Wpływ stresu na fizjologię koni

Cariotka, na jakiej zasadzie odróżniasz eustres od distresu?
Jak ocenisz i określisz "reakcje organizmu na czynniki stresotwórcze"? Jak wyróżnisz/wybierzesz czynniki stresotwórcze? W oparciu o opowiadania?
Jestem w stanie wyobrazić sobie twój temat, ale w takiej m.w. postaci: "Wpływ wybranych czynników stresotwórczych na behawior i zdrowie koni, na podstawie opisu interesujących przypadków".
Ahaa! A ja myślałam, że piszesz pracę na 40 stron przynajmniej. 🙂 W takim razie miłego pisania.
Cariotka   płomienna pasja
13 grudnia 2012 21:08
halo źle mnie zrozumiałaś, nie mam zamiaru opisywać samych przypadków. To ma zająć 1/4 pracy a reszta to książki, artykuły i trochę internetu się przyda. I proszę nie zrozum mnie źle ale ciągle pytasz o moje opowiadanie 4 stronnicowe którego jeszcze nie napisałam....nie piszę książki ani żadnego mądrego artykułu. Wg mnie fajny temat i tyle. Czynniki stresotwórcze wybiorę/ wymienię na podstawię książek/notatek. Ja tego stresu odróżniać nie muszę. W przypadku negatywnego wpływu na organizm, opisane choroby i pogorszenie stanu zwierzęcia raczej z pozytywnym stresem do czynienia mieć nie będę. Póki co opracowuje sobie praktykę kliniczną.
Cariotka, im krótsza praca tym większa dyscyplina myślenia konieczna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się