Stajnie w Warszawie i okolicach

Bischa   TAFC Polska :)
30 sierpnia 2012 19:01
Bischa, i jak, udało się? 🙂


Czekam na wieści, odpisali mi koło 20, co mnie zaskoczyło, bo się spodziewałam odpowiedzi dopiero następnego dnia. Jest już komplet 4 osób, na więcej nie mają kasy, ale jakby się ktoś miał wykruszyć do piątku, to dadzą cynk.
olafasola, dziwne, mnie bardzo szybko i o bardzo dziwnej porze jak na takie "instytucje" odpisali. Ja będę z koleżanką ze studiów, która mieszka niedaleko instytutu i tam pracuje.
A co powiecie o stajni w Podolszynie? 🙂


pirat, wiele razy przewijał się już tu temat podolszyna- wpisz obie w wyszukiwarkę Podolszyn i wyskoczą Ci wątki na temat tej stajni , napisz do forumowej Nadżafowej ona tam stoi
Bischa   TAFC Polska :)
30 sierpnia 2012 20:02
Ewetualnie do Siwej Folblutki, stoi tam znacznie dłużej 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 sierpnia 2012 20:44
Stoi ktoś z voltowiczów w Rumiance? 😉 Albo może mi coś o niej powiedzieć, bo wyszukiwarka nic nie wypluła 🙂


ja zawiatałam dzisiaj do Rumianki i jestem pod wielkim wrażeniem !
Fajna duża zewnętrzna ujeżdżalnia, murowana hala, karuzela, kryty lonżownik, myjka wewnętrzna, socjal z kuchnią, siodlarnia i pralnia  🙂
konie cały dzień na trawiastych padokach, wyglądały bardzo dobrze.
Bardzo miły właściciel pooprowadzał mnie po całym ośrodku. Nie robią problemów z dodatkowymi usługami ( zakładanie czy zdejmowanie derki, dodawanie witamin itp. ) Miejsce bardzo zadbane, przystrzyżony trawniczek, zielono, roślinki... kwiatki  😀- naprawdę stajnia robi wrażenie.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 sierpnia 2012 20:55
zduśka, a jak cena i dojazd? Gdzie to w ogóle jest?
Anderia   Całe życie gniade
30 sierpnia 2012 20:58
Z tego, co wypluwają mapy Google, to niedaleko Grzmiącej 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 sierpnia 2012 21:17
zduśka, a jak cena i dojazd? Gdzie to w ogóle jest?


dojazd b. łatwy. Jedziesz katowicką na wrocław i na światłach jak do Grzmącej zawracach sobie 🙂( skręt na Skóły - czy jakoś tak  )  i skręcasz w najbliższą drogę w prawo. A tam masz może z 600 m do stajni - prowadzą już drogowskazy.
Cena aktualnie 1500 zł
W Rumiance miałam stanąć, jak Largo podniosło ceny za pensjonat. Z kilku przyczyn nie zdecydowałam się (np. karuzela z betonowym podłożem, kompletny brak umowy pensjonatowej). Z Largo stanęło tam 5 koni. Właścicielki były zachwycone - przez pierwszy miesiąc mniej więcej. Za kolejne dwa miesiące już ich w tej stajni nie było...
Może się coś zmieniło, kto wie.
W zeszłym roku padała cena 1500 zł.
Happiowa   córka grabarza
31 sierpnia 2012 17:43
ja może wpadnę do Jabłonnej popatrzeć 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
31 sierpnia 2012 18:03
A my już od wczoraj w Equicare.





Musiałam się pochwalić 🙂
LatentPony, a jak tam macie z terenami?
Chyba nie bardzo, co?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
01 września 2012 06:42
Dlaczego nie bardzo? 🙂 Przyjechałam wierzchem z Klaudyna 🙂
Trzeba tylko przejść przez ul. Waszawską, dość ruchliwą. A potem już mamy kampinos i nawet jeziorko do pławienia (jakieś 30 min od stajni) 🙂
Szukam stajni z pensjonatem niedaleko Żelechowa (gm. Żabia Wola) współrzędne: 52.021709,20.729901.
Koło Żelechowa jest np stajnia Kamila w Ojrzanowie.
Pod podaną lokalizacją nie ma pensjonatu - to prywatna hodowla koni zimnokrwistych.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
01 września 2012 11:06
http://www.stajniakamila.pl/ - jest pensjonat
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2012 11:33
A czy u Pana Chrzanowskiego kopyta musi robić Pan Chrzanowski? 🙂
nie musi

Fog pytał o konkretne współrzędne - skąd pomysł, że tam jest pensjonat?

W tych okolicach jest stajni od groma i ciut ciut.

Ojrzanów, Grzmiąca, Rumianka z większych i niezliczone ilości małych przydomówek, na rowerze czy spacerze z psami można się zabić o pastuchy 😉
Anderia   Całe życie gniade
01 września 2012 12:23
Ktoś wie jak z pensjonatem w Horse Works w Koczargach? Ze strony fejsbukowej i normalnej www wygląda bardzo przyzwoicie. Wiem, że rekreację mają na całkiem fajnym poziomie, pytanie tylko jakie warunki mają konie prywatne. Ja byłam pół roku temu, jak stajnia była w ciągłym remoncie i na korytarzu nawet jeszcze betonu nie wylali, więc nie było czego podziwiać, ujeżdżalni też nie widziałam. Gadałam natomiast z jednym z właścicieli i wydał się w porządku, tylko że wtedy szukałam konia do jazdy więc patrzyłam pod trochę innym kątem niż teraz. Bardzo mi się podoba to, że cały czas powstaje tam coś nowego, właściciele się starają. Może ktoś był, może nawet stoi/stał? 🙂
Zamierzam się tam pofatygować osobiście, bo mam cały kilometr z domu, ale zapytać nie zaszkodzi 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2012 12:42
Znajoma tam jeździ, z tego co wiem, bardzo poleca stajnię, ale swojego konia nie ma. Mogę podpytać jak to wygląda od kuchni.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 września 2012 12:46
emptyline, A Pan Chrzanowski dalej robi kopyta? Obilo mi sie o uszy, ze już jest na emeryturze
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2012 12:48
Rok temu robił :/ Na moje, a w zasadzie kuca nieszczęście.
Anderia   Całe życie gniade
01 września 2012 12:50
emptyline no jakbyś mogła, byłabym wdzięczna... 😉 HW mnie zainteresowało, tym bardziej, że i cena, jak na stajnię z tak dobrym położeniem (8 km od W-wy, dojazd ztm i tereny) jest atrakcyjna. A mnie dojazd z domu to już w ogóle by odpadł, 10-20 minut na piechotę i jestem.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2012 12:52
Jak ją tylko dorwę to podpytam. 🙂
Anderia   Całe życie gniade
01 września 2012 12:55
Z góry dzięki 🙂 Najbardziej mnie interesuje, czy właściciele na dłuższą metę rzeczywiście są tacy ogarnięci jak się wydają być i czy jest porządny stajenny. Dla mnie ludzie zarządzający, z którymi da się dogadać to absolutna podstawa.
cieciorka   kocioł bałkański
01 września 2012 13:59
Cieciorka - nie wiem na jakiej to jest ulicy, ale nie chodzi o Mohorta 😉 Dostałam już trochę informacji i wiem, że nie tego szukam. Szkoda, bo byłoby rewelacyjnie blisko.

Ja mijam Mario zawsze jak jadę dziadków przez Wisłę. Rzeczywiście to nie jest adres Odkryta, bardzo blisko. Nie byłam w środku, ale nie wygląda specjalnie.
Anderia, a oni mają halę? Bo 800 to i w Zielonkach, też bez hali, a chyba trochę lepiej Zielonki wyglądają...
Anderia   Całe życie gniade
01 września 2012 18:26
Dzionka nie mają, a że bardzo prawdopodobny jest brak miejsc w Zielonkach, szukam alternatywy, chociaż na przeczekanie 😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 września 2012 18:30
O której zaczynają się zawody w Jabłonnej?
Proszę

http://www.swiatkoni.pl/news-display/4753.html

natomiast to chyba nie odpowiedni wątek..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się