Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

A ja się nastawiałam na bieliznę termo w Biedronce, wchodzę tam wczoraj i zonk: podkoszulka obwód w biuście 70 cm w rozmiarze L...
dzieki !, pewnei kupie te skarpety. mam chyba już jakąs manie na skarpety...zbieram normalnie... tyle ich mam, szczególnie podkolanówek :świr:
przepraszam, gazetki mie się nie ładują  😡
kidy będą te 2-paki?
od 8 listopada  :kwiatek:
dzieki 🙂
to bedzie atak na lidla 🙂
jak mam kurtkę z lidla rozm. S to polar S też powinien być ok? normalnie noszę s lub m (bardziej m 😉)
tak, lidlowe m to 38-40
chyba, że to jakas inna, nowa firma
czy ta piłka się nadaje dla konia
(wrzucam tu bo sklep nie koński😉
http://www.pilkifitness.pl/Pilka_athletic24_ANTIBURST_75_cm_FIOLETOWA_932.html
Sprawdź w tym wątku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,6658.0.html
Wydaje mi się, że ktoś w nim pisał, że ma podobną i jest zadowolony. Moje konie mają piłkę zwykłą, ale w ogóle nie przejawiają nią zainteresowania.
w decathlonie w reducie są przecenione o 7zł te uwiązy http://www.decathlon.com.pl/PL/lon-a-winner-19759129/
są bardzo, bardzo, bardzo wytrzymałe i długie. uwielbiam je 🙂 i polecam
może to nie jakaś super promocja, ale jednak parę zł w kieszeni zostaje 😉

LatentPony   Pretty Little Pony :)
05 listopada 2012 06:49
Udało się mi i mojej mamie upolować te kurtki narciarskie w lidlu 🙂 Ale moja mama została prawie stratowana przy koszyku...  🤔wirek: Ludzie dosłownie rzucili się jak za komuny.
Ale kurtki naprawdę są super 🙂
widze ze nie tylko u szczecinskich lidlach sa takie sceny, ludzie sie rzucaja na nowy towar tak ze o godzinie 10 nie ma juz ani jednej sztuki. zeby sie zalapac chyba bedzie trzeba stac rano w kolejce przed otwarciem sklepu 😀
to skarpety mi kup od razu - te w 2-paku 😉))
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
05 listopada 2012 13:10
Hhaha tez upolowałam kurtkę i spodnie bo w teren w zimie świetnie sobie radzą spodnie narciarskie. Byłam już przed 7 i była zawijająca się kolejka a jak otworzyli sklep to ludziska się rzucili  i brali po kilka sztuk kurtek. Ja swoją nawet od razu założyłam bo deszcz lał jak  😀iabeł: i jest extra bo lekka, ciepła i ładnie się układa. Mam czarną z różowymi wstawkami. Podkolanówki tez wzięłam - myślę, że bdb jakości są.
Mierzyłam też rękawiczki ale jakieś krótkie palce mają 🙁
A ja jestem zła  😤 Wstałam o 5;30 , by pojechać do Lidla na 7 żeby upolować narciarski softshell i co? Jednak Lidl od 8 , pomimo informacji w sieci. Mama pojechała na potem na 8 i o godzinie 8;20 nie było ANI jednej w moim rozmiarze... Z żadnego rodzaju. [s]Wzięła M ten różowy softshell ale na metce jest 40-42 . Ja noszę 36-38 . No zmierzyłam ale wydaje mi się że wisi. Ktoś chętny na wymianę M na S?[/s]

EDIT : Kobieta zmienną jest , pojechałam do Lidla z mamą i trafiłam Skę po czym okazało się żę jednak jej nie chce i kupiłyśmy tą czarną puchową 😀
Ja mam błękitną softshellową-jest ekstra i podkolanówki 🏇.
nie znalazłam u siebie w lidlu polarów :/
znalazłam przypadkiem na allegro, gdyby kogoś interesowało polówki
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
05 listopada 2012 20:23
W GoSporcie są derki Busse Advance (300 g) - granatowa kratka za 199,00  🏇
Byłem dziś koło 19 w jednym z kieleckich lidlów i było jeszcze sporo męskich kurtek softshell, kilka damskich narciarskich oraz polarów... Ja sam zakupiłem szarą kurtkę i inny polar, przeceniony na 45zł, kolor brzydki (zielony), ale będzie ciepła i dobra do pracy 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
05 listopada 2012 21:00
Kammi, w którym warszawskim go sporcie są jeszcze rzeczy jezdzieckie?
Kammi, właśnie, gdzie? 😀 jakieś marne resztki widziałam na ursynowie, ale nic ciekawego.
edit: chociaż okazja raczej średnia 😉 http://www.cavallo.szczecin.pl/Derka_Advanced_Busse-531.html
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
05 listopada 2012 21:16
LatentPony u nas też się mało nie pozabijali  😵  po kilka w garść i w nogi..  😁
ja polowalam i upolowałam ale rozmiarówka mocno zawyzona moim zdaniem..  🤔 kupiłam wkońcu eurpejskie 44  😲 i jest tak "akurat" 😉 (noszę 40/42) jakby była pół rozmiaru większa to bym sie nie obraziła, ale większe to byly jedynie męskie czarne...  🍴
ma ktos termobuty z lidla?? za 70zl
kaalarepa, ja się czaję na te termobuty, które będą od czwartku, na konie chcę właśnie kupić.
w decathlonie w reducie są przecenione o 7zł te uwiązy http://www.decathlon.com.pl/PL/lon-a-winner-19759129/
są bardzo, bardzo, bardzo wytrzymałe i długie. uwielbiam je 🙂 i polecam
może to nie jakaś super promocja, ale jednak parę zł w kieszeni zostaje 😉




w każdym Deca w Polsce są one w promocji po 20.99 😉
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
05 listopada 2012 22:46
Kammi, w którym warszawskim go sporcie są jeszcze rzeczy jezdzieckie?


Kammi, właśnie, gdzie? 😀 jakieś marne resztki widziałam na ursynowie, ale nic ciekawego.


W GoSporcie przy Puławskiej - to chyba Ursynów  🤔 Na pewno widziałam 145 i 155, kratka niebieska...
Faktycznie wcześniej wiało pustkami, ale teraz (wczoraj) wyglądało jakby mieli dostawę....
Pinesska w Fordonie sa juz od poniedzialku i  calkiem porzadnie wygladaja  tylko rozmiary od 37 a ja  mam 36 ale jak wloze skarpete to moze beda dobre
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 listopada 2012 11:00
Wczoraj poszłam po zajęciach do Lidla kupić spodnie narciarskie. Były czarne roz.38 i 42 i czarne dziecięce rozmiar 164, ale jakieś takie szerokie. No i nie kupiłam... Będę stare ocieplacze dodzierać  🙄
Dementek a jakiego rozmiaru szukałaś? Bo te 38 wypadały jak 36.
W Decathlon są na promocji Derki polarowa z250 za 150 🙂
gosh, z pasami? kolor?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się