Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nie dziwi was to, że na stronie tego sklepu nie ma żadnej informacji o tych bonach  🤔 Coś mi tu nie pasuje ???


Nie pasuje, nie kupuj  ❗
Kurcze, szkoda, że są już tylko te po 29zł. A kiedy i ile dorzucili tych za 49?
Magdzior Kontaktowałam się telefonicznie ze sklepem, łączą zamówienia - nie trzeba płacić 2 przesyłek.
Uuu pousuwali większość promocji... Pewnie kupon obejmował cały asortyment, również przeceniony. W sumie to się nie dziwię  😉
Szkoda,że nie ma już tych bonów za 99 zł ;-(
Z chęcią bym skorzystała...
Było brać jak były 😉
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2012 08:41
Napisali mi, że nie łącza zamówień i trzeba zapłacić osobno za przesyłkę. Czyli będę płacić 3 przesyłki bo mam 3 zamówienia na ten sam adres. Faaaajny sklep.
Hej 😉 czy jeszcze mogę kupić ten kupon i bez problemu go zrealizować?: )
A ja mam cykora...napiszcie co kupujecie i czy paczki docierają  🤔


Docierają  🤣 🤣 Właśnie mi schokomol przyleciał i owijasy + kilka drobiazgów, jeszcze jeden bon mi został 💃 ten za 49
Gdybym wiedziała że tak dobrze to wyjdzie kupiłabym więcej.

Kontakt też miły
marta_sz dzwoniłam właśnie przed chwilą do kupbon.pl i powiedzieli,że można zrealizować trzy identyczne bony z jednego konta 🙂 mam nadzieję ze wiedzą co mówią bo zamówiłam 3 za 49 zł i szkoda mi będzie je stracić 🙂.


mam informację ze sklepu:

"witam, bony mozna zakupic 3 rozne, jedno zamowienie = 1 bon, co oznacza ze nalezy zrobic 3 zamowienia

w sklepie stacjonarnym rowniez mozna zrealizowac bon"

pozdrawiamy
zespol beckersport.pl



dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2012 09:14
Czy komuś jeszcze każą płacić za każda przesyłkę osobno? Mi napisali , że trzeba zapłacić za przygotowanie paczki stąd każde zamówienie nawet na ten sam adres musi być opłacone osobno.
Tak ja już pisałam że tak zrobiłam.
Dziwi mnie to o tyle że nie jest to zarobek dla nich, co byłoby zrozumiałe tylko dla obcej firmy kurierskiej... Ale może ktos to przemyślał i dostają jakieś zniżki za przesyłki nie mam pojęcia 🙂
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2012 10:36
Szczerze powiedziawszy to mam niesmak po czymś takim bo nigdy w żadnym sklepie się z czymś takim nie spotkałam.
To spore masz wymagania skoro 16zł dodatkowe powoduje większy niesmak, niż radość z zniżki 200zł 😉
Nie dogodzisz...  😵
wolny rynek mamy, nie podobaja sie warunki - nie trzeba korzystac🙂
99zl upustu - te ewentualne 13 zl to i tak jestes 86 zl do przodu.


a  mi właśnie anulowano przesyłkę i nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć dlaczego  😵
a moje zamówienie już jest gotowe i czekam na mnie w sklepie  😅 fajnie, bo też się trochę obawiałam czy z tymi bonami wszystko ok  😉
A ja chciałam kupić trzy bony o nominałach 49zł,zamówiłam,dzisiaj miał być przelew pieniędzy i czego się dowiedziałam ?
Na infolinii kupon.pl powiadomili mnie,że oczywiście,mogę zamówić trzy bony o takich samych nominałach,nie ma problemu,wysyłam 147zł (bony 3x49zł) i dostaje trzy kody.
Dziś w sklepie beckersport dowiedziałam się,że jest to niemożliwe,kupbon.pl mieli jakiś problem z systemem i dało się wykupić trzy bony o takich samych nominałach,a nie powinno tak być,możliwość kupna drugiego takiego samego bonu powinna być zablokowana.
Ciekawa jestem wyjaśnienia,bo Pan z infolinii po moim telefonie obiecał,że jutro porozmawia ze sklepem bo sam nie rozumie sytuacji i że mogę sobie przecież kupić nawet 20 takich samych bonów jak chce  🤔 .
Milenchen, to wykorzystaj na najbliższą rodzinę i po sprawie. Fakt, regulamin nie był zbyt czytelny w tej sprawie, sama się nad tym głowiłam.
"Mozesz wykorzystac maks. 3 bony. Kazdy z kupionych
przez Ciebie bonów obejmuje inny z dostepnych wariantów"
"Mozesz wykorzystac maks. 3 bony. Kazdy z kupionych
przez Ciebie bonów obejmuje inny z dostepnych wariantów"


I to mnie zastanawiało,może poprostu zbyt mi zależało akurat na tych trzech bonach po 49zł,bo głowiłam się,czy "inny z dostępnych wariantów" znaczy tyle,co każdy w innej cenie,czy tyle,co np. 2 w cenie 49zł,a jeden w cenie 99zł 🙂 i tu mój kolejny błąd,bo zadzwoniłam do kupbon.pl zamiast do beckersport. No nic,jakoś to rozwiąże ale mam nauczkę,żeby dzwonić do sklepu,którego oferta dotyczy 🙂

Quanta tak właśnie chyba zrobię 🙂
warto czytać zasady przed kupnem  😉
Hm.. a czy to o czym piszecie powyzej - oplata za kazda paczke itd dotyczy bonow o tej samej wartosci czy jesli mam dwa bony o roznej to tez dwa razy place przesylke? Pytam bo zrobilam dwa zamowienia, zaplacilam za przesylke narazie jedna i napisalam do sklepu z pytaniem korzystajac z formularza na stronie ale mi nie odpisuja, a wam widze ze tak... 🤔wirek:

edit: ok juz wszystko gra, na maila nie odpisali ale widze ze status zamowienia mam jako wyslane wiec wszystko w porzadku.
dzis dostalam nastepujacego maila

"Komentarze do twojego zamówienia:
Witam,
z powodu braku paszy u dostawcy jesteśmy zmuszeni anulować Pani zamówienie.
W tej sytuacji możliwa jest zmiana zamówienia na inny produkt lub zwrot pieniędzy.


Zespół BeckerSport"

dodam, ze korzystajac z kuponu zamowilam pasze spillersa, ktorej cena w sklepie wynosila wczoraj 74 zl [granulat slow release] - jest to standardowa cena tej paszy w Polsce. Status byl : towar dostepny w magazynie
Poniewaz, zostalam zachecona do zmiany zamowienia postanowilam wybrac inna z pasz Spillersa i tu, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu sklep podniosl ceny na caly asortyment pasz srednio o 20 zl na worku!!!! w ciagu jednego dnia!!! pasza w formie granulatu slow release jest wciaz dostepna tyle, ze po 94 a nie 74 zl :-))))))))))
0lla faktycznie  😲
ja wzięłam Senior Maintenance Mix za 86, a teraz jest już po 106... chyba dotarło do nich, że trochę źle to wykalkulowali  🙄
ciekawe czy Twoje zamowienie tez zostanie anulowane... pytanie na jakiej podstawie? przeciez te pasze sa na biezaco sprowadzane...
zreszta moja pasza wciaz figuruje jako dostepna tyle, ze zrobila sie o 20 zl drozsza
0lla moje jest już skompletowane, potwierdzone telefonicznie, jutro odbieram osobiście.
Bardzo nieładnie się zachowali w stosunku do Ciebie. Ja bym się na Twoim miejscu kłóciła.
Olla mi nawet nie wytłumaczyli dlaczego anulowali. A towary, które zamawiałam są nadal w tej samej cenie.
rozumiem, ze zproponowali Ci zwrot pieniedzy za bon rowniez?
Pasze Pavo i Dodsona maja aktualnie w sklepie Beckera srednio o 20 zl drozsze na worku niz w innych sklepach internetowych....
Czy ktos zauwazyl aby jeszcze jakis inny asortyment podrozal na taka skale w przeciagu ostatniego dnia we wspomnianym sklepie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się