Stajnie w Warszawie i okolicach

pirat polecam stajnię w Dobrzyńcu. Hala jest, padoków trawiastych pod dostatkiem, plac zewnętrzny, opieka super, atmosfera też  😉 a cena jak na warunki bardzo przystępna.
Są jeszcze dwa wolne boksy. Więcej informacji możesz znaleźć w ogłoszeniach, katalogu stajni lub na pw.  😀
W Duchnicach raczej nie ma terenów. To znaczy, my sobie jeździmy na spacery na łąki, no ale żaden las to to nie jest.
szkoda
Bischa   TAFC Polska :)
24 sierpnia 2012 18:25
ziejueszk, Podolszyn może? 900 zł, duże pastwiska z trawą, dwa place do jazdy- parkur i ujeżdżeniowy, hala. Chcesz, mogę towarzyszyć jako przewodnik i pokazać wszystko.
czy w stajni Iskierka są dobrzy instruktorzy.?
Instruktorow tak na stale to tam raczej nie ma, ale kilku trenerow skokowych i ujezdzeniowych przyjezdza, wiec zalezy co chcesz 😉.
baba_jaga adres??
Czy znajde gdzies w necie jakis przepis/informacje odnosnie ile kon powinien dziennie dostawac owsa i siana?
Przecież to kwestia indywidualna..
No indywidualna w dopasowaniu, ale naogol w umowach pensjonatowych jest 6 kg owsa i 10 siana...
crazy, a co to ma wspolnego ze stajniami w Warszawie?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 sierpnia 2012 18:41
Czy mamy na forum kogoś, kto stacjonuje z koniem w stajni Celbant?
crazy, a co to ma wspolnego ze stajniami w Warszawie?


Jest najwiecej roznorodnych stajni, pensjonatow i dziwactw....w umowach
Jest wątek dot. umów pensjonatowych, wytarczy poszukać: klik
Ma ktos jakies informacje na temat stajni Cheval w konstancinie? Jesli ktos moze trzyma lub trzymal tam konia to prosze opinie wasze, bardzo wazne  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
26 sierpnia 2012 22:28
Szalai, ja byłam tylko przejazdem, ale z informacji znajomych wiem tyle, że stajnia potrafi być zamknięta na 4 spusty, tak, że się dostać do niej nie da, konie w stajni. :/
szalai potwierdzam - kiedyś rozważałam, byłam obejrzeć i zastałam wszystko zamknięte na 4 spusty, a to w środku dnia było.
Aha, dziekuje za odpoweidzi. 🙂 szukalam po prostu czegos w warszawie blisko wilanowa w osiagalnej cenie...chyba zostaje mi obejrzec encanto 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
27 sierpnia 2012 11:14
Szalai, w Encanto stoję i zdecydowanie polecam 🙂
Zdarzyło się ze 2 razy, że stajnia była zamknięta są to sporadyczne sytuacje, jednak pensjonariusze dostają klucze w razie takiego wypadku.
Jednak jak mówię są to wyjątkowe sytuacje.
Byłam tam kilka razy w zeszłym roku bo chciałam obejrzeć stajnie, ale za każdym razem było zamknięte🙁
U znajomych stała kobyła, która przeniosła się właśnie z Chevala, wyglądała marnie.
Wyszukiwarka nic mi nie wyplula niestety. Czy moglibyscie mi cos powiedziec o stajni w Żabieńcu?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/3237 Glownie interesuje mnie czas przez jaki konie przebywaja na zewnatrz, opieka.
Było o Żabieńcu kilka stron temu.
Cyk: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,46.msg1475487.html#msg1475487
Z tego co wiem, to konie przebywają na padoku od rana do wieczora.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 sierpnia 2012 13:19
Zdarzyło się ze 2 razy, że stajnia była zamknięta są to sporadyczne sytuacje, jednak pensjonariusze dostają klucze w razie takiego wypadku.
Jednak jak mówię są to wyjątkowe sytuacje.


Z tego co wiem, to są też sytuacje w których jednak tych kluczy nie dostają. Poza tym, czemu konie nie są wtedy na padoku? Jak długo nie ma właścicieli?
ashtray, rzeczywiscie, nawet to czytalam wtedy😉 skleroza nie boli
Być może pensjonariusze klucze dostają. Ale ze dwa razy to ja próbowałam stajnię obejrzeć (bez umawiania się bo wtedy wiadomo że się trawę na zielono maluje) i za każdym razem koni na zewnątrz nie widziałam i wszystko pozamykane na 4 spusty. Tyle mogę powiedzieć. Odnośnie opieki, kluczy i innych ustaleń rzeczywiście nie zabieram głosu🙂 :kwiatek:
Byłam tam kilka razy w zeszłym roku bo chciałam obejrzeć stajnie, ale za każdym razem było zamknięte🙁
U znajomych stała kobyła, która przeniosła się właśnie z Chevala, wyglądała marnie.


Była to kobyła z COPD która po miesiącu od przeniesienia od nas wyglądała jeszcze gorzej (wiem bo widziałam a kontakt z jej właścicielką nadal mam) z tamtej stajni również została przeniesiona i to po bardzo krótkim czasie w jeszcze gorszym stanie . Wcześniej została ona zabrana ze stajni na bródnie gdzie nawet nie raczyli powiedzieć że kobyła jest chora i to poważnie.

Podczas nieobecności właścicieli konie nie wychodzą ponieważ nie miał by kto wtedy ich pilnować trwa to max 1-1,5h
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 sierpnia 2012 18:05
Czy mamy na forum kogoś, kto stacjonuje z koniem w stajni Celbant?


Chodzi o stajnie p. Ani Bienias, tak? Co chciałabyś wiedzieć? Ja osobiście tam nie stoję, ale mam kontakt z osobami które trzymają tam konia sezonowo lub cały czas.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/5530

ktos kojarzy ta stajnie, moze cos wiecej napisac?
widze ze powoli nasze strony zaczynaja obrastac w stajnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się