Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 grudnia 2012 19:12
sei a czy miłość do Ojczyzny musi objawiać się przynależnością do ugrupowania?  😉 Ja mam plan na orła ciągnącego flagę Polski z cytatem jednego z moich ulubionych poetów wojennych  😉 Ale to sobie jeszcze poczeka.
Jak czytam o problemach w szkole z kolzcykami to nie mogę w to wierzyć. Ale może dlatego, że chodzę do szkoły tolerancyjnej w każdym stopniu. Nie, nie jest to Kąt. Ba! w rankingach jedna z lepszych szkół. Ale za to u mojej przyjaciółki w Żeromskim w warszawie robią jednemu chłopakowi problem o dredy. Ma wybór albo pozbyć się ich albo zmienić szkołę. Coraz bardziej wierzę w to że mam super szkołe.

A apropos kolczyków, wczoraj poprawiłam dziurkę w nosie😉 Jestem bardzo zadowolona. Teraz chyba czas na wargę. Ale to jeszcze chwila bo chcę żeby najpierw orbital mi się zagoił.
Mnie też dziwi to, że się tak czepiają.
Gim miałam mega tolerancyjne, liceum też super. Ludzie chodzą w dreadach, kolczykach w najróżniejszych miejscach, tatuaże są, styl ubierania też nikomu nie przeszkadza (oprócz pani od biologii, która kategorycznie nie wpuszcza dziewczyn, które mają głębokie dekolty niezasłonięte albo szorty/krótkie spódniczki).
Cieszę się, że mam taką szkołę.

A ja czekam na rezonans i chyba polecę zrobić sobie kolczyk 😀
Pokazywałam tu już chyba kiedyś jaskółkę, a we wrześniu wydziergałam drugi, napis.  🙂

noen   A story of a fighter of our human race
07 grudnia 2012 23:35
smarcik, Los Ami 🙂
Averis   Czarny charakter
08 grudnia 2012 04:31
sei, jeśli kiedyś spotkasz na swojej drodze słownik, to wyszukaj proszę hasła 'nacjonalizm' i 'patriotyzm', a potem poproś dowolnego sześciolatka o wskazanie różnic. Miłego poszerzania horyzontów życzę.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 grudnia 2012 05:17
a co ma nacjonalizm do mojego pytania? chyba ty nie widzisz różnić skoro mieszasz te dwa słowa. nic o nacjonalizmie nie pisałam  🤔 
disco, ja tez bym leciała 1-2 mm na miesiąc- w szczególności  na początku. przy większych rozmiarach nie ma problemu 1-2 mm na 2tygodnie. Większe łatwiej rozpychać 'od ciężaru''. Pewnie i tak możesz mieć tak, że jedno ucho będzie super, a drugie... nerwy i etc.
Jak dla mnie nie ma co się śpieszyć. Ludzie co robią za szybko to potem żałują 😉 Ja moje 10mm robiłam przez 2 lata pomimo tego, że niemiałam z nim problemu. a prawe... zaczynałam  rozpychać ze 3 razy. obecnie jestem na 7mm, pomimo że wedle 'obliczeń' w grudniu powinnam mieć 10mm.
disco też na początku chciałam lecieć 1-2 na miesiąc, ale to trochę bezsensu, bo rozciągasz ucho, już się rozciągnie, odpocznie, a potem znów je męczysz. A jak  jest w miare jednym ciągiem to niby lepiej :P Ale na pewno nic się nie stanie, skoro i tak chcesz nie za duży tunelik 🙂
Chcę zrobić tunel 4 mm, jakie rozpychacze kupić? Bo chciałabym to za jednym zamachem załatwić, mam dziurkę 1,2 mm. Byłabym wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2012 12:26
Averis jest kibolem z ONRu i spotyka sie ze swoimi brunatnymi kolegami pod pomnikiem Dmowskiego  😂
Alabamka, ja rozpychałam od 1,2 do 4 mm za jednym razem, jednym rozpychaczem tejże grubości.
Averis   Czarny charakter
09 grudnia 2012 13:37
kujka, w tym tygodniu ustawka pod kioskiem Ruchu. Ku chwale AK!
Alabamka, możesz też zakupić taper 2mm i tasmę teflonową/PTFE i obwijać na tyle na ile ucho ci pozwoli- z jakimś poślizgiem, wazelina?
Może kupię dwa rozpychacze - 2 mm i 4 mm? Wystarczą? Chodziło mi o to czy muszę też połówki kupować bo rozpychacze tyle mm mają w najgrubszym miejscu, wiec pośrednio mniej i sie zastanawiałam czy tak mogę, czy wystarczy.
Alabamka, połówek nie ma sensu. tak jak piszesz najrozsądniej- co dwa 😉
Okej to zamawiam 2 mm i 4 mm + plug na 4 mm, dziękuję  :kwiatek:
Lepsze są zwykłe rozpychacze a nie spirale, prawda?
Alabamka to już zależy od gustu 🙂 ja osobiście nosiłam tapery, innych mogą denerwować,bo są długie 🙂 i tak jak mówi lotka13 rozsądnie jest kupic 2mm i owijać taśmą. Bo wsadzić od razu 4 to nie radzę 🙂 a pośrodku nie możesz mieć, bo Ci z przodu będzie wystawać pół no i tak nie za bardzo da się z tym chodzić 😉 albo kupic właśnie 2mm i 4mm to już w ogóle super pomysł 🙂
Alabamka, tylko uważaj z plugami 😉  bardzooo często krawędź jest znacznie większa od danego rozmiaru. i np. żeby mięć 4mm musiałabyś rozciągnąć do 5-6mm bo taka może być krawędź w tych profilowanych. więc pomyśl o plugu 'zamykanym' o ringiem albo odkręcana ścianka.

I jak dla mnie też zależy od gustu 😉 ja zaczynałam od małych spiralek, potem od 5-10mm to tapery. niektórzy mówią, że przy spiralach robią się słoneczka. Ale tez masa osób z większymi rozmiarami używa spirali, bo brak tak dużych taperów.
a dziś promocja na pirceofcake, kupisz spiralkę za ok6zł.
Już zamówiłam 2 tapery, plug jest zamykany 🙂
Tak w ogóle. Miał ktoś może do czynienia z płynem do płukania jamy ustnej, elmexem zielonym kontra kolczyk w buzi? Mój tongue web sie dość ostro odzywa po płukaniu.
Ja wreszcie zrobiłam rozpychacz i jeszcze go nie zgubiłam ;D. (dwa poprzednie spłonęły w mikrofalówce, a jeden zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach ;l).
Tunel i zapas labretów już w drodze 🙂.

Ma ktoś do czynienia z tatuażem i pracą w policji? Marzy mi się jakiś konikowy motyw, ale praca w policji też mi się marzy, zastanawiam się, jak ew. tatuaż będzie odbierany w czasie rekrutacji?
Sisisa ostatnio ten temat był mocno poruszany przecież 😀
Alabamka, a dawno temu zrobiony? Ja od razu po zrobieniu pytałam co z płynem do ust, odstawić/uzywać łagodnego... i o ile dobrze pamietam powiedziano mi, że o ile antybakteryjny to mogę tylko na nim lecieć. Mam od maja i wszytsko z nim ok, a używam różych Colgete- a nawet po tym mocnym mocnym jest z moim wszystko ok.
Sisisa na 190 stronie tego wątku pytałam jak się ma tatuaż do pracy w policji 🙂
casines, wiem, ale z tego co pamiętam, to dostałaś odpowiedź jedynie co do wojska... 😉.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 grudnia 2012 16:29
Sisisa, klik
a tak ogólnie, to w służbach mundurowych ma być niewidoczny, o ile mi wiadomo 😉
no ale generalnie była odpowiedź że jedni mogą sie przyczepić a inni nie, to zależy na kogo trafisz 🙂
Alabamka, a dawno temu zrobiony? Ja od razu po zrobieniu pytałam co z płynem do ust, odstawić/uzywać łagodnego... i o ile dobrze pamietam powiedziano mi, że o ile antybakteryjny to mogę tylko na nim lecieć. Mam od maja i wszytsko z nim ok, a używam różych Colgete- a nawet po tym mocnym mocnym jest z moim wszystko ok.

Robiony w wakacje. Używam tego elmexu przez zalecenie (a wręcz nakaz ) dentysty bo mam odsłonięte szyjki zębowe, nie moge zmienić 😉
Czy któraś z was spotkała się może z kolczykiem na biodrze? Strasznie kusi 🙂 Tylko nie wiem jak go pogodzić ze spodniami, bryczesami..
Łosiowa, może i kusi, ale wymigruje dość prędko, takie miejsce...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się