słyszałam to mogę się tym podzielić. Może trasa się zmieniła, a może po prostu komuś się nie spodobała i tyle. Nie ma co się denerwować i naskakiwać na innych.
Pozdrawiam i życzę powodzenia na zawodach
Chyba poziom frustracji się wam podniósł trochę za wysoko. Każdy ma prawo napisać co słyszał, od tego jest forum
Bader - ja się nie denerwuje. Nie lubię tylko jak się głupoty , nie podparte konkretami , w dodatku zasłyszane powtarza... 🙂.
Uczestnicy rajdu , chociażby w tym wątku ,wypowiadali się bardzo pochlebnie.
Jeżeli komuś się nie podobało ( ma prawo) , to dobrze by było wiedzieć co. Może można by było porozmawiać z organizatorem i  coś poprawić  😉.
Orientuje sie ktos czy w tym roku bedzie rajd w Raciechowicach, bo w kalendarzu endurance.pl nie widze... 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się