... ślub :) ...

Dzionka, w Madonnie wcale a wcale nie ma az tak wyśrubowanych cen bo sa tam suknie już za ok 2 tys.  I to z nowych kolekcji.

Co do Disco polo to zalezy od gości , to fakt. Ja tydzien temu byłam na weselu gdzie grali wszystko i to własnie na disco polo parkiet swiecil pustkami.
Dobra orkiestra zagra w klimat gości, którzy sami wybiorą przy czym się najlepiej bawią.
Dziewczyny, to kto oprócz mnie bierze ślub w 2013? Zawsze raźniej w kupie 🙂

My dzisiaj podpisaliśmy oświadczenia i zapłaciliśmy (zabrakło nam kasy, co za kicha 😀), babka powiedziała że szybko przyjdzie nam odpowiedź na podanie w sprawie ślubu plenerowego. O rany, będę się stresować, to nasze być albo nie być :/
Dziewczyny, to kto oprócz mnie bierze ślub w 2013? Zawsze raźniej w kupie 🙂


😅 Ja  😅 13.07.2013

tylko u mnie to spokój, sala i orkiestra już jest, fotograf w trakcie załatwiania, nauczki przedmałżeńskie ( o zgrozo...  😵 ) zaplanowane za 3 tyg w trybie weekendowym, więc chyba do kwietnia-maja mam ze wszystkim z głowy.
Subaru, Jara - dzięki 😉 zastanawiałam się jeszcze nad okolicami Jana Pawła/Solidarności tam chyba jakieś zagłębie sklepowe było, prawda?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 listopada 2012 16:29
Nie mam pojęcia ... akurat te wydają mi się salony fajne co podałam, (ja bym tam po 5 sukienek już brała  :emoty327🙂, bo mijam codziennie 😀 a tak to się nie orientuje ...
Ja się często nie udzielam, ale też biorę :P 31.08.2013
Obecnie poszukuję inspiracji na bukiet ślubny🙂
Malina_M, bierzesz ślub w moje 25 urodziny🙂😉)) to na pewno będzie baaardzo udane małżeństwo😀 jak wszystko z tego dnia...😀
O, super 🙂 Jest nas więcej!
A Arwena w moje 21  🤣
My na razie mamy termin między moimi a W 27-urodzinami. A więc w dniu ślubu ja będę miała 27 lat a on 26, będę miała o rok młodszego męża 😀
Breva też mam taką nadzieję, choć część rodziny (szczególnie z tej drugiej strony) bardzo mocno była przeciw tej dacie. Ale jakoś tak wyszło. Mi to w zasadzie bez różnicy dzień jak co dzień. No i jak coś w tym dniu pójdzie nie tak, jak trzeba to będzie przynajmniej na co winę zrzucić  😂
Ja sama biorę ślub dzień po moich urodzinach, trochę średnio ale ciężko już było z terminami.
Arwena, gratuluję 🙂
sosi   szczypior szczypior...
06 listopada 2012 19:02
Ja biorę 10.08.2013  🏇

Kościół, sala, DJ i fotograf już są!
teraz zastanawiamy sie caly czas nad filmem i cos sie nie mozemy zdecydować... a od stycznia planuje ruszyć na poszukiwania sukni 👀

wiecie już w co ubieracie przyszłych mężów? 😁
Mój smoking🙂
Mój sam się ubierze  😉 ale raczej będzie to tradycyjny garnitur
Mój ma wizję ubioru taką jak ja, więc sprawa prosta🙂 Zresztą faceci mają łatwiej, a my? Tyle kiecek do wyboru 😵
cieciorka   kocioł bałkański
06 listopada 2012 21:38
D+A, łal, światnie 😀
Averis   Czarny charakter
06 listopada 2012 21:40
D+A, toż to jest właśnie najbardziej fantastyczne! 😀
Niby świetne, ale pewnie trudno będzie się zdecydować. Póki co ja mam do tego etapu jeszcze ponad rok🙂
Ja bym strasznie chciała, żeby mój miał szelki 😍 i muchę 🙂
magda dziękuję🙂
Ja też sie zastanawiam nad strojem Pana Młodego bo bardzo nie podobają mi się kamizelki i do tego muszniki takie jasne i jeszcze ze świecącymi nitkami! Nie wiem w sumie jakie jeszcze są opcje i co się Mojemu spodoba :P
A mnie najbardziej złości fakt, że facet jak kupi sobie garnitur do ślubu to ma szansę jeszcze w nim pochodzić kiedyś tam. A my co, wydać trzeba coś ok 3 tyś zł na kieckę, którą założy się na parę godzin. Jak sobie tylko o tym pomyślę to aż nie mam ochoty wybierać się do salonów. Okropnie nie lubię takiego zbędnego wydawania kasy... Tak tak wiem marudzę  😵
kujka   new better life mode: on
07 listopada 2012 12:41
Malina_M, ale jak sobie facet kupi smoking i to jeszcze z eleganckim pasem to gdzie zalozy? o ile nie chodzi na eleganckie gale co roku to tez nie specjalnie ma okazje 😉
zreszta ile takich okazji jest zeby ubierac garnitur - o ile nie jest sie super elegantem czy pracownikiem biurowym 🙂 Raz w roku na jakies swieto moze zalozy, a czasem w ogole, wiec tez bez przesady 🙂 a w ogole to ja moja kiecke zamierzam nosic czasem po domu  🤣
Mi się bardzo podoba luźny styl moich znajomych:

Odświętnie, ale nie sztywno, proste ubrania, ładne, świeże i pasujące do młodych bardzo 🙂


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duża fotka
ash   Sukces jest koloru blond....
07 listopada 2012 13:13
nerechta, mój mąż ma całą szafę garniturów. Chodzi w nich codziennie, bo taką ma pracę.
Ślubny garniak jest bardziej elegancki niż te "codzienne". Będzie go nosił na większe uroczystości.
Moja kiecka po sesji z końmi wróciła z pralni. Wygląda jak nowa 😉 a myślalam, że trzeba będzie wywalić na śmietnik bo wyglądała źle 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 listopada 2012 13:48
A moja suknia poszła... za darmo 😵 Byle tylko nie wisiała w domu. Naprawdę, dramat, taki zakup, a potem nic z tym nie idzie zrobić 😁
maleństwo właśnie o to mi chodzi, ja w sumie strasznie nastawiłam się na suknię całą z koronki, więc mam nadzieję że później da się z niej zrobić jakąś mini sukienkę  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się