Konie srokate

Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2009 09:08
Msz, ale ciasteczko 😜

Nasze gracje 😉 :




Alicja_8   Z pasja...z miłością...
02 stycznia 2009 10:52
Pursat ty zawsze dowalisz piekne foty i niemoge sie napatrzec 🙂 🤣
Moje ciapate na starych fotach:

do Msz : rodowodu na pedigree niestety nie mam ...

Boskie te Wasze srokatki... 😀D
srokacizny z Gladyszowa 🙂
klaczka po og. Wiek oo z matki hc/m



hucułek

klacze hc/m

najbardziej znany hucuł - Jaśmin

og. Opar hc
Moje kochane łaciaki 😍 💘

msz      piekny ten twoj kary konik i tak malo bialego ma marzy mi sie farba dla koni zeby swego przemalowac
msz jestem zachwycona tym Twoim srokaczem! Ile ja bym dała żeby Kartagina miała taką maść
Msz niestety nie miałam wtedy aparatu, zajrzałam trochę na wariata- nadrobię na wiosnę 😉

U mnie stoi srokaty gładyszowski pół hc pół młp Bartek po Jaśminie- jeden z najinteligentniejszych koni jakie znam.

Jakość słaba ale tylko tel kom pod ręką był
zimowy Oskar



Pursat   Абсолют чистой крови
11 stycznia 2009 18:18
[quote author=Alicja_8 link=topic=143.msg136136#msg136136 date=1230893530]
Pursat ty zawsze dowalisz piekne foty i niemoge sie napatrzec 🙂 🤣
[/quote]
Dziękuję :kwiatek:

Zimowe łatki, Kurara:






i Suliko:



Taki mały  🚫
Msz, czy na tym zdjęciu jeździsz w pajączku czy innym ustrojstwie? Pomaga Ci to? Bo ja się swojego czasu zastanawiałam, czy by sobie w ramach akcji "trzymaj się prosto" nie sprawić tego cuda 😉
Z jednej strony powinno mnie wyprostować, ale z drugiej obawiam się, że zacznę się usztywniać. Garba jako takiego u mnie nie ma, za to uwielbiam machać łopatkami...
100 lat temu obiecałam wrzucić tutaj fotki konia, które omal nie kupiłam w ostatnie wakacje- nadal uwielbiam na niego patrzeć i uważam że jest najpiękniejszym srokaczem jakiego do tej pory spotkałam  🙂

Generał od matki trk. i ojca xx







Heh widzę, że to idelealne miejsce żeby przedstawić mojego łaciatka 😀

Dexter wiosną skończy 3 lata 🙂 Po czasie jak go kupiłam zaczęłam doceniać najzwyklejszą gniadą maść, na której nie widać specjalnie kurzu, a o żółtych plamach nie wspomne 😀
Jednak dziś doceniam to jak się wyróżniamy ! Jak stanie koń gniady obok drugiego gniadego, to widzimy dwa gniadosze, ale jak stanie srokaty obok srokatego, zawsze będą jedyne w swoim rodzaju ! 😉

to drugie zdj jak miał roczek 😉
majek   zwykle sobie żartuję
14 stycznia 2009 15:39
To i ja swoim pstrokatym się pochwalę... Swoją drogą jestem ciekawa jego pochodzenia. Wiem, że kilka lat temu stał w stajni `Humorek`.  Ma na imię Faust...
Jak go zobaczyłam, to się zakochałam (mimo, że był o połowę chudszy i miał 3 razy dłuższą grzywę)

z drugiej strony ... brak łat. Widać tylko wysokie skarpetki...

Witam, to ja przedstawię swojego srokacza Prometeusza przez znajomych i przyjaciół zwanego Promykiem








Pozdrawiam wszystkich !  😀

Jeśli wstawicie fotki z photobucke, używajcie podpowiedzi z tego serwisu odnośnie wstawianie linków na forum - obok zdjęcia są zawsze cztery pola Image link code z urlem, adresem bezpośrednim, kodem html i kodem img przeznaczonym właśnie do forów, blogów itd. Poprawiłam linki i wszystko się wyświetla.

BTW - bardzo ładnie nalowany srokaczyk 🙂
Q.
Dziękuję za pomoc, coś tak czułam, że nie jest dobrze z tymi zdjęciami  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
15 stycznia 2009 06:23
Cudo! 😜
Jak miło widzieć Promyka  😀
Śliczne fotki 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
15 stycznia 2009 08:49
Promyk cudowny!!!!
Miło mi, dziękuję! Myślę, że w końcu będę częstym gościem tego forum  🤣 i poznam wielu wspaniałych koniarzy  🏇
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
15 stycznia 2009 13:15
Promyk jaki piekny 🙂swietnie rozmieszczone latki 🙂taki ochlapany niestarannie farbą  😀
majek   zwykle sobie żartuję
15 stycznia 2009 14:05
[quote author=Alicja_8 link=topic=143.msg147279#msg147279 date=1232025314]
Promyk jaki piekny 🙂swietnie rozmieszczone latki 🙂taki ochlapany niestarannie farbą  😀
[/quote]

właśnie... Mój Fisiek to wygląda jakby się najadł, rozciągnął i rozszedł....  😂
Promyk to jest cudo, nie koń 😜 btw jeszcze na Bródnie Was widziałam 😎
Ja pochwalę szczególnie czystość ! Świetnie zachowana biel 😀 sama wiem jak ciężko o to zadbac 😉 I oczy bardzo rzadkie 🙂
To ja pokaze moja Arizone w zaprzegu, to bylo jej 2 zaprzeganie:

promykowa, czekałam kiedy pojawicie się tutaj z Promykiem 😉
To jest Arizona sp po Astra sp(od Zestaw wlkp:->http://szukaj.wp.pli168.photobucket.com/albums/u172/zairka/ZestawtataZairka-1.jpg  ) od Akant śl.
Mam nadzieje ze jasno napisalam.Niestety konica juz prawie nie moja...
delta   Truth begins in lies.
19 stycznia 2009 10:20
Nas tu chyba jeszcze nie było, chociaż w ZNK jesteśmy 🙂.









i trochę starszych:





Za uwagę, dziękuje Drap  🤣:



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się