Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

oo! to ja się skusze chyba 🙂 tylko, że u mnie w okolicy nie ma lidla 🙁
Ja też kupilam podkolanówki. Wydają się być całkiem fajne jakościowo, na pewno dużo lepsze od biedronkowych!
ja też dzisiaj kupiłam dzisiaj pojeździłam i chyba jutro skoczę jeszcze po 2 pary
calore dzięki :kwiatek: skusiłam się na dwupak. Całkiem przyzwoite na pierwszy "dotyk", zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce🙂
A może mógłby ktoś kupić takowe? oczywiście zapłące :kwiatek: nie mam w okolicy lidla niestety  🙁 🙁
czy maja frotowana stope, tak jak jezdzieckie?
w zeszłym roku nie miały, a te są chyba takie same.
subaru2009, jezu nie strasz-nie widzialam...w ktorym miejscu?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 września 2012 22:14
Perlica przy podeszwie gł od wewn strony. Sprawdzałam inne , nawet inne modele i też miały. I się zastanawiałam czy tylko u mnie były jakieś felerne czy wszystkie tak mają ? Ale możesz być spokojna - nie przeciekają. Sprawdzałam w wannie
subaru2009, jestem niewidoma i nie widzę 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 września 2012 08:58
jak kogoś to interesuje,to w przyszłym tygodniu w lidlu będa plastikowe prawidła - do cześci "stopowej" i "łydkowej" oddzielnie.
gdyby kogoś interesowało to tu jest zdjęcie drugiego zestawu skarpetek (te niby brązowe są czarne, zdjęcie jest z telefonu niestety) i pojemnika za 25zł, może ktoś skorzysta 😉 znalazłam też książkę dla dzieci o koniach, ale nie pamiętam ceny 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 września 2012 13:02
subaru2009, jestem niewidoma i nie widzę 🙁


czyli w Twoim Lidlu były kalosze bez tych dziurek 😉
a ja kupilam te krótkie i są rewelacja - wygodne, mięciutkie... (nie to co te biedronkowe;/) ale...normalnei nosze 39, a te 39 sa ze 2 numery za duze..no 1 na grubasną skarpete.... i nie moge wymienić 🙁 w 1 powiedzieli ze musze w tym co kupiłam,  w innych chcieli, ale rozmiarów nie ma 🙁
też sobie sprawiłam te lidlowe kalosze, i też za duże o numer  🙇
a nie kupiłąś przypadkiem 38 ?  😜
eh tak to jest jak sie nie jedzie osobiście i nie mierzy tylko zaklada że "zawsze w lidlu mam buty 39 a ciuchy M"- dostaną innej firmy i kicha ...
na pocieszenie znajomy, ktory oblecial chyba cale miasto (a w zasadzie 2 miasta) za wymienią, przywiózł mi skarpety. ciekawe czy dobre bo stope mam wlasnie 39 i raz dobre sa te do 38 a raz 39-42 😉 sie zalamie jak pieta mi wypadnie na łydce  🙄
no owszem, 38. Ale już w nich sporo przechodziłam ;p
widzialam w biedronce plecaczki z konikiem. jak ktos ma jakies zafiksowane na koniki dziewczynki w rodzinie, to w sam raz.
no owszem, 38. Ale już w nich sporo przechodziłam ;p


no patrz jak trafilam 😉 nie no jak je jednak kochasz to nie bede wyludzac :P
czyli da sie chodzić w za dużych? ja tylko mierzyłam "tak o" bez rozrywania nawet tego sznureczka plastykowego łączącego
horse_art, sorki, nie zauważyłam posta  🙇 
nawet jakbym chciała to bym Ci nie oddała bo wkładki już są w masakrycznym stanie i guma w jednym miejscu pękła ;p tak wiec nie wróżę im zbyt długiego życia... ale chodzić sie da jeszcze 😉
ojej...to one takie nietrwale? a wydają się solidne 🙁
jeszcze w swoich nie chodziłam... i pewnie długo nie pochodze jesli rozpadaja się tak szybko ;/
taka ciekawostka, buty męskie skórzane w Biedronce, nie przypominają wam czegoś?  😉 tylko ten zamek...
w najnowszej gazetce lidla widziałam prawidła do oficerek 🙂

edit: http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=tktAhW

str. 18
Ja mam kalosze, podkolanówki i kurtke softshell z lidla 😀
Kalosze- czerwone w kratę. Ciepłe, nie przemakają. Wygodne, po prostu aż nie chce się nogi z nich wyjmować! A że ja zmarzluch to idealne :3
Podkolanówki- nie próbowane, może w sobote/niedzielę w terenie :3
Kurtka-idealna. ciepła, szkoda, że biała.
Bardzo fajne kurtki pikowane są w Tchibo
http://www.tchibo.pl/Pikowana-kurtka-p400019240.html

Dzisiaj nabyłam, taka przejsciówka w sam raz na jesienne chłodniejsze jazdy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 września 2012 16:54
Dla terenowców i nie tylko, kamerka sportowa, kręci filmy, robi zdjęcia, mam zamiar sobie taką kupić  😀
http://www.jula.pl/kamera-sportowa-921008
Ale czaderska ta kamerka! Właśnie czegoś takiego ostatnio szukałam, dzięki za link 🙂
Ludzie, na prawdę u Was taki deficyt Soft Shell był? Ja byłam wczoraj w Lidlu i jeszcze cały kosz tych kurtek leżał.
W którym Lidlu i których Softshelli? Tych niebieskich?
Sisisa męskie kurtki też może zostały?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się