Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nigna   Warto mieć marzenia...
28 czerwca 2012 22:05
Można już skończyć tą do niczego nie idącą dyskusje ?  😉 Ciągle tu zaglądam z nadzieją, że ktoś wyczaił jakąś fajną promocje  😀


Zgadzam się ; D  Z tego co oglądam w sklepach to niestety wielu promocji teraz nie ma
Moje zamówienie też już przyszło i podobnie jak Dava dostałam notes Schockemohle, karte z rabatem 10% i katalog Horze🙂 tak wiec ode mnie duży plus bo zamawialam we wtorek, a w czawartek paczka była już u mnie🙂
Czy nie natknął się ktoś przypadkiem na wędzidła w promocji? Poszukuję podwójnie łamanego z wąsami ale jakoś wątpię, żeby mi się udało w okazyjnej cenie je upolować.  🤔
Do mnie tez dotarła absorbina czarnanze sklepu beckersport. Wszystko ładnie zaplanowane, obłożone woreczkami z powietrzem i zabezpieczone...
Do końca tygodnia promocja w http://www.meryhorse.pl/ 🙂 !
300zł na ocieplacze?  🤔
podszyte prawdziwa welna-stad cena
W animalii promocja - baileys meadow sweet za 67,5 zł, paczka do 30 kg gratis  😎
nie rzuciły Wam się w oczy derki w promocyjnych cenach? najlepiej zimowe
w arcus cos mieli z dereczek
w karinie też są jakieś derki przecenione
Polecam te ochraniacze: http://allegro.pl/ochraniacze-neoprenowe-czarne-komplet-rozm-full-i2447056512.html
Ciekawa cena i w dodatku są bardzo wytrzymałe 😉
przestan wszedzie wstawiac link do swojego sklepu!
mam i jest srednia-z przodu zle sie uklada,non stop sie przekreca,no i to tylko  150wypelnienia


aaa fajne promocje suplementow ma mksklep
Nie wiedziałam w jakim wątku napisać, ale doszłam do wniosku że tu będzie najlepiej.
Gdzie mogę dostać ochraniacze skokowe w rozmiarze CS w okazyjnej cenie?
EDIT kawałek zdania mi ucięło
hmm...wątek "ochraniacze"?
Nie rzuciły się Wam może gdzieś w oczy rękawiczki jeździeckie w promocyjnej cenie? Chodzi mi o te najzwyklejsze, bawełniane z kuleczkami :kwiatek:
Orzeszkowa nie wiem czy takie rekawiczki sie w ogólne przecienia skoro bez promocji kosztują one 10 zł 🙂
moniland to było do mnie?
Czy ktoś wie jak dostać się na nowej stronie amigo do działu wyprzedaże  😵 ?
:kwiatek:
A którędy mogę do tego doklikać?
na stronie głównej po prawej stronie poniżej Promocji są Wyprzedaże 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2012 08:29
Fantazja w bergo jest w promocji derka przeciwdeszczowa villa horse, ale tylko rozmiar 145
http://sklep.bergo.pl/derkaprzeciwdeszczowa-p-2015.html
raz w odpowiedzi na temat derek wstawilam info - derka zimowa super za 159 zl
Derka zimowa Finn Tack

p.s. - oczywiscie teraz linku nie wstawie , bo - uwaga nie wolno na forum chyba wstawiac linku w odpowiedzi na pytanie - p.s. ciekawe czy zostana wszystkie linki innych sklepow i promocji tez usuniete ? - retoryczne pytanie - bo wiadomo jaka bedzie odpowiedz !

i co - oczywiscie komus z konkurencji sie to nie spodobalo !!!! ha SMIESZNE !!!

czyli co na forum nie mozna odpowiadac na posty na konkretne pytanie - konkretna odpowiedz - czy taki jest regulamin, czy moze ktos sam nie rozumie regulaminu ktory tworzyl ? oj oj .... brak slow
p.s. pewnie ten post tez zostanie usuniety, bo prawda kole w oczy


przestan wszedzie wstawiac link do swojego sklepu!
Nasturcja-Renata, dzięki  :kwiatek: , właśnie tego rozmiaru potrzebuję
Karla🙂, Martuha, dzięki  :kwiatek:
Moniland ty na serio nie czaisz czemu twoja wypowiedz zostala usunieta? A ze konkurencja nie spi i wylapuje takie spamy,pewnie tez sami dostali po glowie za spamowanie.
Co do derek to w jarpolu tez jakas promocja chyba na kuriera jest.
jak fajna promocja to sadze że mozna wstawiac do swojego sklepu. po co prosić kogoś żeby zamiast wlasciela to robił? pewnei więcej os tak robi tylko się nie przyznalo ze to jego  😁
mi jako klientowi rybka od kogo się dowiem - ważne czy skorzystam - czyli czy faktycznie okazja. a konkurencja to może też jakies fajne promocje zrobić w ramach rewanżu 😉
ważna uczciwość - czyli nei ijanie się z prawda przy polecaniu. no i oczywiście pisanie o super okazjach , bo jakieś tam obniżki na cokolwiek są w kazdym wiec to juz spam bylby. zresztą gdzieś już katija pisala ze wlasciele moga pisac o swoich produktach - odp na pytania. zeby wasnie nie bylo sztucznego sciemniania, ale bez jakiejś mega agitacji

ps - ta z bergo obniżka mała... nie ma gdzieś większych promocji? a w becker nie widze w ogóle... chętnie bym się rozejrzała, bo chyba będzie mi potrzebna ...
horseart,ta derka akurat w innych sklepach w dokladnie tej samej cenie😉 wiec zadna promocja
i tak jak pisalas horseart-wlasnie,wazna uczciwosc i wlasciciele moga pisac odnosnie danego produktu w takiej formie jak wspomnialas
a nie...
hors zajrzyj na arcusa bo tam zawsze  kupa roznych promocji i dla ludzikow i koni😉
aaa nie,to nie moj sklep😀 akurat zgooglowalo mi go jak szukalam 1 rzeczy😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się