Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
02 sierpnia 2012 09:25
naprawde Gajewniki sa 11-12 :>?
a tak btw kiedy jest festiwal w Gajewnikach ?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 sierpnia 2012 09:35
na stronie Gajewnik jest napisane: Festiwal Jeździecki Skoki 3-4 września Agro-Aves Gajewniki
ale wydaje mi się, że to jakoś strasznie późno... miałam wrażenie, że to będzie wcześniej...
Seiteki,tak MPD1 sa w przyszly weekend propozycje na sk
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
02 sierpnia 2012 10:14
trochę szkoda...
festiwal 3-4 to naprawde późno >.<
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 sierpnia 2012 10:16
no ale coś mi tu nie pasuję. Festiwal zawsze jest w sierpniu... wróć!!! W aktualnościach jest co innego, kalendarz musi być zły:

Sierpień w Gajewnikach, Zapraszamy !!!

10-12.08
- Mistrzostwa Polski Zaprzęgów Jednokonnych oraz Zawody Krajowe.

17-19.08
- Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Juniorzy, Kuce i Małe konie.

24-25-26
- Mistrzostwa Polski Młodych Koni ( Skoki )
- Mistrzostwa Polski Młodych Koni ( Powożenie )

26.08

- FESTIWAL JEŻDZIECKI 2012

program w krótce...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 sierpnia 2012 14:42
planuję się wybrać do zbyszko w przyszły weekend, tylko mam dylemat - chciałam zobaczyć czempionat w skokach luzem, ale interesują mnie też dwulatki - na który dzień pojechać...

MPMK w Gajewnikach to świetna sprawa. będę na 100%! 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 sierpnia 2012 15:09
Jak będę na chodzie to na którejś z imprez się pewno pojawię z nie-końską koleżanką. 🙂
Chciałam pojechać na 10-12 sierpnia, ale chyba do tego czasu aż tak się nie rozchodzę 🙁
MagBan93   Hennowata rudość :]
02 sierpnia 2012 18:56
w KJ Zbyszko są jakieś zawody czy tylko wystawy i pokazy?
Czy jakaś dobra dusza może mi podesłać link propozycji Bogusławic najbliższych? Pewnie są na ŚK ale mi strona od dłuższego czasu nie działa...
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
02 sierpnia 2012 20:02
Sei, to zapraszamy na oba dni 🙂
W Zbyszko 11-12 sa wystawy i pokazy, zawody w pozńiejszym terminie...
Dziewczyny - czy macie jakieś źródło wysłodkowe w pobliżu Łodzi? 🙂 Koleżanka chce kupić wysłodków worków kilka ale nie wie jak się za to zabrac i ja szczerze powiem , ze też nie🙂
Będe wdzięczna za jakiś kontakt!
Proponuje wybrac sie na wsiowy targ i poszukac auta z paszami. Łatwiej -znaleść punkt sprzedaży pasz. Jeszcze łatwiej- wybrać sie do strykowa na kolejową, widać go z daleka. To jest punkt sprzedazy pasz, dla zwierząt gospodarskich rzecz jasna...mozna tam tez kupic lizawki po 8 zł🙂

No i rzeby nie było wątpliwości poprosic o wysłodki nie melasowane, chyba ze ktos chce melasowane i należy pamietac ze są to te same co dla bydła....
Jeśli o wysłodki chodzi to ja się zaopatruję w Kaleniu koło Wolborza w cenie 45zł/50kg, ale to nie są jednak bliskie okolice Łodzi...
Faktycznie jak mówi julia można spotkać na targach, u nas w Ujeździe czasem bywają, ale nie zawsze...
MagBan93   Hennowata rudość :]
06 sierpnia 2012 20:27
Są w łódzkim planowane zawody towarzyskie na sierpień i wrzesień?
Pomijając Bogusławice, Gajewniki...
Poszukuje stajni łąkowej dla konia na emeryturę , proszę  pomoc. W okolicach Łodzi max 15 km od.
Szarlotka- Babka już na emeryturę?
popytaj w Konskiej Zagrodzie -podobno  otworzyli  fajny pensjonat
Niestety wyszła jej stara kontuzja odłamany kawałek kości przy jeździe sprawia to jej ból  😕 dzięki 😉
jejciu : ( a Ty teraz zamierzasz kupić jakiegoś drugiego konia czy jak ?
o kurcze 🙁
tu na forum tez bylo kilka osob,ktore maja przydomowe stajnie-moze taka bylaby dobra
MagBan03 nic nie słyszałam , oprócz podczepianych towarzyskich pod regionalki 1 września w ranczo
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
06 sierpnia 2012 22:02
słyszałam plotki, ze myślą o jakis zawodach w Oleńce... wie ktos cos na ten temat ??
MagBan93 prosimy coś wiecej o Oleńce
MagBan93   Hennowata rudość :]
07 sierpnia 2012 16:52
W Oleńce jak coś to we wrześniu.
o fajnie
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
07 sierpnia 2012 20:52
a kiedy bedzie wiadomo coś bliżej?
Jeżeli chodz o zawody towarzyskie to pewnie będą w ŁKJcie 15 września 😉
towarzyskie ? a nie regionalki ?
a to nie sa te mistrzostwa rekreacji?
karla🙂 możesz coś więcej ? jakie są zasady ? itp
zasad szczegolowych nie znam,bylam tylko raz jako widz,ale jak wicemistrzem zostala  laska,ktora kazdy skok  za  ryj i zostawala z calem a na koniec dala na beret to..no😉
oo , a nie ma propozycji w necie ? bo szukam i narazie nie ma ..

aa ludzie , wiecie kiedy jest odznaka w ŁKJ ? wydaje mi się ,ze 6 października ? dobrze myśle? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się