Gdzie i komu surowego konia do zajazdki?

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2012 08:54
_Gaga, a widziałaś to " 😉" na końcu wrotka wpisu? 😉
widziałam, chociaż wzięłam to raczej za  "😉" dotyczące "nie muszenia" zajeżdżania  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2012 08:57
IMO dotyczyło całości, koniec OT 🙂

Mazowieckie:
Bardzo fajnie pracuje z młodymi końmi (od całkowitych surowizn poczynając) Małgosia Maciejewska (www.szinuk.pl). Niemal na co dzień oglądam jej pracę i widzę efekty. Dużo spokoju i wyczucia oraz lata doświadczeń. Koniki wychodzą spod jej ręki z dobrymi podstawami w pracy pod siodłem.
Polecam.
Ja się nie bałam. Wsiadałam sama, najpierw na oklep, potem stęp, kłus. I oddałam konia do zajazdki, ponieważ nie chciałam go "popsuć".
I żałuję. Nigdy więcej tego nie zrobię. Kasa wyrzucona, koń zestresowany. No ale mądry polak...
Ja mogę powiedzieć komu nie oddawać w wlkp. 😉


Jeśli chodzi o osobę, jaka Ci polecilam- to sorry  :kwiatek:
Z zewnątrz wyglądało to zgoła inaczej...
Mam nadzieje ze obecnie lepiej trafilas
Dodofon, nie ma sprawy, po prostu dobry PR 😉  :kwiatek:
kasiasci   www.alfahorse.pl
15 maja 2012 14:56

Mazowieckie:
Bardzo fajnie pracuje z młodymi końmi (od całkowitych surowizn poczynając) Małgosia Maciejewska (www.szinuk.pl). Niemal na co dzień oglądam jej pracę i widzę efekty. Dużo spokoju i wyczucia oraz lata doświadczeń. Koniki wychodzą spod jej ręki z dobrymi podstawami w pracy pod siodłem.
Polecam.


Gosia jest na pewno godna polecenia !!! Bardzo dobrze pracuje z końmi .... i jest świetną osobą  😀
Miło Ciebie znów tu wiedzieć Kasiu  😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 maja 2012 15:14
Znam osobę w stajni na Podlasiu, okolice Białegostoku. Fajnie zajeżdża młode konie, ale już dalszy tok i styl jazdy mi się nie podoba. Ale widziałam, jak ujeżdżała młodą kobyłę i mi się podobało.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 maja 2012 15:43
[quote author=Thymos link=topic=88128.msg1402007#msg1402007 date=1337068334]
Ja się nie bałam. Wsiadałam sama, najpierw na oklep, potem stęp, kłus. I oddałam konia do zajazdki, ponieważ nie chciałam go "popsuć".
I żałuję. Nigdy więcej tego nie zrobię. Kasa wyrzucona, koń zestresowany. No ale mądry polak...
Ja mogę powiedzieć komu nie oddawać w wlkp. 😉


Jeśli chodzi o osobę, jaka Ci polecilam- to sorry  :kwiatek:
Z zewnątrz wyglądało to zgoła inaczej...
Mam nadzieje ze obecnie lepiej trafilas
[/quote]

w związku z powyższym może niech polecają  osoby któtórym konie dana osoba zajeździła. A nie że marketing, bo ktoś słyszał.
ElaP, tylko, ze ja nie słyszałam, ale widziałam na codzień jak owa osoba pracuje z końmi.
Nie miałam z nią nic wspólnego, ale praca jaka widziałam - a było to bardzo często podobała mi sie.
Przykład:
Ja tez jeździłam kilka lat w stajni xx, kupiłam konia - wstawilam do stajni xx i po 2 mies zwialam...
Bo to co było ok dla mnie jako szkolkowca, było nie do zaakceptowania jako dla właściciela końia...
Czyli niestety trzeba doświadczyć....
Ja również polecam Sulbiny, trafił tam już trzeci nasz koń i za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni. Opieka chyba lepsza niż w domu  😍
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 maja 2012 06:38
A tak trochę z innej beczki - komu w mazowieckim oddać konia do przyuczenia do chodzenia w zaprzęgu? 🙂 Koń 7 letni, jako 3 latek chodził w bryczce, w parze. Od 4 lat nic nie ciągnął, chodzi pod siodłem. Polecicie kogoś? 🙂
Podpinam się pod pytanie LatentPony

Wiem, że pod Sochaczewem mieszka pan Roman Kusz. Jagodne też się baaardzo reklamuje i wszędzie.
Może ktoś wie czy p. Bukowski z Milanówka (ten handlujący końmi) jest godny polecenia??? W amatorskich zawodach startuje z powodzeniem...
Może ktoś z Warki? Nowy kierownik stajni dość sensowny w tym temacie.
Znam osobę w stajni na Podlasiu, okolice Białegostoku. Fajnie zajeżdża młode konie, ale już dalszy tok i styl jazdy mi się nie podoba. Ale widziałam, jak ujeżdżała młodą kobyłę i mi się podobało.

jak można fajnie zajeżdżać dobrze młode konie jak się nie umie dobrze, poprawnie jeździć ...
jeśli to nie tajemnica kto to taki to napisz mi na prw bo szukam kogoś do młodej ...
A ten nowy kierownik Warki się nazywa???
Andrzejewski.
Kusza polecam, Kozlowskiego ale Jacka w Zbyszko i Sebe Bogacza. Co do Bukowskiego to srednio podoba mi sie zarowno styl na czworoboku jak i sposob pokonywania przeszkod na maratonie.jak juz komus dawac bryczkowca to tylko w dobre sprawdzone rece
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
16 maja 2012 12:00
Moze i p. Bukowski ma sukcesu w amatorskich ale sposób w jaki obchodzi się z końmi ... nawet kota bym mu nie dała.

- Warka
- http://www.andiablo.pl
- swojego czasu SO Bogusławice ale nie wiem czy ciągle

[quote author=Karla🙂 link=topic=88128.msg1403163#msg1403163 date=1337165999]
Andrzejewski.
[/quote]

Pawel, swego czasu z Boguslawic?
w mazowieckim to możecie sobie nawet ponarzekać a na podlasiu to nie ma ludzi zajmujących sie "prawdziwym" zajeżdżaniem młodziaków
[quote author=Karla🙂 link=topic=88128.msg1403163#msg1403163 date=1337165999]
Andrzejewski.


Pawel, swego czasu z Boguslawic?
[/quote]
Już dobry czas poza stadem, o ile się oreintuje obecnie Sielanka-Warka, ale montana musi potwierdzić.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
16 maja 2012 23:39
arimona, galopada, armara będę wdzięczna za szersze opisanie Sublin na priv, w miarę możliwości po założeniach poczatkowych wątku 🙂
z góry dziękuję  :kwiatek:
może się zdecyduję wyjechać poza warmię i mazury 😉

a tak ogólnie, może ktoś z warmii i mazur może coś/kogoś plecić?  🤣
Czy w stajni Palamo ktoś pracuje z końmi do zaprzęgu???
Ja mogę z czystym sumieniem polecić stajnię na północy Polski (pomorskie), zajazdka i przygotowanie na MPMK w ujeżdzeniu, znam tą stajnię od wielu lat od kuchni i gdybym zamiast wsiadać sama miała dać konia do zajazdki, to nie zastanawiałabym się dwa razy. Żeby nie było, że reklama, to szczegóły na PW.
agull   Dążąc do celu
17 maja 2012 13:32
Ja też mogę jak najbardziej polecić Sulbiny. Podoba mi się indywidualne podejście Marty i Artura do każdego konia z osobna i dostosowanie pracy (czasu i tempa zajeżdżania) do każdego konia indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona, że oddałam właśnie im moją Rudą i szczerze polęcę miejsce i ludzi dalej.
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2012 13:43
karolina_, nie przesadzajmy, przecież tego dotyczy wątek 🙂
Jak w szmatowym ktoś pyta i trwały czerwony czaprak i dostaje odpowiedź, to odpowiadający jest posadzany o reklamę? Nawet jeśli tam jeździsz, to obserwujesz co sie tam dzieje i uważasz że dzieje się słusznie, to polecasz 🙂
To ja polecam [url=http://213.76.149.171:8044/index.php?show=sport]Macieja Głuszka[/url] (wielkopolska)  😅

Podpisuję się rękami i nogami! 🙂
W lubuskim, dokładnie Zielona Góra jest ktoś godny do polecenia? Szukam pilnie
Jest, w Drzonkowie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się