Końska rewia mody cz.VI (2012)

arivle  super Rudej  😍
kortina  oooo,tak , o wiele lepiej  :kwiatek:
PS. jutro będę rano w stajni(ha,więc nikogo zapewne nie będzie,mogę trzaskać fotki :P) , więc co zabrać do obfocenia Cypka ?
Zastanawiam się nad Cobaltem,Cognackiem,Butterem,Hortensią albo Rafblauw? Amber,Sangria?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 maja 2012 22:15
Arivle, jest szał a Ruda wygląda obłednie!!!! 😵
wątek zamknięty
zalcia97 Cognac, Sangria i Butter  😀
wątek zamknięty
arivle, szał! 😜 owije też yellow?
wątek zamknięty
arivle, szał szałów dosłownie 😜 I Ruda wygląda super 😍
zalcia, Hortensia i Butter 😉
Mi się jutro może uda obfocić Pielgrzyma w Ance, co wziąć? Amber, Indian Red, Coffe czy Maize? 😀
wątek zamknięty
gabb. chcę zobaczyć mojego byłego maiza na Pieluszu! 😀 zdecydowanie!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 maja 2012 22:44
Isabelle, Zalcia97, Zairka, Zonk, Gabb.  :kwiatek:
Zonk, owijki od kompletu, teź yellow.
wątek zamknięty
Mireczek w ES'ie Sezam/Peackok, z dwoma owijeczkami pasującymi do Peackok - firma BlackMare




przez myśl nawet chodziła mi sprzedaż tej szmaty  🤬 dobrze, że ją odkurzyłam, bo znów się zakochałam! 🙂😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 maja 2012 08:41
kortina, fajny pomysł na takie zdjęcie - nawet jesli kimś zainspirowany 🙂

arivle, super! 🙂
wątek zamknięty
Nirv idealnie !
wątek zamknięty
vermouthowa, dzięki 😉 jeszcze muszę dorwać jakieś owijki które będą pasowały i będą w ilości 4 😉
wątek zamknięty
Livia dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 maja 2012 09:51
Arivle, w KR się juz zachwycała, ale wydaje mi się że to z kłusa fajniejsze. Chociaż... Ale moc jest! No i Ruda została forumową legendarną Legendą  😍
Zalcia aaa! Super foty! Ten Denim super, ale jak taki szmatławiec to nie ma sensu się za nim oglądać.
Młodego fota -love!  Ja proponuję maize, sangrie i cognaca 🙂
Nirv i Ty chciałaś sprzedać to cudo?  🤬 Pams wygląda przecudownie w nim! Tylko fakt skompletuj owijasy 🙂
Korina ja uwielbiam foty inne niż pozowane! No ale nie mam za bardzo jak mieć taki terenowych cz ekspresyjnych jak na foto młodego Zalci czy jakieś łąkowe galopowe. Może kiedyś...

I sugestia ode mnie: jasne kolory w dni pochmurne jak o większość nawych Anek: butter,maize itp.
ponieważ jasne kolory łatwo przepalić i takie ostre słońce🙂
wątek zamknięty
juliadna, taaak, miałam taką chwilę, że o tym myślałam... w zasadzie wszystkie szmaty prócz 2,3 chciałam sprzedać 😉
wątek zamknięty
Arivle obłęd!! A kobyła wygląda pięknie!  😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 maja 2012 10:51
Nirv no widzsz,niepotrzebnie 🙂

Dziś anky graphit czy może bezszalowy komplet Lemon eskadrona, mogę go założyć w komplecie z szarymi owijkami. Albo poprawić foty aubergine? To zależy też od pogody, ale powinno się udać, tylko nie mam weny co dziś włożyć...
wątek zamknięty
Anky graphit na lolku będzie szał 🙂
Lemon dziś pewnie wyjdzie prześwietlony przez to słońce... chyba, że u Ciebie nie daje czadu tak to słoneczko.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 maja 2012 10:57
Akzzi u mnie właśnie jest buro i ponuro. I dlatego chciałam obfocić. Ale zobaczymy na miejscu 🙂 jak o 16 będzie słońce to idzie grafhit a jak będzie buro to lemon. Tak chyba zrobię 🙂
 
wątek zamknięty
O o będzie dobre rozwiązanie 🙂

A tak w ogóle... otrzymałam komplet Anky sand i... myślałam że to jest taki ciepły kolor, a on niemal taki sam jak ES sesame...;/
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 11:09
zalcia, świetne zdjęcia, szczególnie Lando. 🙂

Ja mam wczorajsze ANKY coffee w ogromnym słońcu w południe. Chyba jedyny moment, gdzie ten kolor robi się cieplejszy. Zdjęcia wklejam kilka postów niżej. 🙂
wątek zamknięty
dziewczyny czy to tylko u mnie zdjęcia Emptyline są takie mega ciemne  👀? Innych osób są normalne... A np na zdjęciu w navy to nic nie widzę, tylko ciemną plame..
wątek zamknięty
akzii, nie tylko u ciebie, ja muszę wytężyć mocno wzrok, żeby dokładniej coś zobaczyć 🙁
Nirv, chciałaś sprzedać to cudo, a ja chciałam je od ciebie kupić. 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 11:17
U mnie jest normalnie, ale mogę je rozjaśnić. Kwestia kalibracji monitora niestety.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 maja 2012 11:21
Emptyline u mnie też są totalnie ciemne. Jak i na laptopie jaki i na telefonie.  A na zdjeciu navy to juz nic nie widać.
wątek zamknięty
U mnie fotki emptyline są normalne, no może minimalnie zbyt ciemne, ale ja tam wszystko widzę.  🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 11:38
Lepiej? 🙂

Polopad Navy


Anky coffee



wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 maja 2012 12:09
E. jeszcze troszeczkę jaśniejsze by mogły być  🙂
Nekanowa ale u mnie Twoje fotki też są troszkę za ciemne 🙂
wątek zamknięty
juliadna, to chyba rzeczywiście przydałaby się kalibracja monitora, bo u mnie moje fotki są wręcz czasem za jasne...  😁  🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 12:21
Nekanowa, u mnie też. Na telefonie są ciemniejsze, ale ciągle widoczne.

Słuchajcie, tu nie ma szansy, żeby wszędzie było dobrze, także bym się wybitnie nie przejmowała. 🙂
wątek zamknięty
kortina ja też już jakiś czas temu się zainspirowałam  😁 dobry sposób na prezentację szmatek

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.