Końska rewia mody cz.VI (2012)

Mi się ten petrol z NG też bardzo podoba, szkoda, że jest z tymi ceratowymi dodatkami 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 listopada 2012 08:56
xxagaxx, super 😉 Olympia to najpiękniejszy Ankowy niebieski 🙂
wątek zamknięty
anai, ale petrol też jest w cotonie
wątek zamknięty
Fantazja, ta derka jest piękna! Sama o niej po cichu marzę, ale nawet L jest nie do dostania 🙁
xxagaxx, gdzie upolowałaś? To najpiękniejsza Anka ever! 😍
wątek zamknięty
emptyline  😜

jaka ma wysokość bicross?



tunrida
for you  :kwiatek:



Potrzebuje do tego zestawu ładny granatowy czaprak


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Po raz n-ty za duże zdjęcia.
wątek zamknięty
Nie wiecie może czy już gdzieś i ew. gdzie można dostać te nowe niciaki eskadrona ?  :kwiatek: Czy one dopiero wejdą do sklepów, a na razie pojawiła się sama zapowiedź ?

Przepraszam, ale jestem zupełnie nie w temacie szmatoholiczym, a to mój pierwszy przebłysk tutaj  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 listopada 2012 15:46
wątek zamknięty
Fantazja, wiem, ale tu ma lamówkę ceratkową, prawda? Co nie zmienia faktu,  że rozważam 🙂
Edit. Doczytałam, że lamówka jest satynowa. Czyli pewnie mało trwała. I te cottony kosztują ponad 140 zł, ciut dużo,jak na taką jakość.
wątek zamknięty
A ja kupiłam drugi czaprak pod choinkę. Jeszcze bardziej kosmiczny. ( a w sumie trzeci z tej kolekcji)
I styka. Po zakupach i po prezentach. Teraz będę niecierpliwie czekać do Gwiazdki.  😉 ( bo również nie zajrzę w paczkę. Słownie jeszcze przez telefon ze 3 razy się upewniłam, że wszechstronny, pomarańczowy- żeby się nie pomylili  😉)
Nie wiem jak będzie wyglądał w wersji wszechstronnej. Przekopałam internet i nie udało mi się znaleźć fotki takiego wszechstronnego.




wątek zamknięty
Ja go widziałam na żywo- był nagrodą  u nas na zawodach. Jest chyba najfajniejszy z tej całej plastikowej kolekcji. Na żywo ma dużo ładniejszy, trochę ciemniejszy ciepły odcień 😉
wątek zamknięty
Kary w cottonie z kolekcji Nightblue/Moon
wątek zamknięty
Szlag by trafil mojego Excellenta  👿 Fatalnie się marszczy noo
wątek zamknięty
ola8719.... kary w tym komplecie przypadł mi do gustu.  😍
wątek zamknięty
Być.  :kwiatek: Nasz od jakiegos czasu komplet nr 1
wątek zamknięty
Nie dziwię się.  😀
wątek zamknięty
anai, macałam te cotony, są fajne, no ale kosztują trochę, trzeba poczekać do przecen/promocji
wątek zamknięty
Fantazja, taki mam plan 🙂 Poczekam, bo kolor bardzo mi pasuje.
wątek zamknięty
A ja jakoś się do tych materiałów z Next Generation przekonać nie mogę ..
Za to pokażę moje nowe cudeńka  😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 listopada 2012 19:59
A ja jakoś się do tych materiałów z Next Generation przekonać nie mogę ..

High five, czego by re-volta nie pisała, to dla mnie to paskudy jakich świat nie widział 😉
wątek zamknięty
tunrida, niedługo dostaniesz jakiś puchar od Eskadrona, bo pewnie nikt jeszcze tylu czapraków z tej kolekcji nie kupił.  😁 Chociaż ten pomarańczowy wygląda nieźle.
wątek zamknięty
Jestem nienormalna chyba, ale dwa czapraki ze świecącej kolekcji mi się podobają! Pomarańczowy tunridy i granatowy z krzyżem. Nie poznaję siebie! Pięknie by Dzionkowi było...
wątek zamknięty
a mi zaczyna się podobać ten...



ale nie mam gniadego konia i brązowego sprzętu- na szczęście  😁
wątek zamknięty
Oj Dzionka podobny gust mamy, też mi się te dwa spodobały o dziwo, mało to mamy konie o podobnej maści , więc jak ty coś piszesz , że Dzionkowi może pasować , ja automatycznie kalkuluje to na moim  😂
wątek zamknięty
Aga. Suuuper gratuluje 🙂 ja mam nowe owijki Olympia i czekam na cud :P jestem na zawodach i wzięłam dla moich bicolora yellow/beige, brillianta choco, brillianta limegreen i bicolora limegreen-plum. I dera w romby do kompletu 🙂 mam nadzieje ze ktoś cyknie jakieś żdjecia 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
24 listopada 2012 07:13
tunrida no właśnie jedynym czaprakiem na który ew bym się skusiła jest właśnie ten pomarańczowy 😀
huzarova ES piękny <3
wątek zamknięty
Znajdę gdzieś porównanie owijek eskadronowych full i pony?
Ew. ozłocę kogoś za zdjęcie porównawcze/informację jaka jest różnica  :kwiatek:

Nie mogę, albo nie umiem wyszukać  😵
wątek zamknięty
huzarowa ten Twój Es to vs jest? Gdybyś kiedyś chciała odmienić na DLkę to daj znać  :kwiatek:
wątek zamknięty
lizzy, dziękuję, też go kocham  😁
akzzi, vs 🙂 raczej się nie zapowiada na taki zwrot akcji, ale będę pamiętać  :kwiatek:
wątek zamknięty
dommaz, to kupuj pierwsza, chętnie zobaczę na modelu podobnym do mojego 😀
wątek zamknięty
huzarova ja bardzo ubolewała, że nie mam kasy by zgarnąć tego vs. Mam swojego Dl, no ale pod siodłem ws to go jakoś nie bardzo widzę. Ewentualnie jakbyś się go chciała pozbyć to też daj znać  :kwiatek: 🙇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.