Konie zimnokrwiste i pogrubiane

.
Nora., przesłodkie są te zdjęcia!
.
Piękne i klimatyczne zdjęcia 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 lipca 2012 18:25
A nasz Bartuś odkrył nowe powołanie 😁
Mamy pierwszego źrebaczka własnej hodowli 🙂.
Wczoraj nad ranem urodził się u nas kasztanowaty ogierek od Centera po Bazyl 🙂. Zobaczymy co z niego wyrośnie 🙂.
Sisisa ej nie badz taka, pokaz malca.  :kwiatek: no i gratulacje.
A mój dzieciak o imieniu Artystka ma w paszporcie że będzie maści kasztanowatej..
Ale będzie miała już taki jasny odcień sierści czy ściemnieje? Ma nie cały roczek 🙂
ej cudna jest. Może Ci troszkę na zimę sciemnieć ale pewnie latem znów bedzie jasniutka. Cudną ma ta masc.
RatiNa, mi to na kasztana nijak nie wygląda  😂
Faza, nie mam zdjęć, dzieciaka na oczy nie widziałam, a tato nie ma aparatu. Ciekawe, czy ma blond grzywkę jak matka, to chyba trochę niemęskie ;D.

RatiNa,
od kiedy kasztan ma ciemną grzywę? Toż to jasnogniade jest...
No właśnie sama się dziwie czemu ją opisali jako kasztanowata, do 6 m-ca życia miała blond grzywę i ogon.. może dlatego??
Hmm to jaka to maść powinna być?
RatiNa, kiedy była opisywana? Kasztan powinien mieć grzywę w kolorze sierści lub jaśniejszą z tego co pamiętam. Moim zdaniem jest jasnogniada po prostu.
Ona była opisywana 2 m-ce po urodzeniu. Wtedy miała białą grzywę i ogon, i nogi też były jasnej sierści
Udało mi się znaleźć zdjęcia wszystkich źrebaków Malawii 🙂 Wszystkie po ciężkich ogierach, ostatnie dwa po tym samym.
1. Majorka z 2005 albo 2006,
2. Matylda, z 2009, jedyna która wysywiała 🙂 dziś jest już całkiem biała i wielka jak smok 😁
3. Melodia z 2010
4. Mocca z 2011, pzhk ją przechrzcił przy wystawianiu paszportów na Melbe, albo coś podobnego
RatiNa, ktoś kto opisywał nie mógł przecież wiedzieć, że zmieni się jej maść 🙂. Jeśli Ci to przeszkadza to zadzwoń do związku, zmienią Ci maść w paszporcie 🙂.

Nasza Centera (taa, świetne imię) ma wpisaną maść kasztanowatą, a w rzeczywistości to kasztanka w siwiźnie, no ale przy opisie widocznie nie miała jeszcze siwych włosków...

kittajka, ta klacz chyba nie jest zimnokrwista...?
Sisisa, Malawia jest pogrubiana 🙂
Dawno Rudej tu nie było a zdjęcie bardzo mi się podoba.  😎
Kluska dzielnie się spisała jak na pierwsze mini zawody i koleżanka była z niej bardzo zadowolona.
kasztankaija   Love you more and more and more.
28 lipca 2012 14:56
Euphorycznie jesteśmy z Rudą waszymi fankami  😜
kasztankaija Dziękujemy  :kwiatek: Żeby nie było, na Klusce to nie ja - ja bym tego skoku z takim zapasem nie wysiedziała  🤣 Rude dopiero ostatnio jakoś zaczęło się garnąć do skakania a tym samym ja zaliczam swoje pierwsze hopki po dwóch latach, bo niemalże tyle ją mam.  🚫 a co to za siodełko macie? jaki łęk? Szukam terlicowego i powoli mnie to przeraża.  👿
kasztankaija   Love you more and more and more.
29 lipca 2012 13:38
przepraszam za  🚫 Euphorycznie pytanie o siodło do nas?
Nie wiem czy pytać w maściach bo to zależy od konia- czy któremuś z waszych koni w dorosłym wieku zaczęły pokazywać się siwe włosy w ilości coraz większej z czasem? odzywa się jakiś deresz w genach czy ki diabeł?
Niestety nie mam pojęcia o maści ojca, a tu zdziwienie, coraz więcej siwych włosów grzywa ogon ciało..
Burza, to mamy ten sam problem, tyle, że mojej zaczęły wyskakiwać ciemne włosy w grzywie i ogonie, kropki i hreczka 😁 ale matka była siwotatantowata.
A mi się urodziło maleństwo 4 tygodnie temu.
Mała gniada klaczka.
Jakieś propozycje imion na literę A?

Matka: Awena
Ojciec: Horyzont
Andaluzja, Agora, Anarchia, 'Ale laska' ostatnio słyszałam na zawodach smiechu było co nie miara ... , Afra, Awersja , Alga , Aida , Ana
ja bym stawiała albo na Aide albo na Andaluzje...
PumCass   zachowaj zimną krew!
02 sierpnia 2012 16:11
Skoro matka Awena, to może Arwena 😉
alez cudne malenstwo!!! Nie jestem dobra w imonach ale..moza Andora w skrócie można na nią wołac Dora, Doreczka.
Znalezione gdzieś na dnie dysku mojego komputera 🙂 Tajga;* Już gdzieś jej zdjęcie wstawiałam w tym wątku, ale gdy zobaczyłam to, nie mogłam się powstrzymać 😉
RatiNa Napisz proszę bo jestem bardzo ciekawa, jakie dałaś imię maleństwu 🙂
Niestety właściciel maleństwa nie zgodził się na żadne propozycje, i związek sam nada imię. Jak będę wiedziała to dam znać 🙂
Alga w domu sezonowym z obstawą 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się