Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

rzeczywiście nie ma już info o promocji, i chyba jakoś ich mniej - http://sklep.bergo.pl/advanced_search_result.php?keywords=derka+villa+horse

ja zaryzykowałam tę http://sklep.bergo.pl/superfleecevillahorse-p-2131.html ( choć wygląda jak szlafrok), cena nieco niższa niż rynkowa jednak.

w promocji są p-muchowe http://sklep.bergo.pl/-c-217_245.html
i kaloszki gumowe za pol ceny

a... mam pytanie do tych neoprenowych fair play - dają rade? czy rozpadają się po kilku jazdach? mam konia niszczyciela teraz z mega niskimi pietkami, niszczy ekspresowo trzeba cos taniego, a w miare wytrzymalego kupic 🙁 moze jeszcze ktos widziala jakas promocje?
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 września 2012 16:04
horse_art: gorąco Ci polecam neopreny Horze. rzepy nie do zdarcia , wyglądają identycznie a cena mniejsza : ) Moja co prawda nie jest niszczycielką ale te kaloszki wytrzymywały u niej najdłużej 🙂
dzieki! to teraz poszukiwania okazji 😉 jakby ktos widział  :kwiatek:
moj wczesniej nei niszczyl, no troche szural kopytem o kopyto czasem (tyly), ale nic wielkiego, a teraz coś sie stalo, kopyta sie obnizyly, szczególnie tyły (tak naprawe bardzo nagle, od ost werkowania niedawnego ;/) i az sobie np przydepną odrywając cały dół (tak jak lamówka) ;/
najlepsze są profesjonal choice, ale para ktorą mialam wziąć na tyły spłonela w pożarze, a nie mam kasy na nowe, zresztą i tak szkoda jesli mają się szurać po ziemi - to każde się zniszczą 🙁 teraz mam wlasnie podarte...mmm - tez jakies takei neoprenowe kupione na targach za 10 ojro. do tej pory byly ok... musze poczekac z czymś porządnym az sie te kopyta poprawią;/
polecam wyprzedaż w koński świat, mają sporo rzeczy które nie są wystawione na stronie internetowej i nie wszystkie ceny są aktualizowane (wyprzedażowe)
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 września 2012 18:03
marta__sz, dzieki. Szkooodaaaa.
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 września 2012 13:14
na facebooku cztery-kopyta.pl znowu boskie przeceny ! Właśnie zakupiłam Royal Equusy za 115 zł  😁 O ile ktoś mnie nie uprzedził 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 września 2012 13:42
ja tez je kupiłam 😁
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 września 2012 13:43
Zairka: to mnie chyba uprzedziłaś 😀 Albo jak zwykle nie dałam potwierdzenia złożenia zamówienia  😵 Ciągle o tym zapominam w tym sklepie ; /
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 września 2012 13:46
jeszcze nie potwierdzone, ale zamowilam 2 minuty po wystawieniu chyba🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 września 2012 13:48
Zairka: Na stronie już napisane że ich nie ma , więc skoro nie dostałaś potwierdzenia to może ktoś jeszcze szybciej zamówił  😲 Ja teraz ciągle siedzę i klikam "odśwież" szukając kolejnych okazji 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 września 2012 13:53
[s]tzn na maila dostałam potwierdzenie, ale to tak jak ostatnio było trzeba czekac na potwierdzenie na fejsie🙂[/s]
edit:
Mam potwierdzenie 🏇
ale kit.. specjalnie zapytalam czy dodanie do koszyka rezerwuje - tak zrobilam z bryczesami o koszulke wyslalam maila bo byla wczesniej i tak bylo trzeba. dodalam jak byly, odrazu po pojawieniu sie. teraz odswierzam i w koszyku są gwiazdki ze nie ma ;]
ehr ;/
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 września 2012 14:08
tu jest kto pierwszy ten lepszy, wiec jezeli ja pierwsza zakupiłam przez sklep a Ty od razu po mnie to decyduje kolejność zgłoszeń, oni sciagaja ze stanu dopiero pozniej. i tak jak pisze na fejsie trzeba tez do nich napisać w tej sprawie
horse_art, ale te rzeczy to są chyba te nieodebrane z poprzedniej wyprzedaży. W sklepie ich nie ma, bo ja też tak zrobiłam zamówienie i mi sięte gwiazdki pojawiły, a faktycznie te rzeczy są. Dlatego to jest na facebooku podawane. Do mnie w każdym bądź razie wędrują bryczesy i wrzosowa bluza 🙂
czyli jak najlepiej to zrobić ?
Ja im pisałam wiadomośc na fb, równoczesnie robiąc mimo wszystko zamówienie w sklepie
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 września 2012 15:43
Jutro dalsza część wyprzedaży ... kurde szkoda że jestem jutro do 15 w szkole ; / Może będą tak wspaniałomyślni i gdy poproszę wystawią rzeczy po południu  👀
nie ze ja mam pretensje do sklepu nie...ja mam do opacznosci ze zawsze mam pecha ;] tak sobie biadole...
nie ma rzecyz ktore chcialam, tzn bryczków to napewno, bo i bluzy ktora wczesniej mailem zamowilam nie ma ...
tylko sie pocieszac ze to pojedyncze sztuki byly 😉
O nie, Nigna, też chciałam te bryczki  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 września 2012 00:35
Repka zgarnełąś te z różową krateczke? 😁
to może zrobimy jednym zamówieniem zawsze koszty wysylki na pol? 👀
No jak się da ze sklepem załatwić, żeby na jeden adres wysłali, to czemu nie 🙂
Jutro dalsza część wyprzedaży ... kurde szkoda że jestem jutro do 15 w szkole ; / Może będą tak wspaniałomyślni i gdy poproszę wystawią rzeczy po południu  👀


Masz szczęście, bo dopiero o 17😲0 zaczną 🙂
Dobrze zrozumiałam, że należy po prostu wysłać im wiadomość na facebooku po pojawieniu się przecenionego produktu?
Ja zapytałam czy mają te dziecięce czapeczki, ale nie odpisali mi. Na emaile będą dopiero po 17😲0 odpisywać, bo mają awarię.
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 września 2012 14:37
[quote author=Nigna link=topic=15196.msg1521259#msg1521259 date=1347460993]
Jutro dalsza część wyprzedaży ... kurde szkoda że jestem jutro do 15 w szkole ; / Może będą tak wspaniałomyślni i gdy poproszę wystawią rzeczy po południu  👀


Masz szczęście, bo dopiero o 17😲0 zaczną 🙂
[/quote]


Zauważyłam : D Bardzo mi ta opcja odpowiada. Mam nadzieje że usuną awarie zgodnie z planem bo czasami takie rzeczy bardzo się przedłużają
No ja też mam nadzieję, bo szykuję się na małe polowanie 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 września 2012 22:48
Ha mam derke i bryczeski 🏇
ktoś ma jakieś informacje odnośnie popręgów skórzanych? 
potrzebuję brązowego 125 , może być z fartuchem
Warszawiacy, czy ktoś jest chętny na -10% na najnowsze kolekcje w Mustangu? Właśnie dostałam sms, zniżka za jego okazaniem, a ja na pewno nie skorzystam, więc co się ma marnować 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się