Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Scottie, podają w takich samych, ja miałam ten największy. Niestety "wiadro" pękło tak że nie da się skleić 🙁

fin, a masz jakieś foty tych w kaszubskie wzory?
Ostatnio w Pepco widziałam ,,studenckie" wiadra za 4-5 zł, fajne, porządne i... ładne  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2012 17:38
Ja właśnie piję z Pepcowego 😀 tylko ja 8 zł płaciłam.
honey, a przypadkiem nie sama zen?  😉
Czy ktoś się orientuje jak to jest z włosami na peruki dla organizacji ''daj włos''? Wiem, że włosy musza mieć 25cm, muszą być umyte i wysuszone- bez odzywki etc etc. Ale czy włosy muszą być naturalne, niefarbowane, niecieniowane?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2012 14:49
Ja mam wielki pół litrowy dzban z Flo 😉
kotlet, mam tylko taką zrobioną telefonem:

fin, ekstra jest! 😀
Ile trzeba mieć lat, żeby móc pracować w Irlandii? Nawet w jakimś MCdonaldzie, subwayu czy czymś takim?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 grudnia 2012 18:02
Czy buspasy w Warszawie są tylko dla ZTM czy dla wszystkich autobusów- międzymiastowych, wycieczkowych itp również?  😉
smarcik wyjadę mi się,że dla ZTM i taksówek tylko, ale mogę się mylić  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 grudnia 2012 18:27
O, a myślałam że taksówki wjeżdżają tam bezprawnie  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 grudnia 2012 21:03
Po BUSpasach mogą jeździć też autobusy międzymiastowe (a przynajmniej MiniBus z Karczewa/Otwocka jeździ), ale te, które zatrzymują się na miejskich przystankach, a nie np. pod Pałacem Kultury tylko. No i taksówki mogą, ale przewozy osób- o ile jeszcze istnieją- już nie.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 grudnia 2012 22:52
Co się stanie z włóknem kolagenowym gdy zadziałamy na nie kwasem a co się stanie gdy zadziałamy zasadą?
ovca   Per aspera donikąd
05 grudnia 2012 10:22
Czy jest na forum ktoś, kto zna się na nordic walking i chciałby mi w czymś doradzić na pw?  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
05 grudnia 2012 10:32
jest jakaś dobra duszyczka która orientuje się w sprawie Warsaw Horse Days 2013 na Torwarze i wolontariatu na tychże i powie mi gdzie i kiedy będzie można się zapisać?  :kwiatek:
Gdzie mogę w internecie oglądnąć VS Fashion Show?
Youtube 😉
to prześlij mi link proszę do najnowszego pokazu 😉
Nie działa mi w pracy Youtube, ale to chyba jest cały http://www.youtube.com/embed/fUxiRd9VwXA
edit: tfu, to link do 2011. Nie wiem czy jest do 2012, bo to świeża sprawa. Szukałabym na amerykańskiej stronie VS, w dziale all access. 😉
Gillian   four letter word
06 grudnia 2012 20:23
a co na zakwasy się poradzi? wczoraj pojechano mi trochę po ambicji więc w ramach udowodnienia światu, że jestem hardkorem wtargałam nosze z pacjentem na 4 piętro po schodach. Nawet poszło gładko, tylko dziś nie mogę unieść rąk, a w zasadzie nimi ruszać 😀 jakieś doraźne metody pomocy? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 grudnia 2012 20:32
O co chodzi z tymi całymi posiłkami bezglutenowymi? Co to właściwie daje?
Gillian, ciepła kąpiel? Mi na zakwasy pomagał zawsze bengay ale ja to ja ;P
Gillian   four letter word
06 grudnia 2012 21:00
kąpiel zaliczona, nic nie pomogło. Może rozruszam. Uchh.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 grudnia 2012 21:03
Wcierki rozgrzewające.
Jeszcze po wpisaniu w googla "sposoby na zakwasy" wyskoczyło mi to:
1. pod prysznicem nazmiane Ciepło i zimno
2.rozciąganie po cwiczeniach
3.masc typu Ben-Gay
4.rozruszanie mięśni
Gillian   four letter word
06 grudnia 2012 21:14
zastosuję 🙂
O co chodzi z tymi całymi posiłkami bezglutenowymi? Co to właściwie daje?


Jeżeli ktoś jest uczulony na gluten (celiaklia), to daje szansę na normalne życie  😀
Chyba, że chodzi Ci o jakąś nową modę na dietę bezglutenową? To wtedy też nie wiem, po diabła?
czy student zaoczny niepracujący jest ubezpieczony przez uczelnię? i zaoczny pracujący (oprócz ubezp. przez pracodawcę)?
Averis   Czarny charakter
07 grudnia 2012 11:35
CzarownicaSa, jak to co to daje? Jak ktoś ma alergię na gluten, to nie może go jeść, wiec jest na diecie bezglutenowej. Co w tym takiego niezrozumiałego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się