Kącik Małolata...:D

ale mgła 😵 masakra z tą pogodą, wróciłam o 16 ze szkoły i po prostu wściekłą jestem, ponuro i smutno dookoła, a nasz pan stwierdził, że po 8 lekcjach będziemy mieć odwozy, a nie mamy ich i dzięki tacie koleżanki dostałam się do domu 🤔wirek: jeszcze mój brat odwala sceny, lepiej byłoby gdyby się wyprowadził, bo i tak go ciągle nie ma 🙄 nie mam ochoty na NIC, kompletnie 😎
borkowa. tez mi sie nic nie chce i mam podobnie z bratem (tzn tak mi sie wydaje wnioskujac z tego, co piszesz 😉), tylko ja mam tyle 'dobrze', ze nie mieszkam w domu. aktualnie zamulam sobie nad reakcjami... 😵
Już się od pewnego czasu czaję na ten wątek i chyba nadszedł czas, żeby się dopisać 😉

Więc tak na początek: mam 14 lat i nazywam się Dominika 😉
U mnie dzisiaj zero mgły.

Nie mam sił, potrzebuję wolnego (w pełnym znaczeniu tego słowa).
hejka 😀D
Ja właśnie na chwilkę weszłam na voltę i muszę się wyżalić, bo mam mnóstwo roboty...  🙄 Muszę napisać przemówienie+esej z religii+kartkówka z geografii czyli zakuj całą mapę Bałtyku !  🏇
I jeszcze jutro do 16 ale dziś konsultacie i wszyscy zadowoleni.^^
ech ja też ciężko w szkole mam ostatnio  🙄
Nagle mam z chemią problem, nie wiem czemu, ciągle o tym myśle i mnie to załamuje, bo na lekcji super, rozumiem wszystko a na kartkówce potem pustka  😵
Ja siedze w domu już drugi tydzień, ale tym razem ostatni.
pierwszy przesiedziałam czekając na dość mocne zapalenie oskrzeli, a w drugim dopiero będę się leczyć antybiotykiem...  😵
Alabamka bawiła się na koncercie to teraz czeka ją dwu tygodniowa zabawa o kulach, marzyłam o tym...
A co w końcu z tą nogą się stało? Co lekarz powiedział?
Alabamka co sie stało?? ?
Alabamka że co?  🤔
Wypracowanie skończone esej z religii też teraz kąpiel i nocka z nauką.  😍 🏇
żee to 😉 Kule, stabilizator i za tydzień na wybieranie płynów z kolana jeszcze
Teraz mam problem jak znaleźć chłopaka, który mi pomógł
Kochani, chyba w moim zyciu wszystko zaczelo sie ukladac... Jestem w zwiazku!  💃
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
23 października 2012 13:40
Alabamka, Bożeee 😲 Biedna.
notbelieve, AAA GRATUUULACJE! 💃

Jestem taka okropnie zła...Nic mi się nie udaje wszystko się na mnie uwzięło... Dosłownie cały pech z tego świata... Ryczeć mi się chce. 🤔
bakalia07, chyba powinnam napisać to samo...
notbelieve, gratulacje 😉

wkuwałam wczoraj calutką inwokację z pana Tadeusza i czytałam do tego na dzisiaj 200 stron lektury. udało się. a inwokacja i sprawdzian z lektury przełożone 😵

ale kocham dzisiejszą siłownię (wreszcie nam udostępnili na wtorki) 😍 ćwiczyłam bite 1,5 godziny, do tego wcześniej sporo biegania, od razu świat piękniejszy 💘

a teraz rzeczywistość, czyli 2 prace pisemne na minimum 1,5 strony A4, nauka na pracę klasową z polskiego, test z historii, kartkówkę z niemieckiego, matematyki i chemii, miłego dnia 💃
ja sobie wlasnie obiad gotuje, a w miedzyczasie ogarniam prace domowa na informatyke.
jeszcze nauka na historie (ta kartkowka miala byc juz 3 razy, ani razu sie nie uczylam porzadnie - watpie zebym to robila dzis, ale dobra :hihi🙂 i kilka innych pierdol. krola edypa musze przeczytac i nauczyc sie jakiejs modlitwy na religie. 😵

pisalam dzis kartkoweczke z chemii z hydrolizy i kurcze - tam, gdzie reakcja nie zachodzila nie napisalam odczynu. 🤦 buuu\


milej nauki Malolaty 🤣 🙄
Też dołączam do wątku 🙂

Moja szkoła mnie przeraża. Nie. Przerażają mnie moje oceny z matmy i świadomość że w przyszłym tygodniu 2 sprawdziany z mojefo ulubionego przedmiotu  z którego nic nie rozumiem nawet na korkach  😵
aaaaa. 😍
czuje się jak bym był chory psychicznie, no ale nie mogę, cały czas mam banana na ryju.  😁
e tam, matematyka to dla mnie dz*wka 😀
notbelive  :emota200609316: ja dziś cały dzień zacieszam sama do siebie  😁

wczoraj czułam się koszmarnie...
ale dziś jest lepiej !
zaraz idę na spacerek  z kolegą. 💘
patt chcę PW! co to za kolega?!  😎
ja dzisiaj dostałem szóstkę z matmy i chemii.  😎 i mam banana na ryju cały czas.  😜
notbelive poszło!  😎

noooo właśnie zapomniałam, witam nowe Małolaty  😀
kurśfa nie chcę być rodzynkiem. 😀 zaraz będę miał randkę z polskim  😵 też nowe małolaty witam! 😀
patt dziękuję  😁
notbelieve ja witam Ciebie, bo sie nie witalismy. 😁 Ala jestem 🙂
nie ma za co notbelieve :>

aaa! czas się zacząć szykować  💃
notbelieve siemanko 😎
a ja przeszczęśliwa, bo nic nie mam zadane (przynajmniej żywię takową nadzieję) i tylko sprawdzian z angielskiego, ale ściagi mam, więc też się nie uczę  🤣
patt i do mnie pw 😀
ja też kogoś poznałam, ale narazie trzymajcie kciuki i nie zapeszam  👀

Ciężko w szkole, ciężkooo  🙄

notbelieve związek? z kim związek? jaki związek? 😀

Też witam nowe osoby  :kwiatek:
Hej, hej  😉 ja się już przedstawiałam, ale pewnie nikt nie pamięta .. No więc Daria jestem. Wiem, okropne imię no ale cóż.
Alabamka trzymaj się tam i szybko wracaj do "sprawności"  :kwiatek:
losieq borkowam miło mi strasznie, Patryk jestem. 😉
Heval a no ktoś mnie zechciał  💃
notbelieve no, no, no nowy nick w wątku i to męski? No jestem w szoku 😀


Padam na twarz... mam zdecydowanie dość studiowania... fajnie było, ale już mi się znudziło bieganie od rana do nocy od budynku do budynku.. co mnie podkusiło, żeby 2 kierunki ciągnąć?  🍴
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się