Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 kwietnia 2012 22:41
ElaPe, A propos "product placementu" - czy gdzieś jest napisane że akurat ten młodziak jest na sprzedaż? 😉
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 kwietnia 2012 22:46
eee, yyyy, aaa, uuuu. No toś mnie zapędziła w kozi róg. No nie jest napisane  😡

Czyli wychodzi na to że jednak nie produktplejsment.
wątek zamknięty
efka jadę dopiero po Bogusławicach zobaczyć jak koń po tuningu chodzi i czy sobie poradzę 😁 może wtedy ktoś się zlituje i pofoci robala pode mną i Olcią.
Pocisk ma jakieś "papierowe" imię?
zaczynam rzeźbić Drapka i powiem Wam, że taki leniuch i starszy foszasty pan się zrobił, że szok, ja go łydką on nic, ja go batem a ten mi zadem tak, że Pola przy nim wsiada...do tego tu bażancik, tam sarenka, tu konik...no wielkie g..no z jazdy dzisiaj.Eh niech no Polka wróci, to wtedy będzie się starał 😁
wątek zamknięty
Pomagała nam M.G. i to była niestety pomyłka. duża


A pamiętasz co wtedy Ci szepnęłam  😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 kwietnia 2012 23:12
demon, czy Ty jesteś może właścicielką gniadego Demona który kieeedyś stał w Agmaji u niejakiego pana P? 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
25 kwietnia 2012 23:14
arivle, powodzenia! Może pan zdziała cuda 🙂

Fantazja, ja wsiadam od zeszłego tygodnia już, a dzisiaj nawet poskakałam 😅 Miałam obawy, że sama się gdzieś w sobie zatnę, zwłaszcza na okserach <w okser spadłam na rozprężalni>, ale Gadzik pokazał, że nie ma się czego martwić 😉 Zawody na razie chwilowo odpuszczamy, musimy trenera zmienić, i zobaczymy jak dogadamy się z nowym. Wtedy jeszcze raz lub dwa pod trenerem, a potem ja wracam na parkury 😉
A co z Twoim zabieraniem konia do Włoch? Wypaliło?
wątek zamknięty
tak
wątek zamknięty
EfkaKrzysia też trzymasz w Centurionie? Na pewno znasz Anetkę W., od jej klaczy jest mój Matador. A ja dorastałam pod jej okiem, Milusia zresztą też 😀
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 kwietnia 2012 07:25
Koniczyna a Anetka jest teraz w Wawie??
wątek zamknięty
Bjooork tak, pracuje w Centurionie już prawie rok. Pisałam Ci gdzieś o tym wcześniej ale pewnie nie przeczytałaś.
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 kwietnia 2012 08:09
EfkaKrzysia też trzymasz w Centurionie? Na pewno znasz Anetkę W., od jej klaczy jest mój Matador. A ja dorastałam pod jej okiem, Milusia zresztą też 😀


Krzyś jest kilometr od nas, jeszcze ma dziecinstwo, choc juz nie dlugo i zabieramy go do nas do pracy.  Aneta jest cudownym aniołem i na stałe w Centurionie juz od półtora roku.
Efka, komentarzami się nie przejmuj, bo ja mam wrazenie ze szlag niektorych trafia jak pokazujesz inne słowo na "P", bardzo pozadane acz trudne do wykonania - "PROGRES" 🙂

edit>literowka
wątek zamknięty
cieciorka, my się znamy już ponad rok, a jesteśmy ze sobą od sierpnia 2011.
Klami, tu jest jak w bajce 😀
ma humorki ten Twój Ogr
Lov, widziałam przed chwilą przejazd z Jaszkowa na fb, fajnie szedł, a Ty rozskaczesz się i oksery nie będą straszne, to tylko kwestia czasu, ale pamiętaj że to młodziak, a czemu zmieniacie trenera?
a Fantazja wyjedzie... nie wiem kiedy, czekamy na transport jak będzie przy okazji, bo 1500euro płacić to dużo dla mnie
lostak, Aneta pracuje w Centurionie?????? wow, nie wiedziałam
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2012 08:55
Karla 🙂, a kiedy jedziesz? będę z aparatem w ciosnach więc w dzień, kiedy nie mam sama treningu albo się nie pokrywają mogłabyś mnie zwinąć to chętnie pofocę  😎

ładna pogoda się robi. niech taka do poniedziałku chociaż będzie  🙇
wątek zamknięty
Karla🙂 strasznie jestem ciekawa Polki po "tuningu", toż to bliska rodzina mojego łobuza🙂 i czekam na zdjęcia! 🙂

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 kwietnia 2012 12:24
a ja jezdzilam i moj kon jest ZLOTY!!! ale jakie mam zakwasy dzisiaj to dajcie spokoj...
i moze niedlugo zdjec sie dorobimy 😀

Efka wez idz ze swomi krzywymi lachami nie reklamuj sie na forum co? i szykuj aparat na weekend! 😉
wątek zamknięty
demon człowiek uczy się na błędach. Na całe szczęście tu błędem była tylko kasa, nic więcej. A z problemem sobie w końcu poradziliśmy  🙂  🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2012 12:45
idz ze swomi krzywymi lachami

nie no " łachy " są przepiękne, najładniejsze i w ogóle najlepsze  z całej wsi 😉 -  więc niech przecież ozdabia forum wszędzie gdzie tylko możliwe ciesząc oko forumowiczów 🙂 
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 kwietnia 2012 12:53
tak juz absolutnie szczerze, to uwazam ze w porownaniu do Efki, wiele osob na forum duzo bardziej i czasciej zalewa forum zdjeciami swoich podopiecznych. nierzadko brzydszymi i przedstawiajacymi gorsze jezdzieckie obrazki. dziwi mnie zatem Elu to ze Ty jako naczelny pieniacz volowy pilnujacy tak bardzo tego zeby kazdemu wszystko i po rowno, akurat Efki sie uczepilas. bo wrzucila rozne zdjecia tego samego konia fo dwoch tematow.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2012 12:58
tak juz absolutnie szczerze, to uwazam ze w porownaniu do Efki, wiele osob na forum duzo bardziej i czasciej zalewa forum zdjeciami swoich podopiecznych. nierzadko brzydszymi i przedstawiajacymi gorsze jezdzieckie obrazki. dziwi mnie zatem Elu to ze Ty jako naczelny pieniacz volowy pilnujacy tak bardzo tego zeby kazdemu wszystko i po rowno, akurat Efki sie uczepilas. bo wrzucila rozne zdjecia tego samego konia fo dwoch tematow.


Toć mówię przecież mówię: niech wkleja i cieszy nasze oczy 🙂



wątek zamknięty
Wrzucę mojego brzydala w takim razie dla zachowania równowagi w przyrodzie 😉

Poniedziałkowy, z treningu początkowo kiepskiego, z dobrej końcówki oczywiście zdjęć nie mamy 😉



edit.
efka co to za zwierzak? Również ze Starej Wsi?
kujka nie wybieracie się nigdzie z Gilkiem w drugiej połowie maja? Bo stoisz teraz tak blisko nas, że grzechem byłoby nie wpaść i nie zobaczyć was na żywo 😉 Btw. czy ty od pociągu idziesz na piechotę do Złotkowskich?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 kwietnia 2012 13:16
ElaPe, a to pardon! 😉

Mo. B. jaki fajny Encjan! czy on jeszcze wysiwial po zimie?
a jak poszlo na konsultacjach z B? co ciekawego mowila?
ja od zawsze na piechotke takze i tą razą... czesto idac z pociagu widze dziewczyny z Iskierki 🙂
jeszcze nie mam planow na maj, ale nie sadze bysmy sie gdzies wybierali, kiedys chetnie do Was wpadne!
wątek zamknięty
..tak może trochę nie w temacie  😂  ...sobotni Albin przed treningiem  🙂
bardzo fajnie chłopak chodzi po przerwie, a niedługo wraca na parkury 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 kwietnia 2012 13:54
Mo B., tak, pół brat karuska 🙂
kujka, w końcu odwiedziny ciotki która Krzysia widziała za czasów źrebięcych 😉
wątek zamknięty
Uhhhh trochę mnie tu nie było 🤬 , głównie z powodu egzaminów które właśnie dzisiaj zakończyłam <uf nareszcie> zaległości sumiennie nadrobiłam  🤣 w kąciku aż 'pachnie' wiosną, super zdjęcia dziewczyny!
od jutra po niespełna rocznej przerwie od sumiennych treningów wracamy do gry pod okiem Koniczki już nie mogę się doczekać  💃 tak bardzo brakowało mi systematycznego jeździectwa!!
Konia nie widziałam od ponad tygodnia więc jutro uciekam ze szkoły i z rana jadę do zwierza odstresować mózg i zapomnieć o nauce...
Wrzucam parę fotek oczywiście by Mąka z zaległej sesji <bo była chyba ze 2 tygodnie temu ale w natłoku zdarzeń nie mogłam ich wstawić  😫 >
<niuch niuch> -Mleczyk? -tak książę, ostatni w tym sezonie 🙂

masz cukierka? daj cukierka!

zadziora mała ja pozować nie będę!


Pozdrawiam kącik! i więcej nie zaśmiecam  :kwiatek:
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2012 18:16
Cordkowa: słodki ten twój koniczek a a i zdjęcia przyjemne 🙂 Wygląda na grzeczniutkiego.
wątek zamknięty
Dorobiłam się dziś paru zdjęć z Arkiem, jeździło mi się całkiem przyzwoicie, lubię czuć, że Arek się stara 😉

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg812/scaled.php?server=812&filename=img5657a.jpg&res=landing[/img]



[img]http://desmond.imageshack.us/Himg689/scaled.php?server=689&filename=img5641s.jpg&res=landing[/img]

I obiecane zdjęcia drugiej podopiecznej- Cherokee 😉 Wsiadłam na nią pierwszy raz, z powodu obtarcia na oklep. Była bardzo grzeczna, choć z początku czułam się jak na tykającej bombie 😁
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg441/scaled.php?server=441&filename=img5686j.jpg&res=landing[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg35/scaled.php?server=35&filename=img5710n.jpg&res=landing[/img]

Pozdrawiam :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 kwietnia 2012 18:31
Atamanka, IMO duzo fajnieksza niz siostra!

Efka, ej ale zima tez bylam,wiec bez przesady z tym "w koncu" 😉
wątek zamknięty
ElaPe tylko wygląda  😎
wątek zamknięty
kujka szczerze mówiąc też bardziej mi się podoba, jest dużo mniejsza i o wiele bardziej wyluzowana, fajnie się ogólnie zapowiada 😉
wątek zamknięty
ElaPe, Mąka dokładnie tylko wygląda, zapytajcie koniczki co ostatnio wyprawiał kiedy na nim  jeździła 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.