sklepy internetowe

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 czerwca 2012 19:20
Nigna, to żart ?? 😲 😲 😲 😲 Masakra...
jasne ze zgłoś to na allegro, oni Ci pomogą (od tego są) żeby takiego człowieka zablokowali i ostrzegli innych kupujących przed tym złym człowiekiem ;/ ubliżanie jest karalne  👿
jasne ze zgłoś to na allegro, oni Ci pomogą (od tego są) żeby takiego człowieka zablokowali i ostrzegli innych kupujących przed tym złym człowiekiem ;/ ubliżanie jest karalne  👿

Tak nawiasem mówiąc - owszem jest karalne jak się ma dowód na ubliżanie. Bo inaczej, to można jedynie powkurzać się prywatnie

Nigna - przewde wszystkim zrób sobie zrzut z ekranu aukcji - póki facet tego nie usunął.
Nie gadaj z nim przez telefon tylko załatwiaj to pocztą elektroniczną.
Możesz go straszyc negatywem ale ........przez e maile. Pr5zynajmniej będziesz miała czarno na białym jego tłumaczenia.
Gadaniem przez telefon niczego nie osiągniesz.
Oczywiście należy zgłosić (i to szybko) oszustwo do Allegro.
matko szkoda gadać... masz święte prawo wystawić mu negatywa tylko nie rozmawiaj z nim przez telefon niech maile pisze wtedy masz podkladke i możesz to zgłosić i najlepiej na policję. a delikwenta zablokuj wtedy automatycznie będzie kierowało go na pocztę głosowa.
Moim zdaniem to po prostu kwestia nie dogadania się.
Ja bym naczółek odesłała z danymi do zwrotu kasy.
Na zwrot towaru zakupionego przez neta masz 10 dni i nie musisz nawet podawać powodu.
Gdyby kasy nie oddał wtedy zgłosiłabym do allegro.
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 czerwca 2012 21:23
Tu nie chodzi już o ten naczólek tylko o to jak gościu mnie potraktował. On na maile nie odpisuje ,chyba wie że to byłby dowód .Niestety rozmowy nie nagrałam bo już by wylądował na policji. Dla mnie to ewidentna próba oszustwa . Specjalnie wstawil zdjęcia 3 nazółków, pisał w liczbie mnogiej a ostatecznie jak ktoś do niego wyskoczy gdy dostanie paczkę ( a wiele osób tego nie zrobi ) to dzwoni ze zapomniał poinformować że na aukcji jest tylko 1 naczółek.  Na allegro zgłosiłam , wystawiłam mu też negatywa , oczywiście też  otrzymałam zwrotnego :-)  w każdym razie uwaga na niego. Może wpisze go w nieuczciwych ?
wpisz wpisz🙂 w razie co niech sie na poczcie nagrywa😀
duży + dla www.mksklep.pl ekspresowa wysyłka, zamawiałam w piątek, dzisiaj paczka u mnie  🏇
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 lipca 2012 11:35
oczywiście plus dla p.Podkowy : ) podkowa-liny.pl
Szybka wysyłka, biotynka wygląda super ; )
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 lipca 2012 10:56
+ dla:

bergo i mksklep super kontakt. Byłam cały czas informowana o statusie zamówienia. Bardzo polecam  🙂
[font=Verdana]+[/font]dla Animalii. Jak zwykle szybko i super sprawnie. Powiadamianie smsem o odbiorze to świetny pomysł.
[font=Verdana]+[/font] dla p. Podkowy (podkowa-liny.pl). Zamówienie złożone wczoraj w południe, dzisiaj rano już u mnie w domu.  😲
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 lipca 2012 19:20
plusik dla konik.com.pl - jak zwykle bez problemów i szybciutko
Ja również toczę walkę z Okser.pl 😵
Zamówienie poszło 10 czerwca, pieniądze dzień później. Gdy po ponad dwóch tygodniach spytałam o moją przesyłkę, okazało się, że nie ma i nie będzie czapraka  którego zamówiłam. Zaproponowano mi inny w tym kolorze. Poprosiłam o zwrot pieniędzy za czaprak i wysłanie pozostałych rzeczy. Znowu tydzień oczekiwania. Pytam ponownie o przelew i paczkę. Okazuje się, że nie mają jeszcze książki. Proszę o wysłanie reszty rzeczy i dosłanie książki. Paczka doszła po 3 dniach. Pytam za jakiś czas o książkę, ale okazuje się że podczas przesyłki do nich została uszkodzona i zamówili nową, więc muszę trochę poczekać. Przelew również do mnie jeszcze nie dotarł. Paranoja 🤔 Pierwszy i ostatni raz zamówiłam coś w tym sklepie.

Za to plus dla gnl.pl, dobrze określili termin oczekiwania, tego samego dnia w którym złożyłam zamówienie zostałam poinformowana telefonicznie, że nie ma szczotki w kolorze który zamawiałam i wybrałam inny. Ogólnie plus za kontakt ze sklepem😉
Parysowa na pieniadze jeszcze poczekasz😀 kolezance zrobili zwrot na karte kredytowa i musi czekac 30 dni na rozparzenie reklamacji😀 Paranoja z tym sklepem😀
ekuss   Töltem przez życie
03 lipca 2012 20:43
Ja z okser.pl nie mam problemów jeśli wysyłam potwierdzenie przelewu... teraz zamówiłam kilka książek i zobaczymy.
+ dla animalii, jak zwykle ekspresowo i z próbką musli 😉
OGROMNY minus dla ihaha! Kolejny raz zamówionych towarów w sklepie brak, automat przyjmuje zamówienie, człowiek czeka na odzew i 2-3 tyg cisza. Po ostatniej interwencji telefonicznej ihaha powiedziało nam, że "ni ma panie tego unego" i - uwaga, uwaga - powiadomią nas mailowo zaraz jak tylko skończą z nami rozmawiać przez telefon. Szkoda bo szykowałam się  na siodło od nich w najbliższym czasie (  Amerigo nareszcie w Polsce!) ale znajdę sobie coś innego
właśnie. czy ktoś się orientuje dlaczego ihaha nie odpowiada na maile? z tego co czytam właśnie, nie tylko w moim przypadku. to b.zniechęcające, skoro brak odpowiedzi na maila z zapytaniem o termin i sposób załatwienia usługi poszerzenia łęku w siodle, którego są jedynym dystrybutorem, to jaka będzie sama usługa? mnie to zniechęciło całkowicie🙁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
04 lipca 2012 20:24
Kolejny plus dla sklepu dobry-kon.pl - super kontakt, szybka wysyłka. Polecam 🙂
Kolejny plus dla animalii. Jak zwykle, bez zastrzeżeń  😍
olaela   Klub Różowego Jednorożca
05 lipca 2012 11:22
Ocena zbiorcza w kolejności alfabetycznej 🙂

Animalia - bardzo OK i opcja dowozu na terenie Warszawy jest bardzo fajna

Bergo - bardzo OK, profesjonalnie, szybko i świetny kontakt bez proszenia się i dobijania

Equiversum - mimo negatywnych opinii zaryzykowałam ze względu na ceny. Trochę ściamniali z wysyłką, która się opóźniła w sumie o ponad tydzień w stosunku do deklaracji (w sumie czas oczekiwania 2,5 tyg), ale wszystko doszło (uff) i nawet gratis się znalazł w paczce. Mam wrażenie, że gdyby nie deklarowali terminów, których nie dotrzymują, byłoby dużo przyjemniej. Więc OK ze średnim minusem.

MKsklep - bardzo OK, choć zawsze biorę odbiór osobisty, więc nie wiem jak z wysyłką 🙂

Okser - OK z bardzo małym minusem. Reklamowałam raz ogłowie i wszystko było super, oprócz tego, że "troszkę" zapomnieli o mojej sprawie i musiałam się przypominać telefonicznie.

olaela mksklep ma nadal punkt odbioru na nowogrodzkiej? jakiś czas temu chciałam coś zamówić, ale na stronie nie mogłam się doszukać info o odbiorze osobistym i myślałam, że nie ma już takiej opcji 🙄
Gillian   four letter word
06 lipca 2012 15:16
mksklep jak zwykle bez zarzutu! 🙂 zamawiam i dostaję praktycznie następnego dnia, bajer 🙂
olaela   Klub Różowego Jednorożca
06 lipca 2012 16:45
olaela mksklep ma nadal punkt odbioru na nowogrodzkiej? jakiś czas temu chciałam coś zamówić, ale na stronie nie mogłam się doszukać info o odbiorze osobistym i myślałam, że nie ma już takiej opcji 🙄


tak, można nadal na Nowogrodzkiej odbierać,
nie wiem jak opcja odbioru osobistego wygląda w internetowym procesie zakupowym, bo przyznam się, że traktuję ten sklep jako... telefoniczny 🙂 zamawiam i umawiam się - telefonem
Mnie się zdarzyło zamawiać przez stronę i odbierał mój ojciec będąc w Wawie, wszystko ok.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lipca 2012 07:36
Martuha można odebrać osobiście na ul. Nowogrodzkiej  😉 Sama odbierałam niedawno. Jak zamawiasz przez net, to w uwagach wpisujesz odbiór osobisty. Nie przejmuj się naliczonym kosztem transportu - tak mi Pani ze sklepu napisała  😉 )
Hej dziewczyny.
Ja w sprawie sklepu internetowego Horse-trade.
Czy jeżeli klikam w ten paseczek " kolor " i nic się nie wyświetla, to oznacza, że nie ma wyboru kolorów?
Jak na przykład w tym przypadku ( bo zależy mi właśnie na tym uwiązie ) :
http://www.horse-trade.pl/pl/p/Uwiaz-START-Hard-PP/372

🤔
Najpierw musisz wybrać rodzaj karabinka. Dopiero potem pokazują się kolory.
ashtray - faktycznie, wielkie dzięki  :kwiatek:
delta   Truth begins in lies.
10 lipca 2012 07:33
Zdecydowany minus dla Atosa - zamówienie złożyłam w czwartek, czekałam, czekałam i potwierdzenia nie ma, więc w piątek napisałam maila - dzisiaj wtorek i brak odzewu. Dobrze, że nie zdążyłam wpłacić pieniedzy bo pewnie bym nie zobaczyła ani towaru ani kasy :/
A ja chciałem pochwalić nowy sklep internetowy sklep jeździecki WildHorse. Kupiłem wszystko do wesela biały czaprak owijki , ogłowie oczywiście dla dwóch koników😉 , babka niesamowita Pani Aniu dziękuję🙂 przyjechała do nas doradziła pokazała katalogi a po paru dniach sama przywiozła towar🙂🙂🙂🙂🙂  duży duży plus. W innym sklepie zapłaciłbym 150 zł więcej to tez o czymś świadczy.

pozdrawiam Marek
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się